Najbrže prikupljenih milijun funti ikada

poruka: 5
|
čitano: 1.383
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbrže prikupljenih milijun funti ikada".
15 godina
offline
Najbrže prikupljenih milijun funti ikada

Skeptican sam po pitanju sigurnosti.

Nisam od onih tipova koji nose alu-foliju na glavi, no s druge strane ne zelim da mi se biljezi bas svaki korak, koliko, gdje i na sto sam potrosio novce.

I ovako nemam povjerenja u banke, a i zadnjih godina gotovo mi se cini da  je i carapa bolje mjesto za cuvati novce nego u bankama.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 15:40 (syncmaster245b).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbrže prikupljenih milijun funti ikada

znači, ne računa se ovo (mislim, na otoku)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbrže prikupljenih milijun funti ikada
syncmaster245b kaže...

Skeptican sam po pitanju sigurnosti.

Nisam od onih tipova koji nose alu-foliju na glavi, no s druge strane ne zelim da mi se biljezi bas svaki korak, koliko, gdje i na sto sam potrosio novce.

I ovako nemam povjerenja u banke, a i zadnjih godina gotovo mi se cini da  je i carapa bolje mjesto za cuvati novce nego u bankama.

 A kako mislis kupiti stan? Keshom?

15 godina
offline
Re: Najbrže prikupljenih milijun funti ikada
zoki.zlikowski kaže...
syncmaster245b kaže...

Skeptican sam po pitanju sigurnosti.

Nisam od onih tipova koji nose alu-foliju na glavi, no s druge strane ne zelim da mi se biljezi bas svaki korak, koliko, gdje i na sto sam potrosio novce.

I ovako nemam povjerenja u banke, a i zadnjih godina gotovo mi se cini da  je i carapa bolje mjesto za cuvati novce nego u bankama.

 A kako mislis kupiti stan? Keshom?

 dafuq?!!?!?!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbrže prikupljenih milijun funti ikada

Kako misliš da ti se ne bilježi svaki korak?

Pa koja banka danas ti ne bilježi svaki korak.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice