Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

poruka: 22
|
čitano: 3.646
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia drži 85% Windows Phone tržišta".
16 godina
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

Stvarno je šteta što je trgovina aplikacijama tako loša za WP.

 

OS je stvarno dobar i ide na bolje svakim updateom, ali previše korisnika odbije baš manjak aplikacija. Ne budu na taj način tak lako zaprijetili Androidu.

 

Planiram se i sam prebaciti s Androida na Lumiu 620, ali jedna od stvari koja me odbija je baš nedostatak nekih app.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 21:45 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

NOKIA DOMINIRA {#}

Glory Glory Man United
Moj PC  
10 7 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

Čudim se da nije i više s obzirom na deal sa Microsoftom.

What Andy giveth, Bill taketh away.
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

85% od kolikog trzisnog udjela windows phonea u odnosu na android i ios, to ste zaboravili napisati, ovako ste izvadili stvar iz opceg konteksta i dali joj na relevantnosti, sto realno nije.

Ako želiš da nešto bude kako treba, moraš to obavit sam.
Moj PC  
8 17 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Glavas kaže...

85% od kolikog trzisnog udjela windows phonea u odnosu na android i ios, to ste zaboravili napisati, ovako ste izvadili stvar iz opceg konteksta i dali joj na relevantnosti, sto realno nije.

Mislim da se radi o nekih 3.5%, što bi značilo da Nokia drži oko 3% tržišta smartphonea što i nije mala stvar, no očito im nije dovoljno da bi poslovali pozitivno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 21:55 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Glavas kaže...

85% od kolikog trzisnog udjela windows phonea u odnosu na android i ios, to ste zaboravili napisati

A ti bi malo određivao o čemu bi se zapravo trebalo pisati?

What Andy giveth, Bill taketh away.
15 godina
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

"Apple drži 100% iOS tržišta" mi se nekako slaže s naslovom ove teme {#}

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
Moj PC  
13 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
lllnuclearlll kaže...

Stvarno je šteta što je trgovina aplikacijama tako loša za WP.

 

OS je stvarno dobar i ide na bolje svakim updateom, ali previše korisnika odbije baš manjak aplikacija. Ne budu na taj način tak lako zaprijetili Androidu.

 

Planiram se i sam prebaciti s Androida na Lumiu 620, ali jedna od stvari koja me odbija je baš nedostatak nekih app.

Koje ti aplikacije fale na WPu?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Fake_Alert kaže...
Koje ti aplikacije fale na WPu?

Swype najviše.

 

Zatim Google uopće nema službene app za WP: Talk, Gmail, Youtube, Google Maps, neke imaju al sve neke "third party" dakle ništa direkt iz Googlea, zatim vipova aplikacija za pregled potrošnje i računa, itd.

 

A ako me nešto na mobitelu živcira onda je to integracija društvenih mreža, za što sam čuo da WP ima jako dobro napravljeno. Ne razumijem zašto se za korinsike smartphoneova pretpostavlja da su fanovi facebooka i twittera.

Konkretno ne znam jel se te stvarčice mogu pobrisat s WP-a jer ne želim da mi imenik bude pun nekih facebook kontakata koje će mob sam povući, a facebook ne posjećujem preko mobitela, a rijetko i preko računala.

 

Android mi ima i lijepše sučelje, widgete i odgovara mi način korištenja telefona. Dok se u onom Metrou nikad nisam našao. Nisam ga iskreno nikad ni koristio puno, ali sam imao prilike ga isprobati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 22:42 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
lllnuclearlll kaže...
Fake_Alert kaže...
Koje ti aplikacije fale na WPu?

Swype najviše.

 

Zatim Google uopće nema službene app za WP: Talk, Gmail, Youtube, Google Maps, neke imaju al sve neke "third party" dakle ništa direkt iz Googlea, zatim vipova aplikacija za pregled potrošnje i računa, itd.

 

A ako me nešto na mobitelu živcira onda je to integracija društvenih mreža, za što sam čuo da WP ima jako dobro napravljeno. Ne razumijem zašto se za korinsike smartphoneova pretpostavlja da su fanovi facebooka i twittera.

Konkretno ne znam jel se te stvarčice mogu pobrisat s WP-a jer ne želim da mi imenik bude pun nekih facebook kontakata koje će mob sam povući, a facebook ne posjećujem preko mobitela, a rijetko i preko računala.

 

Android mi ima i lijepše sučelje, widgete i odgovara mi način korištenja telefona. Dok se u onom Metrou nikad nisam našao. Nisam ga iskreno nikad ni koristio puno, ali sam imao prilike ga isprobati.

Mislim da je google rekao da ce napraviti applikacije za wp, ali ako ne znas, prije su se microsoft i google kacili oko nekih stvari i zato google nista ne izdaje za WP ( Hint: Onesposobljavanje YT-a za WP korisnike ).

Swype, ah, tu ti ne mogu pomoci :)

Facebook, ne znam, znam samo da meni pase jer imam manje od 100 ljudi kao prijatelje i tako sinkronizira sam i poveze broj sa doticnom osobom na fbu i imam tako 'sve' informacije o toj osobi, znam da je iritantno za osobe koje ne vole drustvene mreze niti su korisnik istih.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
protjeran
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

nes ti naslova, i srpska manafaktura za proizvodnju obuce "Kiri" lako moguce kontrolira 80% svjetske proizvodnje opanaka, dok s druge strane Nike ima samo nekih 15% trzista sportskih tensica{#}, naravno da nitko ne masira s ovim srpskim poduzetnicima, kao sto nitko na ovom portalcicu (nazalost) nije ni masiro s Nokijom dok je ova imala deset puta veci dio trzista. sad kad su u svjetskim okvirima postali potpuno nebitni, masira se svaki dan, nije vrag da jedini Microsft placa za oglase...

 

 

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
 
4 3 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Nokia maps ili 'here maps' su ionako bolja opcije od google maps
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
D4RKL1NG kaže...
Nokia maps ili 'here maps' su ionako bolja opcije od google maps

Stvarno su ovi (nokia) mape extra. Manja mjesta(ulice) evidentirana, detaljniji prikaz (oštriji zoom), novije mape...

16 godina
online
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
To je ko da si najvisi patuljak.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
rustweaver kaže...
Glavas kaže...

85% od kolikog trzisnog udjela windows phonea u odnosu na android i ios, to ste zaboravili napisati

A ti bi malo određivao o čemu bi se zapravo trebalo pisati?

Da.

Ako želiš da nešto bude kako treba, moraš to obavit sam.
14 godina
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

ubija

10 godina
protjeran
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Glavas kaže...
rustweaver kaže...
Glavas kaže...

85% od kolikog trzisnog udjela windows phonea u odnosu na android i ios, to ste zaboravili napisati

A ti bi malo određivao o čemu bi se zapravo trebalo pisati?

Da.

malo smo zaboravili odcitirati bitan dio posta, nismo li?
ovako ste izvadili stvar iz opceg konteksta i dali joj na relevantnosti, sto realno nije.

 

(i još jednom izvadili stvar iz konteksta, relativizirali smisao i relevantnost) :-)

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
10 godina
protjeran
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Memphis kaže...

ubija

My man. {#}

Da te nema, dan bi mi bio prazan.

 

 - - -

hebote koja bumerang pr propaganda:

Zatim slijedi Lumia 800 koja se još uvijek dobro drži s udjelom od 8,4% cjelokupnog tržišta, iako je temeljena Windows Phoneu 7.5, i ne može se nadograditi na Windows Phone 8.

 

I što bi sad netko to živi u zemlji plaćenih članaka trebao za WP dobrog shvatiti? Koliko god to lijepo upakirano zvučalo sa "slijedi Lumia 800...", otpakirana informacija je da je svaki PETI telefon na prema dolje nekompatibilnom OS-u. Pa čak i ljubitelji idiokracije znaju brojati do 5!

 

Sad samo čekam komentar tipa "pa Android je najfragmentiraniji OS u svemiru"... je, samo što je velik dio aplikacija kompatibilan sa svim verzijama, a takvih je sigurno veći broj nego li ukupno aplikacija od gore "u đuture" ubrojenih sustava/sistema. (Nije Google probao nametnuti sintagmu "rat ekosistema" već Elop)

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 9:54 (C0rto).
12 godina
neaktivan
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
HTC bi trebao model One izbaciti za Windows Phone. To bi bio prekrasan mob s prekrasnim OS-om.
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
lllnuclearlll kaže...td.

 

A ako me nešto na mobitelu živcira onda je to integracija društvenih mreža, za što sam čuo da WP ima jako dobro napravljeno. Ne razumijem zašto se za korinsike smartphoneova pretpostavlja da su fanovi facebooka i twittera.

Konkretno ne znam jel se te stvarčice mogu pobrisat s WP-a jer ne želim da mi imenik bude pun nekih facebook kontakata koje će mob sam povući, a facebook ne posjećujem preko mobitela, a rijetko i preko računala.

 

Android mi ima i lijepše sučelje, widgete i odgovara mi način korištenja telefona. Dok se u onom Metrou nikad nisam našao. Nisam ga iskreno nikad ni koristio puno, ali sam imao prilike ga isprobati.

ako ne ubaciš face ili twitter acc nečeš to ni imati u telefonu... a što se tiće sučela, rađe se drži onog što ti je prirodnije.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Nokia drži 85% Windows Phone tržišta

Jbt, naslov je: "Nokia drži 85% Windows Phone tržišta". O kakvoj relevantnosti pricate? Jeli mora biti vijest o usporedbi sa ostalim platformama, da bi vi imali po cemu pljuvat?

 

I ovi sto pricaju o placenim Microsoftovim oglasima, pa ovdje se ubjedljivo najmanje pise o Microsoftu. Svakog dana ima po nekoliko vijesti vezanih za Samsung, Apple, iOS, Android. Jednom sedmicno se objavi nesto za WP ili Nokiju i standardna ekipa podje sa pljuvanjem.

 
9 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Nokia drži 85% Windows Phone tržišta
Bilal kaže...
  I ovi sto pricaju o placenim Microsoftovim oglasima, pa ovdje se ubjedljivo najmanje pise o Microsoftu.

Imaš pravo. Nova taktika je sa slikicama (subliminalne poruke ROFL)

Udvostručenje isporuka "pametnih" mobitela do 2017

"...narasti će na 1,5 milijardi uređaja."

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/udvostrucenje-isporuka-pametnih-mobitela-do-2017/3754725.aspx

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice