Ništa od jeftinijeg Xboxa One

poruka: 6
|
čitano: 1.332
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od jeftinijeg Xboxa One".
15 godina
offline
Ništa od jeftinijeg Xboxa One

u svojem slučaju izbacio bih riječ viška iz naslova: "Ništa od Xboxa One". {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ništa od jeftinijeg Xboxa One

Postoje Blu-Ray playeri za 50 dolara ko samostalni produkt, kaj znaci da bi njih ugradnja kostala mozda 20 dolara i nije mi jasno kak onda dolaze do nepostojeceg pojeftinjenja od 100.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ništa od jeftinijeg Xboxa One

bilo 100 dolara ili ne, meni je totalno i vrhunski glupo uštediti pišljivih 100 dolara prilikom kupovine konzole koja će trajati najmanje 5 godina. to su samo dvije nove igre. ne znam, možda imam iskrivljenu perspektivu gledajući na siromašnu ameriku iz bogate hrvatske ali uštediti 100 dolara (dakle 1.6 dolara mjesečno ako konzola potraje 5 godina) i pri tome žrtvovati ne samo mogućnost gledanja blu raya nego i ograničavanje na samo digitalni download što automatski znači da tu igru nikom ne možeš ni pokloniti niti prodati zvuči kao super ušteda. ne.

Potpis!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od jeftinijeg Xboxa One
Ezio kaže...

bilo 100 dolara ili ne, meni je totalno i vrhunski glupo uštediti pišljivih 100 dolara prilikom kupovine konzole koja će trajati najmanje 5 godina. to su samo dvije nove igre. ne znam, možda imam iskrivljenu perspektivu gledajući na siromašnu ameriku iz bogate hrvatske ali uštediti 100 dolara (dakle 1.6 dolara mjesečno ako konzola potraje 5 godina) i pri tome žrtvovati ne samo mogućnost gledanja blu raya nego i ograničavanje na samo digitalni download što automatski znači da tu igru nikom ne možeš ni pokloniti niti prodati zvuči kao super ušteda. ne.

Ja bih prvi kupio takvu konzolu. Ne djelim i ne mijenjam igre, kupujem ih za sebe i užasno me nervira kad želim promijeniti igru što se moram dizati iz fotelje, otvarati drugi DVD, spremati prvi i takve stvari. Puno mi je bolje imati downloadanu igru i samo odaberem koju želim igrati.

12 godina
offline
Re: Ništa od jeftinijeg Xboxa One
Ezio kaže...

bilo 100 dolara ili ne, meni je totalno i vrhunski glupo uštediti pišljivih 100 dolara prilikom kupovine konzole koja će trajati najmanje 5 godina. to su samo dvije nove igre. ne znam, možda imam iskrivljenu perspektivu gledajući na siromašnu ameriku iz bogate hrvatske ali uštediti 100 dolara (dakle 1.6 dolara mjesečno ako konzola potraje 5 godina) i pri tome žrtvovati ne samo mogućnost gledanja blu raya nego i ograničavanje na samo digitalni download što automatski znači da tu igru nikom ne možeš ni pokloniti niti prodati zvuči kao super ušteda. ne.

Ako je tebi 560kn ustede malo, onda ja ne znam u kakvoj mi drzavi zivimo. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Ništa od jeftinijeg Xboxa One
SimeKZ kaže...

Ako je tebi 560kn ustede malo, onda ja ne znam u kakvoj mi drzavi zivimo. 

To je trenutna ušteda a dugotrajnu ti je lik objasnio. Treba gledati malo dalje. Uzmi deset igri godišnje koje poslije prodaš po 150kn ( a možeš i po više ) i već imaš u džepu najmanje 1500kn dok kod DD nemaš ništa. Imaš na HDD igru koju više ne igraš i pitanje je dana kada ćeš je nepovratno izbrisati.. e sada gdje je veća ušteda, pita se lik?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice