Može li HTC ukrasti Božić?

poruka: 42
|
čitano: 9.098
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Može li HTC ukrasti Božić?".
14 godina
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

Neznam za Božić, ali Uskrs definitivno krade {#}

 

 

Imam HTC OneX i ne vidim koji je mobitel bolji od njega. Fali mu samo Full HD i to je to.... PERFECT MOBILE

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
19 3 hvala 0
15 godina
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

ova slika podsjeca na iphone 5

Moj PC  
8 23 hvala 0
11 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
mar123 kaže...

ova slika podsjeca na iphone 5

Da, ima displej, prednju kameru i zvučnike s još nečim okolo navedenog - vjerojatno neka vrsta konstrukcije, ne bih znao sa sigurnošću reći.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 10:26 (CelticFrost).
15 godina
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

samo kazem da me podsjeca na novi iphone, nisam reko da kopiraju nesto ili sto drugo, vi bi se tu na forumu trebali malo smirit, branite te firme ko da su vase.

Moj PC  
31 0 hvala 5
14 godina
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

A baterija... jel dobra ili opet mob izdrzi samo 12 sati?

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?

U tekstu se spominje android 4.2 a zar nije na ovim slikama windows? Ja mislim da HTC neće ići na android, jer android treba puno više snage da bi radio bez laga, dok windows treba jednako koliko je potrebno i iOsu, puno bi bolje radilo.

 

Mislim da ovaj mobitel uzima veliki dio tržišta sigurno, od ove godine je sigurno HTC u vrhu. 4,7" s ful HD pa to je pre dobro, bolje nego da ima 5" jer nebi ležao previše u ruci ovo je točno što korisnicima treba, veliki dio korisnika želi 4,5 a drugi dio želi 5" ovo je zlatna sredina.

Izgleda brutalno, vidim da je netko pomenuo da ga podsjeća na iPhone ali kada ga usporedi sa slikom iPhona onda vidi da ne izgleda baš tako.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
11 godina
protjeran
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?

ako ovo lici ip5 rezem si ruku{#}

11 godina
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

Wow, hd na velicini kutije cigareta {#}.

Fascinira me to, ne kuzim. Pa kupis telku postene velicine ekrana i gledas fullhd.

 
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
coldGT kaže...

Wow, hd na velicini kutije cigareta {#}.

Fascinira me to, ne kuzim. Pa kupis telku postene velicine ekrana i gledas fullhd.

Na 107cm TVu bi primjetio pixele još na 1920x1080p, znači kvaliteta može još jače. Japanci već idu na 4K i planiraju još više.

 

1920x1080 na telefonima je otprilike vrh i iznad toga nema potrebe ići jer ljudsko oko bolje ne može primjetiti. Istina je da je i 1920x1080 previše za ljudsko oko, no ide se na tu rezoluciju jer je prirodna 1080p video materijalima.

 

Na vidim zašto se zgražaš. Tehnologija ide naprijed samo i to je to... Što se tiče ovog telefona fulali su dizajn totalno, ružniji je od ONE X 3 puta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 11:26 (lllnuclearlll).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
lllnuclearlll kaže...
coldGT kaže...

Wow, hd na velicini kutije cigareta {#}.

Fascinira me to, ne kuzim. Pa kupis telku postene velicine ekrana i gledas fullhd.

Na 107cm TVu bi primjetio pixele još na 1920x1080p, znači kvaliteta može još jače. Japanci već idu na 4K i planiraju još više.

 

1920x1080 na telefonima je otprilike vrh i iznad toga nema potrebe ići jer ljudsko oko bolje ne može primjetiti. Istina je da je i 1920x1080 previše za ljudsko oko, no ide se na tu rezoluciju jer je prirodna 1080p video materijalima.

 

Na vidim zašto se zgražaš. Tehnologija ide naprijed samo i to je to... Što se tiče ovog telefona fulali su dizajn totalno, ružniji je od ONE X 3 puta.

 

sam nek oni nabijaju rezu, nama bude ljepsa slika

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
11 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
lllnuclearlll kaže...
coldGT kaže...

Wow, hd na velicini kutije cigareta {#}.

Fascinira me to, ne kuzim. Pa kupis telku postene velicine ekrana i gledas fullhd.

Na 107cm TVu bi primjetio pixele još na 1920x1080p, znači kvaliteta može još jače. Japanci već idu na 4K i planiraju još više.

 

1920x1080 na telefonima je otprilike vrh i iznad toga nema potrebe ići jer ljudsko oko bolje ne može primjetiti. Istina je da je i 1920x1080 previše za ljudsko oko, no ide se na tu rezoluciju jer je prirodna 1080p video materijalima.

 

Na vidim zašto se zgražaš. Tehnologija ide naprijed samo i to je to... Što se tiče ovog telefona fulali su dizajn totalno, ružniji je od ONE X 3 puta.

Ma kuzim da tehnologija ide naprijed, ali meni to nije neki napredak, samo izvlacenje love za nesto sto po meni nije nes revolucionarno.

Pa sto primjetis na velicini smartphona razliku izmedju 720p i 1080p tj ako gledas zapis HD na tzv HDready zaslonu?

Na TVu se to primjeti na zaslonima vecim od 42".

 

16 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
coldGT kaže...
lllnuclearlll kaže...
coldGT kaže...

Wow, hd na velicini kutije cigareta {#}.

Fascinira me to, ne kuzim. Pa kupis telku postene velicine ekrana i gledas fullhd.

Na 107cm TVu bi primjetio pixele još na 1920x1080p, znači kvaliteta može još jače. Japanci već idu na 4K i planiraju još više.

 

1920x1080 na telefonima je otprilike vrh i iznad toga nema potrebe ići jer ljudsko oko bolje ne može primjetiti. Istina je da je i 1920x1080 previše za ljudsko oko, no ide se na tu rezoluciju jer je prirodna 1080p video materijalima.

 

Na vidim zašto se zgražaš. Tehnologija ide naprijed samo i to je to... Što se tiče ovog telefona fulali su dizajn totalno, ružniji je od ONE X 3 puta.

Ma kuzim da tehnologija ide naprijed, ali meni to nije neki napredak, samo izvlacenje love za nesto sto po meni nije nes revolucionarno.

Pa sto primjetis na velicini smartphona razliku izmedju 720p i 1080p tj ako gledas zapis HD na tzv HDready zaslonu?

Na TVu se to primjeti na zaslonima vecim od 42".

 

Pa ne primjeti se osim ako se debelo ne zagledaš, razlika nije nešto revolucionarno naravno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?

Podjeća malo i na novi Blackberry.. 

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
12 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
coldGT kaže...
Ma kuzim da tehnologija ide naprijed, ali meni to nije neki napredak, samo izvlacenje love za nesto sto po meni nije nes revolucionarno. 

Bolje je povecanje PPI nego onaj promasaj od "3D prikaza slike" kojim su izmuzli hrpu love na temelju hypea. I usporili razvoj tehnologija od kojih bi bilo koristi poput OLED-a na velikim ekranima.

Ja jedva cekam vidjeti na laptopima malo vece rezolucije, tamo su potrebnije nego na smartphoneima. No, dok god ne utjece povecanje PPI na potrosnju baterije, nemam nista protiv.

15 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
Agent Rico kaže...

Podjeća malo i na novi Blackberry.. 

Baš je neviđen dizajn

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
mar123 kaže...

samo kazem da me podsjeca na novi iphone, nisam reko da kopiraju nesto ili sto drugo, vi bi se tu na forumu trebali malo smirit, branite te firme ko da su vase.

Nisam ni tvrdio. Žalosno da nijedna "Android" tema ne može proći bez spiminjanja Applea i obrnuto. Nvm.

12 godina
neaktivan
offline
Može li HTC ukrasti Božić?

eh, ima li sad smisla kupovati neki nexus 4 i slicno kad znas da bi za mjesec-dva-tri mogao doci smrtphone sa zaslonom 4.7" koji ce vjerojatno biti bezobrazno skup i da ne spominjem da ce imati pun k**** funkcija koje nitko nece koristiti?

Aventador
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
pranklin kaže...

eh, ima li sad smisla kupovati neki nexus 4 i slicno kad znas da bi za mjesec-dva-tri mogao doci smrtphone sa zaslonom 4.7" koji ce vjerojatno biti bezobrazno skup i da ne spominjem da ce imati pun k**** funkcija koje nitko nece koristiti?

Ako ga misliš kupiti preko google play store, onda da...

11 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
kerum kaže...

Bolje je povecanje PPI nego onaj promasaj od "3D prikaza slike" kojim su izmuzli hrpu love na temelju hypea. I usporili razvoj tehnologija od kojih bi bilo koristi poput OLED-a na velikim ekranima.

Ja jedva cekam vidjeti na laptopima malo vece rezolucije, tamo su potrebnije nego na smartphoneima. No, dok god ne utjece povecanje PPI na potrosnju baterije, nemam nista protiv.

Da, 3D, totalni promasaj na TVima. Ove gedine tek ce pocet malo vise predstavljat OLED i sl.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
Meni ovaj mob lici na iphone, blackberry, nokiu i jos 60-tak drugih... hahahahahahh
13 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
Osobno mislim da HTC radi super uredaje ali uvijek se shebu s kolicinom uredaja i nazivima, trebaju napravit brend kao galaxy ili iPhone i ici ce mi puno bolje. I jos da za mene naprave neki manji high end uredaj :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
isti dynatac...

inace, ko ce kupiti flagship android od 4,7
pa svi s 5" ce mu se smijat...
16 godina
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
gamer34 kaže...
Osobno mislim da HTC radi super uredaje ali uvijek se shebu s kolicinom uredaja i nazivima, trebaju napravit brend kao galaxy ili iPhone i ici ce mi puno bolje. I jos da za mene naprave neki manji high end uredaj :D

A o dostupnosti uređaja bolje ni ne pričati... Prije 2-3 godina sam mislio da će bit bolji od Samsunga, ali da mislim da su se zeznuli baš zbog količine skoro pa istih uređaja, lošeg marketinga i nedostupnosti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
apoteka kaže...
isti dynatac...

inace, ko ce kupiti flagship android od 4,7
pa svi s 5" ce mu se smijat...

Zašto bi se smijali? Pa pogledaj ovako neko ima iPhone s 4" i onaj ko ima galaxy s 4,8" ne smije mu se lol... ne vjerujem da će se netko smijati radi toga.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
77ari kaže...
apoteka kaže...
isti dynatac...

inace, ko ce kupiti flagship android od 4,7
pa svi s 5" ce mu se smijat...

Zašto bi se smijali? Pa pogledaj ovako neko ima iPhone s 4" i onaj ko ima galaxy s 4,8" ne smije mu se lol... ne vjerujem da će se netko smijati radi toga.

ma dobro, malo se salim

samo hocu rec da je sad 5" izgleda postao standard za android flagshipove

mozemo sad cili dan razglabat o korisnosti i prakticnosti velikih ekrana

ali ocito da se dobro prodaju

16 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
coldGT kaže...
kerum kaže...

Bolje je povecanje PPI nego onaj promasaj od "3D prikaza slike" kojim su izmuzli hrpu love na temelju hypea. I usporili razvoj tehnologija od kojih bi bilo koristi poput OLED-a na velikim ekranima.

Ja jedva cekam vidjeti na laptopima malo vece rezolucije, tamo su potrebnije nego na smartphoneima. No, dok god ne utjece povecanje PPI na potrosnju baterije, nemam nista protiv.

Da, 3D, totalni promasaj na TVima. Ove gedine tek ce pocet malo vise predstavljat OLED i sl.

 

Da, tržište vrijedno stotine milijardi dolara je totalni promašaj {#}http://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/3d-4d-technology-market-646.html

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
gin.tonic kaže...
pranklin kaže...

eh, ima li sad smisla kupovati neki nexus 4 i slicno kad znas da bi za mjesec-dva-tri mogao doci smrtphone sa zaslonom 4.7" koji ce vjerojatno biti bezobrazno skup i da ne spominjem da ce imati pun k**** funkcija koje nitko nece koristiti?

Ako ga misliš kupiti preko google play store, onda da...

nema play store-a kod nas.......

Aventador
11 godina
protjeran
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
77ari kaže...

U tekstu se spominje android 4.2 a zar nije na ovim slikama windows? Ja mislim da HTC neće ići na android, jer android treba puno više snage da bi radio bez laga, dok windows treba jednako koliko je potrebno i iOsu, puno bi bolje radilo.

 

Na tim fotkama je novi HTC Sense inferfejs. Veoma lici na tiles iz Win Phone :)

 

 

apoteka kaže...
isti dynatac...

inace, ko ce kupiti flagship android od 4,7
pa svi s 5" ce mu se smijat...

 

Tuzno je sto svi smatraju kako je velicina ekrana stavka koja cini telefon boljim ili losijim. Meni licno dva jezgra i 1 GB memorije jer je ispd toga Android prilicno trom i traljav, te 4-4.3" ekran su ono sto trazim. Veci ekran od toga mi je nepraktican, a rijetko ko nudi vise od 2 jezgra uz dijagonalu manju od 4.5" :( Pametnije bi im bilo da porade na baterijama

 

gamer34 kaže...
Osobno mislim da HTC radi super uredaje ali uvijek se shebu s kolicinom uredaja i nazivima, trebaju napravit brend kao galaxy ili iPhone i ici ce mi puno bolje. I jos da za mene naprave neki manji high end uredaj :D
Problem HTC-a je sto imaju previse telefona koji imaju slicne nazive, umjesto da isprofilisu ponudu i guraju tih 2-3 naduvana telefona
kerum kaže...
coldGT kaže...
Ma kuzim da tehnologija ide naprijed, ali meni to nije neki napredak, samo izvlacenje love za nesto sto po meni nije nes revolucionarno. 

Bolje je povecanje PPI nego onaj promasaj od "3D prikaza slike" kojim su izmuzli hrpu love na temelju hypea. I usporili razvoj tehnologija od kojih bi bilo koristi poput OLED-a na velikim ekranima.

Ja jedva cekam vidjeti na laptopima malo vece rezolucije, tamo su potrebnije nego na smartphoneima. No, dok god ne utjece povecanje PPI na potrosnju baterije, nemam nista protiv.

3D je budalastina koja je od starta bila osudjena na propast. Ne poznajem apsolutno nikoga ko koristi 3D funkciju na svom TV-u ;) Sto se PPI tice, mislim da je granica preko koje ljudsko oko ne prepoznaje razliku negdje oko 470 PPI, tako da ni to ne moze do besvjesti

15 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
gamer34 kaže...
Osobno mislim da HTC radi super uredaje ali uvijek se shebu s kolicinom uredaja i nazivima, trebaju napravit brend kao galaxy ili iPhone i ici ce mi puno bolje. I jos da za mene naprave neki manji high end uredaj :D

Ali vazno je da Samsung ima 150 modela iz galaxy linije. 

 

OT: Sve se hvali sa fullhd rezolucijom, a nitko ne prica za bateriju. Bas me zanima kojeg ce kapaciteta biti...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li HTC ukrasti Božić?
Dodge_167 kaže...
gamer34 kaže...
Osobno mislim da HTC radi super uredaje ali uvijek se shebu s kolicinom uredaja i nazivima, trebaju napravit brend kao galaxy ili iPhone i ici ce mi puno bolje. I jos da za mene naprave neki manji high end uredaj :D

Ali vazno je da Samsung ima 150 modela iz galaxy linije. 

 

OT: Sve se hvali sa fullhd rezolucijom, a nitko ne prica za bateriju. Bas me zanima kojeg ce kapaciteta biti...

Mora biti dobra zadnjih par godina se svi žale na baterije... sigurno su poradili na tome.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice