Naprednija interaktivna karta Hrvatske

poruka: 11
|
čitano: 8.667
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Naprednija interaktivna karta Hrvatske".
15 godina
neaktivan
offline
Naprednija interaktivna karta Hrvatske

da ovo sam baš ranije danas vidio, dosada najoblja po meni karta hrvatske... oje skromno mišjenje :)

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske

Odlicno, napokon imamo hrvatski ViaMichelin! Bolje od svih ostalih karata koje sam vidio dosad + puno brze ucitavanje! Good job HAK...

15 godina
neaktivan
offline
Naprednija interaktivna karta Hrvatske

vas dvoje ko da ste pali sa kruške, kakva najbolja karta, koja  brzina? Belji se

 

ovo je karta, a sve ostalo bljeda kopija

 

http://maps.mireo.hr/GElin2/

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Naprednija interaktivna karta Hrvatske

Meni je HAK-ova ljepša...

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske
markos kaže...

vas dvoje ko da ste pali sa kruške, kakva najbolja karta, koja  brzina? Belji se

 

ovo je karta, a sve ostalo bljeda kopija

 

http://maps.mireo.hr/GElin2/

 

A sta pise u donjem desnom uglu?

 

Isti podaci prema tome ista karta.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske
pa to je ista ekipa radila...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske
markos kaže...

vas dvoje ko da ste pali sa kruške, kakva najbolja karta, koja  brzina? Belji se

 

ovo je karta, a sve ostalo bljeda kopija

 

http://maps.mireo.hr/GElin2/

Zanimljivo :)

 

Mireo je, barem u kontekstu karte na webu, provider kartografskog API-a jednako kao i Google Maps API.

To znači da svaka implementacija njihove karte (njihov vlastiti GElin, HAK-ova, Tportal, INA, ...) u pozadini ima jednaku kartografiju, a čak se i kartografija u svim slučajevima poziva uvijek s centralnog Mireovog servera.

Stoga pada u vodu da je jedna brža od druge ili da su kartografski podaci na jednoj bolji nego na drugoj :)

 

LP,

 

Goran Baotić

web-administrator

HAK

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2010 21:38 (christair).
16 godina
offline
Naprednija interaktivna karta Hrvatske

Čini mi se Ok. Bilo jučer o tome na TV-u kako je to HAK izbacio. Nešto kao alternativa GPS-u, čisto kao info?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske

Ali jest brza, tko ima neki veoma stari stroj moze lako provjeriti. Iscrtavanje je puno brze na maps.mireo.hr. To vjerojatno ima veze sa onim dodatnim izbornicima na HAK-ovom prikazu karte.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske

prije neki dan sam ga isprobao, čini mi se odličnim i za potrošnju goriva itd itd... al inače ja sam mislio da oni to imaju puno duže, uopće nisam znao da je to od nedavno...

Dompa
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naprednija interaktivna karta Hrvatske
Dompa kaže...

prije neki dan sam ga isprobao, čini mi se odličnim i za potrošnju goriva itd itd... al inače ja sam mislio da oni to imaju puno duže, uopće nisam znao da je to od nedavno...

Dobro si mislio, HAK ima implementaciju Mireove karte zadnjih nekoliko godina (s opcijama searcha, routinga, prikaza interesnih točaka), a 1. lipnja smo predstavili ovu - novu implementaciju, temeljito rekonstruiranu i napisanu from the scratch.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice