Nanočestice za imunoterapiju raka

poruka: 7
|
čitano: 2.347
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nanočestice za imunoterapiju raka".
15 godina
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka

poslije ovoga osjećam se poput miša iz kontrolne skupine 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka

Zanimljiva vijest, odlično obrađena... i kao i uvijek, g. Raos bitno podiže ljestvicu relevantnosti ovog medija. Respect.

 
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka

Mogu reci samo da Bug posjecujem uglavnom radi ovakvi tekstova i autora.

Hvala g. Raos, izvrsno kao i uvijek!

 
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka

Malo lakše za probavit. Također pohvala autoru na trudu.
Meni osobno zapravo rak ne spada u bolesti. Više bi ga volio karakterizirati kao zbunjenost mehanizam evolucije od kad se našao u ne prirodnim kolićinama elektro magnetskog zraćenja i ne prirodnim aditivima za ubrzani rast prisutnima u hrani.

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka
Svaka je bolest nečim uzrokovana - pa tako i rak. Ako rak nije bolest, nisu ni infekcije nisu bolest jer da živimo u sterilnim uvjetima ne bi ih vjerojatno bilo. Kao što je čovjek prije stotinu godina zbog nehigijenskog načina života češće obojevao od infekrivnih bolesti, tako i čovjek danas zbog zračenja, mutagena itd. češće oboljeva od raka. Dakle, nema tu temeljne razlike.
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Nanočestice za imunoterapiju raka

Imenica 'engager' ipak postoji u Merriam-Webster riječniku, možda je problem u tražilici. ;)

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nanočestice za imunoterapiju raka
Hvala na pogledu u rječnik. Ja tu riječ, engager, nisam našao u izdanju iz 1961. Očito je riječ novoj riječi, premda mi je značenje jasno već iz tvorbe riječi (engage, enegagement), pa sam je preveo na hrvatski isto tako novom riječi.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice