Nexus 5 povučen iz prodaje

poruka: 14
|
čitano: 2.762
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 5 povučen iz prodaje".
14 godina
offline
Nexus 5 povučen iz prodaje

Jel se zna kad bi ta Google trgovina bila napokon dostupna i u Hrvatskoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Schtefek kaže...

Jel se zna kad bi ta Google trgovina bila napokon dostupna i u Hrvatskoj?

 Otprilike u isto vrijeme kad se krene 4k TV emitirati kod nas.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Mislim da ce prije Google store biti dostupan
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Nexus 5 povučen iz prodaje

Naime pored najjačeg 64-gigabajtnog modela stoji napomena kako se na isporuku istog po kupnji treba pričekati između dva i tri tjedna.

Nije mi jasno što se ovdje mislilo. Koliko znam, ne postoji 64GB N5.

 

Šteta što su ga maknuli iz prodaje jer mislim da nema adekvatnu zamjenu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nexus 5 povučen iz prodaje

N5 je vrh vrhova sto se mobitela tice, postoje oni sa boljom baterijom ili boljom finalnom izradom... ali brzina i osjecaj drzanja u ruci su neoborivi...

mislim da ga necu mjenjati dokle ne krepa ili zaista ne izadje neki dostojan zamjene (sto u 2015 godini sigurno ne bude slucaj)

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
U potpunosti se slažem
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Kuv kaže...

Naime pored najjačeg 64-gigabajtnog modela stoji napomena kako se na isporuku istog po kupnji treba pričekati između dva i tri tjedna.

Nije mi jasno što se ovdje mislilo. Koliko znam, ne postoji 64GB N5.

 

Šteta što su ga maknuli iz prodaje jer mislim da nema adekvatnu zamjenu.

 Misli se na Nexus 6 64GB ;)

15 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Steta...svima i dalje preporucam N5.


Stigao neki dan 5.1, radi kao iPhone 6 Plus (kojeg sam također vlasnik na iOS8.2)

Upakiran je fenomenalan ekran (precizan), super dijagonala, dobri zvucnici, solidna kamera i solidna batka (4:15 SOT)....customizacije su i dalje #1 jer na XDA ih ima najvise i sve izlazi prvo za njega...


Stvarno bestbuy telefon dan danas....

Da bar izade N5 2015...uzeo bi ga pa da kosta ko N6
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Mitch kaže...
Steta...svima i dalje preporucam N5.


Stigao neki dan 5.1, radi kao iPhone 6 Plus (kojeg sam također vlasnik na iOS8.2)

Upakiran je fenomenalan ekran (precizan), super dijagonala, dobri zvucnici, solidna kamera i solidna batka (4:15 SOT)....customizacije su i dalje #1 jer na XDA ih ima najvise i sve izlazi prvo za njega...


Stvarno bestbuy telefon dan danas....

Da bar izade N5 2015...uzeo bi ga pa da kosta ko N6

 Može jedno pitanje: Naime, planiram kupit N5 (ako još ulovim negdje primjerak) ali sam dosta čitao da je baterija prilično ispod prosjeka. Problemi sa kamerom (bugovi u optičkoj stabilizaciji, priličan lag kamere, "lovi" fokus na videu - što je navodno problem kod večine LG mobitela itd...) Pa eto, može malo pojašnjenja oko ovoga??

JDM4LFE
15 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Baterija jest ispod prosjeka. Ja osobno sam kriva osoba za pitati oko fotkanja na mobitelu jer uvijek imam DSLR uz sebe :D

Ali sve ostalo je klasa iznad svih. Nisam koristio bolji Android telefon od Nexusa 5.
Pogotovo ovo što sad furam, Lollipop 5.1 i ElementalX 2.11....nijedan ne moze prismrdit blizu (zadnja tri-cetiri uredaja : Note 4, G3, Z2)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje

Kad ti je stigao 5.1? Regularni update ili imaš neki custom rom? Meni nije ponudio ništa još.

15 godina
offline
Nexus 5 povučen iz prodaje

Mozes flashat image (najpreporucljivije) na cist uredaj

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Mitch kaže...
Baterija jest ispod prosjeka. Ja osobno sam kriva osoba za pitati oko fotkanja na mobitelu jer uvijek imam DSLR uz sebe :D

Ali sve ostalo je klasa iznad svih. Nisam koristio bolji Android telefon od Nexusa 5.
Pogotovo ovo što sad furam, Lollipop 5.1 i ElementalX 2.11....nijedan ne moze prismrdit blizu (zadnja tri-cetiri uredaja : Note 4, G3, Z2)

 Slažem se. Baterija je tak- tak. Sve ostalo je super. Mobitel leti. Najbrži android koji sam vidio. Da ima microsd karticu, bio bi savršen. Srećom imam 32 GB model.

15 godina
offline
Re: Nexus 5 povučen iz prodaje
Ja bih samo volio da taj internal storage nije MTP. Inace ne volim bas microSD kartice jer onda imam dvije particije na mobitelu (sdcard0 i ext-sdcard ili sdcard1) sto zna dosta zbunit i mene i ROM
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice