Nakon bendgatea, stiže peelgate?

poruka: 23
|
čitano: 3.192
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon bendgatea, stiže peelgate?".
16 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Boja se guli kad je stružeš, ravne stvari se saviju kad ih savijaš...

 

Kakve sve zapanjujuće novotarije ljudi okrivaju svaki dan!

 

 

 
10 2 hvala 0
15 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

i eto nama opet pokazatelja granica kapitalizma: kad ekonomski rast više nije moguć (u ovom slučaju zbog maksimalnog dosega trenutne tehnologije) kreni u agresivno uništavanje konkurencije. ono što je za SAD stvaranje ratova po njima ekonomski interesantnim dijelovima svijeta to je za korporacije stvaranje afera s ciljem smanjenja prodaje konkurentnog uređaja

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Ništa novo, na S3 i S4 gulila se boja na rubovima, ma koliko god pazili.S5 ne znam da li se događa isto. S3 sami imao i znam iz osobnog iskustva, dok par prijatelja je imalo S4 ista stvar sa guljenjem boje.

These Days
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
Imam S4 skoro dvije godine. Bez zaštite i svašta je prošao, a jedino je na par mjesta napuknuo tanki srebrni prsten oko ekrana, bez ikakvog guljenja boje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Za Note 4 isto pišu po netu da se okvir lako oguli.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Ovaj svijet je skrenuo totalno. Već sam lagano zabrinut za čovječanstvo kakvim glupostima se bave.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 14:02 (PlayMaker10).
 
10 0 hvala 5
15 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

jednak problem imam ja s bananama. čudno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
dekstroza kaže...

Boja se guli kad je stružeš, ravne stvari se saviju kad ih savijaš...

 

Kakve sve zapanjujuće novotarije ljudi okrivaju svaki dan!

 

 

 Meni su isto svi ti bendgate-i smiješni... Bez obzira o kojem se proizvođaču radi.

Šta se dogodilo sa malo zdravog razuma? Kupio si uređaj od nekoliko tisuća kuna... Pa pazi malo na njega čovječe! Imaš 150 kg, strpao si telefon od puno inča

u stražnji džep i savinuo se?! No shit Sherlock! Isto se meni dogodilo sa skupim sunčanim naočalama pa nisam od toga stvarao nikakav "gate"...

Nisam pazio i tko mi kriv... Svi bi velike dijagonale ekrana, a da uređaji nisu teški dvije kile... Pa naravno da će onda biti tanki...

Ako ti treba neuništiv mobitel ima i takvih, ali to onda nije niti jedan od novijih flagshipa smartphone-a bilo kojeg proizvođača...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 14:18 (Borostef).
10 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Meni se Samsung nakon s4 iskreno dosta pogoršao, loše izvedbe uređaja, slaba optimizacija a sad i neke vidljive i fizicke greške, umjesto da se poprave i pokušaju napraviti jedan odličan mob a ovako si samo ugrožavaju ime i uskoro će se hvatat za glavu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Ne vjerujem više ničemu dok se sam ne uvjerim, tj ne vidim u živo. Kad sam kupovao S3 prijatelj se zaprepastio, pa kud to kupuješ, lome se ko blesavi, vidio on to na par "revjuva". Ne da mi je ispao, nego je odalamio hrpu puta. Od ceste do pločica. Par puta sam ga izvlačio ispod auta (parkiranog) i vidi vraga, nakon 2 godine ekran čitav, samo se ono srebrno utisnulo sa svih strana i fali boje.

Za S4 su trubili kako se konektor zapali, sjećam se onog lika prljavih noktiju kako upozorava sve na životnu opasnost, požari, explozija. Naravno, neznam dali je ijedan od milijuna prodanih imao takav problem.

Galaxy tab s - Čim je izišao na forumu se naslov dugo vremena kočoperio kako se kućište smota od vrućine. Daj sad nakon godinu dana nađi ikakvu informaciju koja bi odgovarala tim tvrdnjama.

Pitao sam se što će smisliti za s6.

Jedino da je pun net takvih videa iz različitih izvora, u protivnom - nije se dogodilo.

 

Edit: Za S5 nije trebalo ništa smišljati, Samsung je dosta zabrljavio sam :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 14:47 (NSA).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

čemu ta homoseksualna imena non stop? kakve veze ima peel sa gate?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

zato jer kreteni misle da će dodatkom sufiksa -gate izazvati neviđeni skandal kao što je to bio watergate 70-ih.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
8 0 hvala 1
16 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Meni to izgeda kao oštećenje. Kamera je ispupčena i odrapio ju je na nekoj tvrdoj podlozi i sad se
pravi mutav u nadi da dobije od skrušenog proizvođača novi.

Borostef kaže...
dekstroza kaže...

Boja se guli kad je stružeš, ravne stvari se saviju kad ih savijaš...

 

Kakve sve zapanjujuće novotarije ljudi okrivaju svaki dan!

 

 

 Meni su isto svi ti bendgate-i smiješni... Bez obzira o kojem se proizvođaču radi.

Šta se dogodilo sa malo zdravog razuma? Kupio si uređaj od nekoliko tisuća kuna... Pa pazi malo na njega čovječe! Imaš 150 kg, strpao si telefon od puno inča

u stražnji džep i savinuo se?! No shit Sherlock! Isto se meni dogodilo sa skupim sunčanim naočalama pa nisam od toga stvarao nikakav "gate"...

Nisam pazio i tko mi kriv... Svi bi velike dijagonale ekrana, a da uređaji nisu teški dvije kile... Pa naravno da će onda biti tanki...

Ako ti treba neuništiv mobitel ima i takvih, ali to onda nije niti jedan od novijih flagshipa smartphone-a bilo kojeg proizvođača...

 Tako je i nama mazda nedavno doživjela crack gate.
Trebali smo zvati svekoliki internet i šokirano pokazivati na yt videu kako je krhka,
kad joj je prilikom one prošle oluje truli dimnjak sa zgrade odrapio komad na šajbu.
Ni japanci nisu više...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 17:07 (overhaul).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
overhaul kaže...

Meni to izgeda kao oštećenje. Kamera je ispupčena i odrapio ju je na nekoj tvrdoj podlozi i sad se
pravi mutav u nadi da dobije od skrušenog proizvođača novi.

Borostef kaže...
dekstroza kaže...

Boja se guli kad je stružeš, ravne stvari se saviju kad ih savijaš...

 

Kakve sve zapanjujuće novotarije ljudi okrivaju svaki dan!

 

 

 Meni su isto svi ti bendgate-i smiješni... Bez obzira o kojem se proizvođaču radi.

Šta se dogodilo sa malo zdravog razuma? Kupio si uređaj od nekoliko tisuća kuna... Pa pazi malo na njega čovječe! Imaš 150 kg, strpao si telefon od puno inča

u stražnji džep i savinuo se?! No shit Sherlock! Isto se meni dogodilo sa skupim sunčanim naočalama pa nisam od toga stvarao nikakav "gate"...

Nisam pazio i tko mi kriv... Svi bi velike dijagonale ekrana, a da uređaji nisu teški dvije kile... Pa naravno da će onda biti tanki...

Ako ti treba neuništiv mobitel ima i takvih, ali to onda nije niti jedan od novijih flagshipa smartphone-a bilo kojeg proizvođača...

 Tako je i nama mazda nedavno doživjela crack gate.
Trebali smo zvati svekoliki internet i šokirano pokazivati na yt videu kako je krhka,
kad joj je prilikom one prošle oluje truli dimnjak sa zgrade odrapio komad na šajbu.
Ni japanci nisu više...

 Au kvragu, steta mazde. I tko je platio. Jesi imao kasko ili?

 

15 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
overhaul kaže...

 

 Tako je i nama mazda nedavno doživjela crack gate.
Trebali smo zvati svekoliki internet i šokirano pokazivati na yt videu kako je krhka,
kad joj je prilikom one prošle oluje truli dimnjak sa zgrade odrapio komad na šajbu.
Ni japanci nisu više...

 aj, falabogu da cigli nije niš 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
Renesis kaže...
overhaul kaže...

Meni to izgeda kao oštećenje. Kamera je ispupčena i odrapio ju je na nekoj tvrdoj podlozi i sad se
pravi mutav u nadi da dobije od skrušenog proizvođača novi.

 Au kvragu, steta mazde. I tko je platio. Jesi imao kasko ili?

 

 mda, osiguranje se raspravilo sa odgovornima zgrade, ali kažem, ti japanci... nemoš više pljunut na njega da ne napravi ogrebotinu. 
peelgate.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Od ekipe koja mora imati flagship da snime super cool video za jutub ne očekujem ništa drugo.

Do you understand life?! Do you?!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
i_rambo_plache kaže...

Od ekipe koja mora imati flagship da snime super cool video za jutub ne očekujem ništa drugo.

  a za čeg drugo ti mobovi u služe?

 

pa neces valjda raditi sa autocad na njemu jer ima 3gb rama?

9 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Svejedno, koga briga dali se malo guli boja oko kamere... Sa iphoneom koji se savijao je bila velika stvar jer se jbt savio, a ne ovo malo se boja skinula...

Pthos
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

ma nije se ni iphone spontano svijao. sjecam se onog panja, poplavili mu palcevi od silovanja da ga svine..

Koliko je ljudi poslije prijavljivalo da im se spigao (sam od sebe?) iphone 6?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

Zašto se dodaje taj *gate?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon bendgatea, stiže peelgate?

"Peelgate" je zapoceo iPhone 5 kojem su coskovi dolazili ogrebani odmah iz kutije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nakon bendgatea, stiže peelgate?
zerocool12 kaže...

Zašto se dodaje taj *gate?

Zbog Watergate skandala uslijed kojega je Nixon dao ostavku, zasada jedini američki predsjednik koji je to učinio.

 

Objasnio čovjek par postova iznad ovoga.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice