Nokia bolja od očekivanja

poruka: 39
|
čitano: 4.610
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia bolja od očekivanja".
14 godina
neaktivan
offline
Nokia bolja od očekivanja

Vidi se da su s novim N serijama procvjetali, još da se maknu sa Symbiana i naprave dobar Android uređaj gdje bi im bio kraj. 

I'm from Hollywood
 
4 13 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
Baš mislim da uspjevaju zbog symbian ne androida...

Nesto zaboravljaš... Nokijini mobiteli za razliku od androida koriste grafički ubrzano sučelje te zbog toga ne trebaju zvijeri od procesora, što znači automatski dulju bateriju i zagrijavanje (što je recimo meni važno)...
Moja N8 uspije i 4 dana izdrzati prije punjenja ako je ne natežem :) previše...


Glavno mislim da bi nokiji bila najveća pogreška preći na android jer onda bi postali samo jedni od...


Jedva cekam nove modele na Linuxu, pa da vidimo sto ce od toga biti...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
EnlightenedPhoenix kaže...
Baš mislim da uspjevaju zbog symbian ne androida...

Nesto zaboravljaš... Nokijini mobiteli za razliku od androida koriste grafički ubrzano sučelje te zbog toga ne trebaju zvijeri od procesora, što znači automatski dulju bateriju i zagrijavanje (što je recimo meni važno)...
Moja N8 uspije i 4 dana izdrzati prije punjenja ako je ne natežem :) previše...


Glavno mislim da bi nokiji bila najveća pogreška preći na android jer onda bi postali samo jedni od...


Jedva cekam nove modele na Linuxu, pa da vidimo sto ce od toga biti...

 

Pa mislim da već ima neka Nokia s Linux-om ? 

Ja sam mislio da Android zbog aplikacija i mogučnošću sinhronizacije sa drugim uređajima. 

I'm from Hollywood
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
woodgamesfx kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Baš mislim da uspjevaju zbog symbian ne androida...

Nesto zaboravljaš... Nokijini mobiteli za razliku od androida koriste grafički ubrzano sučelje te zbog toga ne trebaju zvijeri od procesora, što znači automatski dulju bateriju i zagrijavanje (što je recimo meni važno)...
Moja N8 uspije i 4 dana izdrzati prije punjenja ako je ne natežem :) previše...


Glavno mislim da bi nokiji bila najveća pogreška preći na android jer onda bi postali samo jedni od...


Jedva cekam nove modele na Linuxu, pa da vidimo sto ce od toga biti...

 

Pa mislim da već ima neka Nokia s Linux-om ?

Ja sam mislio da Android zbog aplikacija i mogučnošću sinhronizacije sa drugim uređajima.

  a sta fali symbian aplikacijama? i kakve na sinkronizacije tocno mislis?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
woodgamesfx kaže...

 

Pa mislim da već ima neka Nokia s Linux-om ?

Ja sam mislio da Android zbog aplikacija i mogučnošću sinhronizacije sa drugim uređajima.

  Ima n900, ali mi je izuzetno ružna, hocu nesto lijepo kao n8 a s maemo :)

 

 

Pa ne kuzim tu sinkronizaciju s drugim uređajima.... I inače evo imam n8 vec 3 mjeseca, svaku aplikaciju koja mi je usfalila sam nasao... i sad imam jedno 7 njih instalirano... A zasto? Zato sto symbian vec po defaultu dolazi s tonom opcija pa ne trebam posebne aplikacije...

 

 

Ja iskreno volim symbian... bolji mi je od Androida i iOS-a zajedno...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
grimyHR kaže...

  a sta fali symbian aplikacijama? i kakve na sinkronizacije tocno mislis?

 

Pa mislio sam da recimo imaš Pad na Androidu i mobitel na istom , tako recimo aplikacije tipa rasporedi , zadatci , dokumenti isl. da se preko istog sućelja sinhroniziraju. 

Mislim da Android ima budućnost, za Symbian sam više skeptičan. 

I'm from Hollywood
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
EnlightenedPhoenix kaže...
Baš mislim da uspjevaju zbog symbian ne androida...

Nesto zaboravljaš... Nokijini mobiteli za razliku od androida koriste grafički ubrzano sučelje te zbog toga ne trebaju zvijeri od procesora, što znači automatski dulju bateriju i zagrijavanje (što je recimo meni važno)...
Moja N8 uspije i 4 dana izdrzati prije punjenja ako je ne natežem :) previše...


Glavno mislim da bi nokiji bila najveća pogreška preći na android jer onda bi postali samo jedni od...


Jedva cekam nove modele na Linuxu, pa da vidimo sto ce od toga biti...

Da samo brzina procesora i te kako dolazi do izrazaja npr. u browseru, a i postavlja se pitanje zasto nokia jednako naplacuje uredjaje kao i konkurencija ako u njih stavljaju duplo manje rama i puno jeftinije procesore? 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ansha kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Baš mislim da uspjevaju zbog symbian ne androida...

Nesto zaboravljaš... Nokijini mobiteli za razliku od androida koriste grafički ubrzano sučelje te zbog toga ne trebaju zvijeri od procesora, što znači automatski dulju bateriju i zagrijavanje (što je recimo meni važno)...
Moja N8 uspije i 4 dana izdrzati prije punjenja ako je ne natežem :) previše...


Glavno mislim da bi nokiji bila najveća pogreška preći na android jer onda bi postali samo jedni od...


Jedva cekam nove modele na Linuxu, pa da vidimo sto ce od toga biti...

Da samo brzina procesora i te kako dolazi do izrazaja npr. u browseru, a i postavlja se pitanje zasto nokia jednako naplacuje uredjaje kao i konkurencija ako u njih stavljaju duplo manje rama i puno jeftinije procesore? 

 

zato sto je sve ostalo bolje

uostalom, c6-01 i c7 u toj cjenovnoj katergoriji nemaju puno konkurenata

 

pitaj sebe zasto ameri stavljaju v8 u aute srednje klase

a ostali 4cilindarske

tu sam samo radi vijesti o apple-u
14 godina
neaktivan
offline
Nokia bolja od očekivanja

Ja sam recimo kolegi nabavio Samsung Galaxy 3 , jer kao htio je mob s kojim može na net , da ima navigaciju i da može ponešto odigrat, naravno nabavio sam mu Galaxy 3 morao je nadoplatit 700 Kn  i bio je zadovoljan, onda je nakon nekog vremena pod utjecajem jednog svog frenda kupio od njega Nokiu X6 , te čovjeku platio isti oko 1500 Kn, a kao Samsung je dao ženi. 

Neki dan ga vidim i priča on meni kako se je zahebo ko nikada, kaže ta Noki-a vrijedi racku, kaže sve sporo, browser užas, zblesira mu se , kaže da je totalno razočaran. 

 

 

I'm from Hollywood
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
woodgamesfx kaže...

Ja sam recimo kolegi nabavio Samsung Galaxy 3 , jer kao htio je mob s kojim može na net , da ima navigaciju i da može ponešto odigrat, naravno nabavio sam mu Galaxy 3 morao je nadoplatit 700 Kn  i bio je zadovoljan, onda je nakon nekog vremena pod utjecajem jednog svog frenda kupio od njega Nokiu X6 , te čovjeku platio isti oko 1500 Kn, a kao Samsung je dao ženi. 

Neki dan ga vidim i priča on meni kako se je zahebo ko nikada, kaže ta Noki-a vrijedi racku, kaže sve sporo, browser užas, zblesira mu se , kaže da je totalno razočaran. 

 

 

 A baš da možeš X6 uspoređivati s androidom ili boljom nokiom (npr C7) i ne možeš!!!! Koliko vidim X6 nema multi-touch ekran, slabiji proc, koristi neki symbian 9,4 i tako dalje... Pa se ubiti ne može mjeriti s androidom ili novim nokiama sa symbianom 3.0.....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
LoL... x6 usporedjivati...


Kazem... trebaš probati n8 ili c7...

a to da browser usporava na iti jednom od ova dva mobitela... nikako nije istina... meni iskreno se cini da je opera brza nego na ostalima... ali to je vjerojatno samo subjektivno...
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
apoteka kaže...

 

zato sto je sve ostalo bolje

uostalom, c6-01 i c7 u toj cjenovnoj katergoriji nemaju puno konkurenata

 

pitaj sebe zasto ameri stavljaju v8 u aute srednje klase

a ostali 4cilindarske

stvarno tuzan odgovor. nesto sta covijek napise kad stvarno nema sta drugo a bilo bi bolje da ne napise nista. 

 

a pogotovo je smijesno sta kazes da c7 nema konkurenata u svojoj cijenovnoj kategoriji.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ansha kaže...
apoteka kaže...

 

zato sto je sve ostalo bolje

uostalom, c6-01 i c7 u toj cjenovnoj katergoriji nemaju puno konkurenata

 

pitaj sebe zasto ameri stavljaju v8 u aute srednje klase

a ostali 4cilindarske

stvarno tuzan odgovor. nesto sta covijek napise kad stvarno nema sta drugo a bilo bi bolje da ne napise nista. 

 

a pogotovo je smijesno sta kazes da c7 nema konkurenata u svojoj cijenovnoj kategoriji.

naravno, odgovor na tuzan odgovor je glup odgovor

ili nepismen, jer pise da c7 nema puno konkurenata, a ne da nema

 

 

tu sam samo radi vijesti o apple-u
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 14:35 (apoteka).
15 godina
offline
Nokia bolja od očekivanja

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
woodgamesfx kaže...
grimyHR kaže...

  a sta fali symbian aplikacijama? i kakve na sinkronizacije tocno mislis?

 

Pa mislio sam da recimo imaš Pad na Androidu i mobitel na istom , tako recimo aplikacije tipa rasporedi , zadatci , dokumenti isl. da se preko istog sućelja sinhroniziraju. 

Mislim da Android ima budućnost, za Symbian sam više skeptičan. 

Nokia PC Communication Suite je besplatna aplikacija prisutna doslovce godinama, a koja omogucuje sinhronizaciju svih Nokia mobitela s PC-em i pratecim aplikacijama (MS Outlook, Lotus Notes/Domino, itd). Symbian telefoni takodjer posjeduju Office paket aplikacija koji savrseno normalno "razgovara" s MS Office-om (DOC, XLS, PPT). Naravno, besplatna je i radi putem USB-a, IrDA-e i Bluetootha.

 

Povrh svega, S40 i S60 telefoni dolaze s instaliranim sinhronizacijskim softverom koji omogucuje medjusobnu sinhronizaciju vise telefona, tako da ne vidim gdje je to prisutan nedostatak sinhronizacijskih funkcija na Nokiama?

14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
tnakir kaže...

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

Definitivno!

 

Al vratimo se na temu, zasto je bug ovu vijest prenio kao nesto pozitivno za nokiju za razliku od ostalih portala? "Nokia bolja od ocekivanja" - pa zarada im je debelo pala, kakva su to onda ocekivanja bila ako je pad zarade od oko 22% u odnosu na lani dobar?? 

 

To sta se prodao veci broj mobitela a zarada je dosta manja je tuzan i tragican podatak za nokiu.

15 godina
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ansha kaže...
tnakir kaže...

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

Definitivno!

 

Al vratimo se na temu, zasto je bug ovu vijest prenio kao nesto pozitivno za nokiju za razliku od ostalih portala? "Nokia bolja od ocekivanja" - pa zarada im je debelo pala, kakva su to onda ocekivanja bila ako je pad zarade od oko 22% u odnosu na lani dobar?? 

 

To sta se prodao veci broj mobitela a zarada je dosta manja je tuzan i tragican podatak za nokiu.

Dobro je jer su ocekivali da ce popusit jos vise.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja

ocito je ova vijest nekima pokvarila dan {#}

tu sam samo radi vijesti o apple-u
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
tnakir kaže...

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

jel to na nokiji n97?

{#}

btw uiq=symbian

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ansha kaže...
tnakir kaže...

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

Definitivno!

ROFL.

A najgori su Backstreet Boysi.

Kakve smijesne podjele, a jos smjesniji komentari.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Nokia bolja od očekivanja

Moram prokomentarisati ove postove vezane za X6 i samsung galaxy 3...

 

Vi sad pricate kao gdje ces porediti X6 sa C7 i N8. Sa tim se u potpunosti slazem. Ali s obzirom da je cijena Nokia C7 i N8 veca od cijene Samsung Galaxyja 3 onda je glupo to usporedjivati i realno je da se galaxy 3 poredi sa nekim mobitelm koji mu je slican po cijeni. E sad ti tu napraca kao da je galaxy 3 neka zvjer,a x6 obicno s+anje....

Ja imam lg optimus,on je vrlo slican galaxyju 3,i on je za mene bas bezveze mobitel,a i android mi se nesto ne svidja. Kad uzmem od strika Nokiu C7 i novi symbian,meni je glupo da usporedjujem. Isto kad uzemem recimo tetkin iPhone,ma nista mi nije ravno Nokiji!

 

Samo mi je C7 malo skupa. Ali ako dodjem do nekih para ona bi mi bila prvi mob koji bi uzeo... Jedino je veliki BAD sto nema autofoxus :(

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
stevan94 kaže...

 

Samo mi je C7 malo skupa. Ali ako dodjem do nekih para ona bi mi bila prvi mob koji bi uzeo... Jedino je veliki BAD sto nema autofoxus :(

  250 kn više imaš i to (mogu ti reci da je na n8 SAVRŠEN fotoaparat...)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
Ja mislim da kad bi Nokia izdala 2-3 uređaja na Androidu, da bi 'procvjetala'.
Pogledajte samo HTC, dok nisu izdali par Android uređaja, bili su relativno nepoznati. I onda izbace Hero - paf! Mobitel godine. Godinu kasnije izbace Desire koji je bolji od svog glavnog konkurenta - 3GS i dugo drzi titulu najboljeg - do izlaska 4G. I tada izbace DHD i DZ, opet najbolje u svojim klasama.
Izlaskom WP7 i HTC izbaci 4 jako zanimljiva uređaja s tim OS-om. I sad ce nastavit usporedo izbacivat Windows i Android uređaje. A pripremaju i tablet (ili 2).

Ne shvacam zasto su u Nokiji tako tvrdoglavi pa ne zele izdati neki Android uređaj, koji bi im se sigurno isplatio (npr. Android verzije C7 i N8)
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ChrisB kaže...
woodgamesfx kaže...

Nokia PC Communication Suite je besplatna aplikacija prisutna doslovce godinama, a koja omogucuje sinhronizaciju svih Nokia mobitela s PC-em i pratecim aplikacijama (MS Outlook, Lotus Notes/Domino, itd). Symbian telefoni takodjer posjeduju Office paket aplikacija koji savrseno normalno "razgovara" s MS Office-om (DOC, XLS, PPT). Naravno, besplatna je i radi putem USB-a, IrDA-e i Bluetootha.

 

Povrh svega, S40 i S60 telefoni dolaze s instaliranim sinhronizacijskim softverom koji omogucuje medjusobnu sinhronizaciju vise telefona, tako da ne vidim gdje je to prisutan nedostatak sinhronizacijskih funkcija na Nokiama?

 Sve je to super na papiru, tj. na monitoru. Kada treba provesti u praksi, računaj s problemima. Nokija nije toliko zatvorena kao Apple i zbilja se trude podržavati standarde, ali ali ajfon naprosto radi ono što piše u reklami. Jučer, danas i sutra, bez greške, bez rušenja, brzo i jednostavno.

16 godina
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
Egregični kaže...
ChrisB kaže...
Nokia PC Communication Suite je besplatna aplikacija prisutna doslovce godinama, a koja omogucuje sinhronizaciju svih Nokia mobitela s PC-em i pratecim aplikacijama (MS Outlook, Lotus Notes/Domino, itd). Symbian telefoni takodjer posjeduju Office paket aplikacija koji savrseno normalno "razgovara" s MS Office-om (DOC, XLS, PPT). Naravno, besplatna je i radi putem USB-a, IrDA-e i Bluetootha.

 

Povrh svega, S40 i S60 telefoni dolaze s instaliranim sinhronizacijskim softverom koji omogucuje medjusobnu sinhronizaciju vise telefona, tako da ne vidim gdje je to prisutan nedostatak sinhronizacijskih funkcija na Nokiama?

 Sve je to super na papiru, tj. na monitoru. Kada treba provesti u praksi, računaj s problemima. Nokija nije toliko zatvorena kao Apple i zbilja se trude podržavati standarde, ali ali ajfon naprosto radi ono što piše u reklami. Jučer, danas i sutra, bez greške, bez rušenja, brzo i jednostavno.

Na papiru? Ne razumijem.

Ja isti taj Comm Suite koristim godinama bez nekakvih posebnih problema, a kamo li rusenja. Nemam pojma o kakvim rusenjima ti pricas? Stovise, mogu reci da nisam niti "svjestan" da PC Suite uopce i radi. BT je na telefonu uvijek ukljucen, a softver se brine da stvari u pozadini budu sinhronizirane.

 

Gledaj, moj je stav da nitko nije savrsen, pa to nisu ni Nokia ni Apple.

Stoga, tvoja prica o racunanju s problemima mi je pomalo smijesna i nepotrebna. Jer da, PC Suite mi je stvarao probleme.... kad sam zbog posla presao s MS Outlooka na Lotus Notes. Ali nije se radilo o nicem dramaticnom sto bih opisao kao razlog za kritike.

Jednako tako, nemoj mi pricati o savrsenom funkcioniranju Apple proizvoda. Jer tesko da bi mi mojih 10 prstiju na rukama bilo dovoljno da nabrojim koliko puta se samo najobicnija sinhronizacija izmedju iTunesa na mom iMac-u i iPod-a zblesila na nacin da sam morao prisilno gasiti stroj. Da li to znaci da cu ubuduce drugima na spomenu Applea reci "racunaj s problemima"? Po tvojem nacinu razmisljanja - hocu. Po mojem - necu. Jer nitko i nista nije savrseno.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
tnakir kaže...

Nokia fanboysi su gori od Appleovih boysa :)

 

Eeee... grimmy... vezano za symbian... jedino mi se on znao srusit da sam morao vadit bateriju. Niti jedan drugi OS mi se nikad nije srusio. Aplikacija, os ne... a imao sam iOS, WinMobile, stari UIQ (P1i) i sad imam Android.

Kakav besmislen, nekonstruktivan i djetinjast komentar. Svatko ima svoj osobni ukus a vi se tu ko djeca prepirete čiji je os bolji (ekvivalent autićima). Bzvz se djelite u skupine, svađate bez ikakve svrhe. Kakav primtivizam. Čast izuzecima koji su dali konstruktivne komentare. Svaka tema o mobitelima se pretvori u svađu jer upadnu neki korisnici sa zaostatkom u emocialnom rastu. Odrastite. Ako se želite prepirati napravite temu za to a ne da u svaku temu vezanu za proizvođače mobilnih uređaja pretvorite u svađu... 

 

I BTW

 

Meni se symbian v3 nijedanput nije srusio. Nikad. A to sta ti se stalno zalis na n97 koja je davno izumrla i koju si davno bacio to je tvoj problem.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
Šef kaže...
Ja mislim da kad bi Nokia izdala 2-3 uređaja na Androidu, da bi 'procvjetala'.
Pogledajte samo HTC, dok nisu izdali par Android uređaja, bili su relativno nepoznati. I onda izbace Hero - paf! Mobitel godine. Godinu kasnije izbace Desire koji je bolji od svog glavnog konkurenta - 3GS i dugo drzi titulu najboljeg - do izlaska 4G. I tada izbace DHD i DZ, opet najbolje u svojim klasama.
Izlaskom WP7 i HTC izbaci 4 jako zanimljiva uređaja s tim OS-om. I sad ce nastavit usporedo izbacivat Windows i Android uređaje. A pripremaju i tablet (ili 2).

Ne shvacam zasto su u Nokiji tako tvrdoglavi pa ne zele izdati neki Android uređaj, koji bi im se sigurno isplatio (npr. Android verzije C7 i N8)

mislim da ne bi

jer, gledajuci nove androide svi izgledaju dosta genericki

nokia bi se samo utopila u crnilu, doslovno

 

uostalom, radili bi sami sebi konkurenciju

nije nokia samsung

 

tu sam samo radi vijesti o apple-u
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
apoteka kaže...
Šef kaže...
Ja mislim da kad bi Nokia izdala 2-3 uređaja na Androidu, da bi 'procvjetala'.

mislim da ne bi

jer, gledajuci nove androide svi izgledaju dosta genericki

nokia bi se samo utopila u crnilu, doslovno

 

uostalom, radili bi sami sebi konkurenciju

nije nokia samsung

 

  Ja i dalje mislim da bi to bila dobra stvar. Nokijina kvaliteta izrade, dobra kamera, dizajn,...

Mislim da bi im dobro došlo da izbace 4-5 uređaja s Androidom: 2 za donji i srednji segment tržišta, 2 high-end mobitela s dobrom kamerom i još jedan high-end mobitel s tipkovnicom...

 

I još da izbace tablet!

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja

onda je bolje pitanje zasto samsung ili htc ne izbace takav mob?

tu sam samo radi vijesti o apple-u
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia bolja od očekivanja
ChrisB kaže...
Gledaj, moj je stav da nitko nije savrsen, pa to nisu ni Nokia ni Apple.

Stoga, tvoja prica o racunanju s problemima mi je pomalo smijesna i nepotrebna. Jer da, PC Suite mi je stvarao probleme.... kad sam zbog posla presao s MS Outlooka na Lotus Notes. Ali nije se radilo o nicem dramaticnom sto bih opisao kao razlog za kritike.

Jednako tako, nemoj mi pricati o savrsenom funkcioniranju Apple proizvoda. Jer tesko da bi mi mojih 10 prstiju na rukama bilo dovoljno da nabrojim koliko puta se samo najobicnija sinhronizacija izmedju iTunesa na mom iMac-u i iPod-a zblesila na nacin da sam morao prisilno gasiti stroj. Da li to znaci da cu ubuduce drugima na spomenu Applea reci "racunaj s problemima"? Po tvojem nacinu razmisljanja - hocu. Po mojem - necu. Jer nitko i nista nije savrseno.

 PC suite poznajem još od vremena n5110 koju sam koristio kao modem (spajanje kabelom koji je u to vrijeme u mobisu koštao 1200 kn). Imao sam sve i jednu spomena vrijednu nokiu i koristio pc suite kroz sve njegove razvojne iteracije. Nikada nije bio savršen, bio sam zavidan ljudima koji su imali ericsone i gdje je to radilo... pa onako kako treba. Unazad godinu dana imam iphone, a žena i dalje ima nokiu pa tako i dalje imam instaliran pc suite. za božić sam joj uzeo x3 i nemoj mi samo reći kako je savršeno to što je pola imenika putem nestalo, što se pc suite smrzne na minutu svaki put kad stisneš na tab za nadogradnju softvera, što je dva puta pao tijekom nadogradnje softvera. Naravno, nije tako svaki puta bilo, radilo je to ponekad i dobro. Neću ni spominjati da je, recimo navigacija na nokiama gotovo ravna samostalnim uređajima te da se prema njoj iphone može sakriti. Potpuno sam svjestan prednosti i imana i jedne i druge platforme. Međutim, iphone i itunes zajedno rade ko' u reklami, bez ijednog smrzavanja, resetiranja, bilo čega. Barem kod mene, a moje sjede iznad ušiju ti govore da nešto instaliram onako kako dođe i ako radi, odnosno kad proradi - više ne diram. ipod, mislim, ne spada u ovu temu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice