Mozilla protiv Gamma Internationala

poruka: 7
|
čitano: 2.463
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mozilla protiv Gamma Internationala".
16 godina
offline
Mozilla protiv Gamma Internationala

FinFisher mi ga može popuš**

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
 
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mozilla protiv Gamma Internationala

Uh što si jak i hrabar

--------------------------

Kad tebi google prikazuje reklamu necega sto si pretraživo prije pola godine onda shvatiš kako nema online privatnosti i da je sve kontrolirano

 

 
17 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla protiv Gamma Internationala

Ima typo u naslovu, treba da stoji Gamad International.

14 godina
neaktivan
offline
Mozilla protiv Gamma Internationala

...i pet kratkih "promo" videa, čisto da dobijete sliku o čemu se radi, onako u grubo:

 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mozilla protiv Gamma Internationala

zapadne zemlje i demokracija,

ko o cemu, kurve o postenju

 

drago mi je da su se svrstale uz demokratski napredne zemlje poput UAE,Katara i Nigerije

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla protiv Gamma Internationala

zanimljivo kako se izrijekom tvdi da "mala zemlja za velike svinjarije" nije na ovom popisu (ne "listi"!). znači li to da u nas tzv. država više niti ne špijunira raju, nego je i to privatizirano i prodano "stranim investitorima"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla protiv Gamma Internationala
Ajar kaže...

zanimljivo kako se izrijekom tvdi da "mala zemlja za velike svinjarije" nije na ovom popisu (ne "listi"!). znači li to da u nas tzv. država više niti ne špijunira raju, nego je i to privatizirano i prodano "stranim investitorima"?

 

S obzirom na informatiziranost nase drzave prije mislim da oni u stvari ne kuze sto bi trebali pratiti i da jos uvijek rade na onaj stari nacin sjedenja u birtiji i pricanja s konobarom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice