MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

poruka: 171
|
čitano: 26.698
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MS certifikati za srednjoškolce - besplatno".
15 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
royalhero kaže...
Bruno Matejcic kaže...
Ja danas polazem:) Znas li koje pitanje, neko koje je bilo teze?

Sretno!

Nadam se da ovo što polažete ostaje u glavi, a ne samo na papiru, nastojte nešto i naučiti.

pa to mi je uvijek i bilo u glavi, ja sam na ispit otiso bez ikakvih priprema i proso.

14 godina
offline
Plaut-Škrtac cijela lektira na internetu?
Evo, i ja sam upravo sam polozio Networking Fundamentals s 85%
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Plaut-Škrtac cijela lektira na internetu?
Je li ikome tko je položio stigao mail od microsofta?
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Plaut-Škrtac cijela lektira na internetu?
robimarko kaže...
Je li ikome tko je položio stigao mail od microsofta?

Meni je stigao..

Jučer sam polagao Software Development.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Samo da pitam (nisam shvatio iz prijašnjih postova), dobije li se diploma ili ne?

 

Riješio sam Software Development Fundamentals sa 80%, a kada sam ga pitao pošalju li oni nekakvu diplomu na kućnu adresu rekao je da ne zna, jedino da zna da si kod kuće mogu isprintati rezultate (ergo, tamo mi ih nije isprintao).

 

Dakle, dobije li se diploma ili ne?

 

Unaprijed hvala!

 

P.S. Ako ne, kako da na Certiport stranici dođem do "printabilnog" oblika rezultata na ispitu? Mislim da kada se printaju rezultati, da se ne printa baš stranica, nego da postoji nekakav link koji klikneš i dobiješ "printabilnu" verziju.

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...

Samo da pitam (nisam shvatio iz prijašnjih postova), dobije li se diploma ili ne?

 

Riješio sam Software Development Fundamentals sa 80%, a kada sam ga pitao pošalju li oni nekakvu diplomu na kućnu adresu rekao je da ne zna, jedino da zna da si kod kuće mogu isprintati rezultate (ergo, tamo mi ih nije isprintao).

 

Dakle, dobije li se diploma ili ne?

 

Unaprijed hvala!

 

P.S. Ako ne, kako da na Certiport stranici dođem do "printabilnog" oblika rezultata na ispitu? Mislim da kada se printaju rezultati, da se ne printa baš stranica, nego da postoji nekakav link koji klikneš i dobiješ "printabilnu" verziju.

Ne dobiješ ništa. Možeš si naručiti ali košta 10$.

Ništa ne radiš na Certiportovim stranicama, nego na MCP. Možeš preuzeti PDF ili XPS verziju.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 17:13 (DamageHigh).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...
TheGh0st kaže...

Samo da pitam (nisam shvatio iz prijašnjih postova), dobije li se diploma ili ne?

 

Riješio sam Software Development Fundamentals sa 80%, a kada sam ga pitao pošalju li oni nekakvu diplomu na kućnu adresu rekao je da ne zna, jedino da zna da si kod kuće mogu isprintati rezultate (ergo, tamo mi ih nije isprintao).

 

Dakle, dobije li se diploma ili ne?

 

Unaprijed hvala!

 

P.S. Ako ne, kako da na Certiport stranici dođem do "printabilnog" oblika rezultata na ispitu? Mislim da kada se printaju rezultati, da se ne printa baš stranica, nego da postoji nekakav link koji klikneš i dobiješ "printabilnu" verziju.

Ne dobiješ ništa. Možeš si naručiti ali košta 10$.

Ništa ne radiš na Certiportovim stranicama, nego na MCP. Možeš preuzeti PDF ili XPS verziju.

Samo da pitam, gdje si naručim?

 

EDIT : Koji su mi login podaci za MCP? Nisam dobio nikakav mail osim "Welcome to Certiport!" i "Congratulations on taking your first step to become Microsoft certified!". Ako još nisu stigli, kada bi trebali? Ispit sam polagao danas (22.12.2012) u 11:00 sati. Prilikom registracije koristio sam svoj G-mail (možda je to bitno)?

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 17:23 (TheGh0st).
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Ovdje se ulogiraš. Dalje ćeš vjerojatno skužiti sam (klik na Download or purchase a certificate)...;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...

Ovdje se ulogiraš. Dalje ćeš vjerojatno skužiti sam (klik na Download or purchase a certificate)...;)

a s kojim podacim da se ulogiram tu? jer registriro sam se samo na certiport.

14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...
EDIT : Koji su mi login podaci za MCP? Nisam dobio nikakav mail osim "Welcome to Certiport!" i "Congratulations on taking your first step to become Microsoft certified!". Ako još nisu stigli, kada bi trebali? Ispit sam polagao danas (22.12.2012) u 11:00 sati. Prilikom registracije koristio sam svoj G-mail (možda je to bitno)?

Pričekaj malo. Dobit ćeš još jedan mail....sve će ti bit jasno..;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...
TheGh0st kaže...
EDIT : Koji su mi login podaci za MCP? Nisam dobio nikakav mail osim "Welcome to Certiport!" i "Congratulations on taking your first step to become Microsoft certified!". Ako još nisu stigli, kada bi trebali? Ispit sam polagao danas (22.12.2012) u 11:00 sati. Prilikom registracije koristio sam svoj G-mail (možda je to bitno)?

Pričekaj malo. Dobit ćeš još jedan mail....sve će ti bit jasno..;)

OK, znaš okvirno koliko bih trebao čekati?

Pars pro toto.
16 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Ja sam prvi MCP certifiakt položio prije 12 godina. Skupo je to bilo u ono vrijeme, testirano je bilo u SPANu ako se sjecam...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...
DamageHigh kaže...
TheGh0st kaže...
EDIT : Koji su mi login podaci za MCP? Nisam dobio nikakav mail osim "Welcome to Certiport!" i "Congratulations on taking your first step to become Microsoft certified!". Ako još nisu stigli, kada bi trebali? Ispit sam polagao danas (22.12.2012) u 11:00 sati. Prilikom registracije koristio sam svoj G-mail (možda je to bitno)?

Pričekaj malo. Dobit ćeš još jedan mail....sve će ti bit jasno..;)

OK, znaš okvirno koliko bih trebao čekati?

Oko 2 dana.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

pa ja sam u srijedu polozio i jos nista od microsofta, dobio sam 2 maila, od certiporta potrvrdu registracije i od microsofta dobrodoslicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

I da, još nešto, ovaj u Algebri nam je rekao da kod imena i prezimena ne koristimo kvačice, pa sam kod Certiport registracije (i registracije na ono nešto Microsoftovo na sto se treba registrirati prije polaganja testa) stavio svoje prezime bez hrvatskih dijalektičnih znakova.

 

Samo me zanima, ako ja naručim tu diplomu (ako mi može netko reći plaća li se to preko interneta ili pouzećem), a dođe diploma na moje ime i prezime (ali prezime umjesto "ć" ima "c"), hoće li mi je poslodavac uvažiti?

 

Kao što sam i rekao, digao sam čak i ruku i pitao ga ponovno "Da u imenu i prezimenu koristimo kvačice?" i on je rekao "Ne, nikakve hrvatske dijalektičke znakove.".

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...

I da, još nešto, ovaj u Algebri nam je rekao da kod imena i prezimena ne koristimo kvačice, pa sam kod Certiport registracije (i registracije na ono nešto Microsoftovo na sto se treba registrirati prije polaganja testa) stavio svoje prezime bez hrvatskih dijalektičnih znakova.

 

Samo me zanima, ako ja naručim tu diplomu (ako mi može netko reći plaća li se to preko interneta ili pouzećem), a dođe diploma na moje ime i prezime (ali prezime umjesto "ć" ima "c"), hoće li mi je poslodavac uvažiti?

 

Kao što sam i rekao, digao sam čak i ruku i pitao ga ponovno "Da u imenu i prezimenu koristimo kvačice?" i on je rekao "Ne, nikakve hrvatske dijalektičke znakove.".

Bold: LOL...Smijeh

 

Što se tiče imena, možeš ga promijeniti prilikom naručivanja certifikata.

Btw., nema tog poslodavca koji će ti uvažiti ove certifikate kao nešto relevantno, tako da se ja ne bih zamarao time...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...
TheGh0st kaže...

I da, još nešto, ovaj u Algebri nam je rekao da kod imena i prezimena ne koristimo kvačice, pa sam kod Certiport registracije (i registracije na ono nešto Microsoftovo na sto se treba registrirati prije polaganja testa) stavio svoje prezime bez hrvatskih dijalektičnih znakova.

 

Samo me zanima, ako ja naručim tu diplomu (ako mi može netko reći plaća li se to preko interneta ili pouzećem), a dođe diploma na moje ime i prezime (ali prezime umjesto "ć" ima "c"), hoće li mi je poslodavac uvažiti?

 

Kao što sam i rekao, digao sam čak i ruku i pitao ga ponovno "Da u imenu i prezimenu koristimo kvačice?" i on je rekao "Ne, nikakve hrvatske dijalektičke znakove.".

Bold: LOL...Smijeh

 

Što se tiče imena, možeš ga promijeniti prilikom naručivanja certifikata.

Btw., nema tog poslodavca koji će ti uvažiti ove certifikate kao nešto relevantno, tako da se ja ne bih zamarao time...

Onda si prilikom naručivanja promijenim ime i to je to. Hvala!

Pars pro toto.
16 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...

Onda si prilikom naručivanja promijenim ime i to je to. Hvala!

AL' nemoj stavit tuđe ime {#}

13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Evo stigao i meni mail od microsofta i sve super ali su pretjerali sa cijenom kupovine certifikata 10 dolara da ga dobijem na papiru.
Ali zato za 9 dolara imaju super karticu
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
robimarko kaže...
Evo stigao i meni mail od microsofta i sve super ali su pretjerali sa cijenom kupovine certifikata 10 dolara da ga dobijem na papiru.
Ali zato za 9 dolara imaju super karticu

Pa što će vam na papiru? Isprintajte si ga sami ako vam je baš toliko stalo do toga da ga gledate...:P

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Tako je, pa ni za sto vam ne sluzi u papirnatom obliku, cak i za posao se iskljucivo trazi Microsoft ID, odnosno sve je online, digitalno

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice