MSI i Gigabyte bez ultrabookova

poruka: 5
|
čitano: 1.701
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI i Gigabyte bez ultrabookova".
15 godina
offline
MSI i Gigabyte bez ultrabookova

Idioti.

Buducnost prijenosnika je u ultrabookovima. Jedini je problem cijena koja ce veoma uskoro pasti s pojavom konkurencije. Gledam primjerice svoj MB Air i neki "gaming" laptop kako ga oni nazivaju, to postaje sve neprakticnije u vrijeme kada ultrabookovi imaju skoro pa slicne performanse.

Ponavljam cijena je jos uvijek presudna ali cim se ona smanji mislim da ce malo tko normalan ici kupovati klasican "gaming" (citaj: debeli) laptop.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MSI i Gigabyte bez ultrabookova

Slažem se s ovim gore, ali mislim da je najbolje za ultrabookove ARM procesori zbog potrošnje.

Ne trenutni(možda Tegra 3), ali brzo se oni razvijaju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MSI i Gigabyte bez ultrabookova

Da li je uopće moguće u takve ultrabookove ugurati neku jaču grafičku?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI i Gigabyte bez ultrabookova

Šta će mi laptop za igranje?

 

Treba mi nešto lagano, elegantno, sa 3G mogućnošću (dakle da ima slot za sim karticu),

i da baterija drži duže.

 

Igranje na laptopu tokom putovanja? Jedino emulatore!

A za to imam i Android.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
online
Re: MSI i Gigabyte bez ultrabookova

Ultrabookovi imaju Intel graficke koje su nist korist i pametovat o tome kak ultrabook ima iste performanse ko gaming komp je smijesno.
Gaming komp i opcenito gaming se primarno vrti oko graficke, stavit pravu graficku u ultrabook a da se ne dobije pekac sendvica je tesko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 13:41 (NEW_MAN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice