MythBusters, testirao četvrtu generaciju Gorilla G

poruka: 7
|
čitano: 2.554
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MythBusters, testirao četvrtu generaciju Gorilla G".
12 godina
neaktivan
offline
MythBusters, testirao četvrtu generaciju Gorilla G

MythBusteri jako dobro objašnjavaju stvari. Puno se nauči kada ih se gleda.

Gorila glass je stvarno super proizvod, znam prije da su se mobiteli na dodir razbijali bez problema a sada ti padne i ne pukne.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: MythBusters, testirao četvrtu generaciju Goril

Puno se nauci ako pojma nemas o nicem... Ako imas imalo ideje kako stvari funkcioniraju (barem trojka iz fizike u osnovnoj) cjela emisija ispada pomalo smjesna :S

16 godina
offline
Re: MythBusters, testirao četvrtu generaciju Goril
Hrvati su jako pametni ljudi tako da ova emisija svim trojkasima ispada smijesna. Jos malo i Cern prelazi u hrvacku zbog potonjih.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
9 godina
neaktivan
offline
Re: MythBusters, testirao četvrtu generaciju Goril

Neki ekonomisti se nasli uvrjeđeni ovdje izgleda :D. Sad ce mi netko jos rec da su oni sto otkupljuju supe ili kojekake american ovo ono emisije  isto jako poucne i pametne. Je, mythbusters su za klasu iznad al svejedno je smjesno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 12:46 (Urtz).
16 godina
neaktivan
offline
MythBusters, testirao četvrtu generaciju Gorilla G

Nek malo u Corningu pogledaju kaj sve rade mobitelima i u dosta slucajeva bas staklo i ne prezivi {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MythBusters, testirao četvrtu generaciju Goril
Urtz kaže...

Puno se nauci ako pojma nemas o nicem... Ako imas imalo ideje kako stvari funkcioniraju (barem trojka iz fizike u osnovnoj) cjela emisija ispada pomalo smjesna :S

kad si već tak pametan što nisi onda i sam izumio gorilla glass?

9 godina
neaktivan
offline
Re: MythBusters, testirao četvrtu generaciju Goril

ni jednom nisam nista protiv gorilla glass reko :S ili barem mislim dan nisam... ili jesam?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice