Nineteen Hundred kućište

poruka: 7
|
čitano: 1.746
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nineteen Hundred kućište".
15 godina
offline
Nineteen Hundred kućište

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
ranko091 kaže...

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Ako imaš ovakvu kuću onda imaš neku bijesnu vodu u njemu. Koji je to cooler kod tebe?

15 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
Entropija kaže...
ranko091 kaže...

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Ako imaš ovakvu kuću onda imaš neku bijesnu vodu u njemu. Koji je to cooler kod tebe?

piše u moj pc scythe ninja 3000. ali imam lc power infiltrator big tower u koji sjedne sa luftom od 3 cm...

15 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
ranko091 kaže...

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Pregledao sam ti PC (tu je i odgovor ako ne griješim za hladnjak što kolega forumaš pita) i u oko mi upao odmah zvučni sustav: Logitech Z-5500. Pa mi reci kako te služi, i koliko često pojačaš do maximuma? 

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
Envy kaže...
ranko091 kaže...

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Pregledao sam ti PC (tu je i odgovor ako ne griješim za hladnjak što kolega forumaš pita) i u oko mi upao odmah zvučni sustav: Logitech Z-5500. Pa mi reci kako te služi, i koliko često pojačaš do maximuma? 

Pa ono kupljen je radi elektronske glazbe, 500 wata rms-a, ali problem je kad to ide do kraja onda svi susjedi slušaju. :D

 

al uglavnom ga držim na 1/10 ili možda malo jače. al toga više nema u prodaji. bar nisam vidio.

15 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
ranko091 kaže...
Envy kaže...
ranko091 kaže...

sve dobro osim visine hladnjaka za cpu... moj je 18.5 cm (nije da se hvalim) ... tako da bi teško sjeo. bušit bočnu stranicu da viri van... :D

Pregledao sam ti PC (tu je i odgovor ako ne griješim za hladnjak što kolega forumaš pita) i u oko mi upao odmah zvučni sustav: Logitech Z-5500. Pa mi reci kako te služi, i koliko često pojačaš do maximuma? 

Pa ono kupljen je radi elektronske glazbe, 500 wata rms-a, ali problem je kad to ide do kraja onda svi susjedi slušaju. :D

 

al uglavnom ga držim na 1/10 ili možda malo jače. al toga više nema u prodaji. bar nisam vidio.

Nema Z-5500 Digital (naravno ovo Digital ne odnosi se zvučnici jer zvučnici kao takvi od pamtivijeka su analogni uređaji) ali ima nasljednik ali ne znam kako se zovu. Što se tiče zvuka većina recezenata kaže da su u randu ili čak malo boljo. Snaga je ista. Ali ono gdje su kresali je u onon najljepšem dijelu, fenomenalni kontroler sa LCD-om i daljinski upravljačem. Kontrlnik sada nema LCD ekran nego neke diode svjetleće koji ti govore koliko si pojačao. Daljinski je očajan, uostalom pogledaj si sam: 

 

http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906?crid=47

 

Također nije zgodno ni posmenuti da su i Z-5500 nasljednici također jednog od dobih sustava, samo sada sam im zaboravio ime. Uglavnom, za relativno malo para - studijska kvaliteta zvuka.

 

Sad mene zanima, ti bi mi mogao pomoći.. koliko ću ja da dobijem (slušanje muzike me zanima pretežno pa i gledanje filmova) ako umjesto ove integrirane HD zvučne kupim si nešto kao što je ovo:

http://www.soundblaster.com/products/sound-blaster-zxr.aspx

 

Da li će se osjetiti kvaliteta u muzici, budući da ju ja ne osjetim izmedju stare neke (ima joj ih i 15 godina) 2.0 PCI i sadašanje integrirane koja se hvali da je 5.1 (doduše što i jeste) sa tim 'HD' nazivom,

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Nineteen Hundred kućište
Envy kaže...

Nema Z-5500 Digital (naravno ovo Digital ne odnosi se zvučnici jer zvučnici kao takvi od pamtivijeka su analogni uređaji) ali ima nasljednik ali ne znam kako se zovu. Što se tiče zvuka većina recezenata kaže da su u randu ili čak malo boljo. Snaga je ista. Ali ono gdje su kresali je u onon najljepšem dijelu, fenomenalni kontroler sa LCD-om i daljinski upravljačem. Kontrlnik sada nema LCD ekran nego neke diode svjetleće koji ti govore koliko si pojačao. Daljinski je očajan, uostalom pogledaj si sam: 

 

http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906?crid=47

 

Također nije zgodno ni posmenuti da su i Z-5500 nasljednici također jednog od dobih sustava, samo sada sam im zaboravio ime. Uglavnom, za relativno malo para - studijska kvaliteta zvuka.

 

Sad mene zanima, ti bi mi mogao pomoći.. koliko ću ja da dobijem (slušanje muzike me zanima pretežno pa i gledanje filmova) ako umjesto ove integrirane HD zvučne kupim si nešto kao što je ovo:

http://www.soundblaster.com/products/sound-blaster-zxr.aspx

 

Da li će se osjetiti kvaliteta u muzici, budući da ju ja ne osjetim izmedju stare neke (ima joj ih i 15 godina) 2.0 PCI i sadašanje integrirane koja se hvali da je 5.1 (doduše što i jeste) sa tim 'HD' nazivom,

sve ovisi kako češ spajat. ja koristim optiku(obavezno sa Dolby Digital Live čipom inače ništa od 5.1 u igri), pa kvaliteta zvuka nema nikakve razlike na bilo kojoj zvučnoj kartici. ali ako misliš spajat na 3.5mm konektore onda ti je bitna zvučna.

 

a sad neznam koliko je buđet za sve to, ali ako se ima. preporučam hdmi sistem. bez zvučne kartice. reciver i 7 zvučnika i sub. tj za ove nove hd-dts filmove. jer hdmi je standard koji će ubrzo sve ostalo izbacit iz igre.

 

e i da dodam. zvuk je super. kvaliteta, čistina ugl sve. i naspram jeftijih zvučnika je bolji, ali nasparam skupljih i ne baš. naročito jer nema srednje zvučnike (15cm dijagonale ili tu negdje).

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 7:54 (ranko091).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice