Nokia EOS je Lumia 909?

poruka: 22
|
čitano: 3.772
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia EOS je Lumia 909?".
14 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

fin uređaj; kamera i nije toliko dobra. i jako je težak ;)

lol
Moj PC  
0 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

...32 GB radne memorije...

 

Vrlo vjerovatno....

Ali, nadam se da će imati quad core proc, nije da mi je to toliko bitno, samo mi je malo žao da OS koji je tako fin i na dual core procu nema quad core uređaje...

Moj PC  
2 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Nadam se da su shvatili da moraju konkurirat cijenama. Ove lumije što se dosad prodaju bezobrazno su skupe za ono što nude.

Moj PC  
4 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
dragan225 kaže...

...32 GB radne memorije...

 

Vrlo vjerovatno....

Ali, nadam se da će imati quad core proc, nije da mi je to toliko bitno, samo mi je malo žao da OS koji je tako fin i na dual core procu nema quad core uređaje...

  Vidim da si Dragan.

Znam ja za još jednoga koji se pali na 4 jezgre.

Imaš auto(poželjno Golfa) s 2 auspuha a jedan nije u funkciji?

 

NHF, nekada sam bezobrazan. Ispričavam se, ne aludiram samo na tebe.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Kamera nije dobra? DAFUQ? (odnosi se na 1. post)

32 GB radne memorije,nemisli se na RAM,nego na internu memoriju..

 

Ugl. jedina mana mu je mala rezolucija,jer svi današnji high-end smartphoni imaju full hd,bilo bi super da ima i ova,ali čak i bez toga ovaj mobitel je super..

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Nije da bi me odbilo od mobitela ali dosta ružnije su izveli sami izgled grbe za kameru nego na 808 a pogotovo N8.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 20:01 (5220).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

cisto sumnjan u ove specifikacije

ima dosta glasina o novim windowsima s 1080 ekranima i 4 jezgre za dpetrica

nadam se da ce ovaj biti prvi od tih

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
apoteka kaže...

cisto sumnjan u ove specifikacije

ima dosta glasina o novim windowsima s 1080 ekranima i 4 jezgre za dpetrica

nadam se da ce ovaj biti prvi od tih

Prvi windows phone kojeg će bug preporučiti

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Ja ne vidim 332 ppi kao manu.

 

I nebi me iznenadilo kada EOS nebi imao OIS kao lumia 920, pošto se radi o dosta većem senzoru.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 20:14 (5220).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Nece nositi oznaku Lumia 909 nego Lumia 1020 kao sto je vidljivo u dokumentima koji su se pojavili danas..

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?

Mislim naveli su dosta slabe rezolucije nasuprot današnjih flagshipa. Mislim da je ravan konkuenciji s otprilike 4 jezgre 1.5GHz 2 gb rama full HD tako imaju današnji flahshipi pa mislim da je i ovaj takav.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
77ari kaže...

Mislim naveli su dosta slabe rezolucije nasuprot današnjih flagshipa. Mislim da je ravan konkuenciji s otprilike 4 jezgre 1.5GHz 2 gb rama full HD tako imaju današnji flahshipi pa mislim da je i ovaj takav.

  Ne, ravan je konkurenciji ako se nosi s njima. Ako je prikaz jednako dobar, ako je brz, ako ne trza, ako radi super bez blokiranja.

E to je flagship, ne ove gluposti kojima se hvališ. EE, MOJ S4 IMA 16 JEZGRI STARI MOOOJ. ZNAŠ KAKO TRZA NAKON MJESEC DANA.

 

Bitna je kvaliteta, ne kvantiteta.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
chutac kaže...
77ari kaže...

Mislim naveli su dosta slabe rezolucije nasuprot današnjih flagshipa. Mislim da je ravan konkuenciji s otprilike 4 jezgre 1.5GHz 2 gb rama full HD tako imaju današnji flahshipi pa mislim da je i ovaj takav.

  Ne, ravan je konkurenciji ako se nosi s njima. Ako je prikaz jednako dobar, ako je brz, ako ne trza, ako radi super bez blokiranja.

E to je flagship, ne ove gluposti kojima se hvališ. EE, MOJ S4 IMA 16 JEZGRI STARI MOOOJ. ZNAŠ KAKO TRZA NAKON MJESEC DANA.

 

Bitna je kvaliteta, ne kvantiteta.

Ove specifikacije koje su navedene na bugu ima nokia lumia 920 (zanemari kameru), misliš li da budu 2 puta za redom izdali isti mobitel?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
77ari kaže...
chutac kaže...
77ari kaže...

Mislim naveli su dosta slabe rezolucije nasuprot današnjih flagshipa. Mislim da je ravan konkuenciji s otprilike 4 jezgre 1.5GHz 2 gb rama full HD tako imaju današnji flahshipi pa mislim da je i ovaj takav.

  Ne, ravan je konkurenciji ako se nosi s njima. Ako je prikaz jednako dobar, ako je brz, ako ne trza, ako radi super bez blokiranja.

E to je flagship, ne ove gluposti kojima se hvališ. EE, MOJ S4 IMA 16 JEZGRI STARI MOOOJ. ZNAŠ KAKO TRZA NAKON MJESEC DANA.

 

Bitna je kvaliteta, ne kvantiteta.

Ove specifikacije koje su navedene na bugu ima nokia lumia 920 (zanemari kameru), misliš li da budu 2 puta za redom izdali isti mobitel?

  Ako valja, zašto ne.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?

ma biti će ovaj procesor Snapdragon 800

najjači jer podržava do 55 MP snimanje

više o njemu

http://www.qualcomm.com/snapdragon/processors/800

14 godina
neaktivan
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Kako stvari sada stoje izgleda da bi nokia-a bolje plivala u industriji digitalnih fotoaparata ili su im ovi u odjelu plana i analize pijani vec par godina.Baciti toliki fokus na kameru a pri tome zanemariti kud i kamo vaznije stvari( veci ekrani - ovi ispod 4.7 polako postaju igracke za malu djecu , upasti u segment androida - tamo je lova , kloniti se prenapuhanih cijena ... )

Nekako mi se sva ova situacija oko noki-e cini kao polagana smrt. Koja steta , takav div , inovator i dugi niz godina kralj scene danas nudi najbolju kameru kao da je rijec o kakvom olympus-u a ne mobitelu. Ma skroz bedasto.

http:/https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.necessitas.example.SMASHHH
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 2:38 (nik_02).
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Jos da je na Androidu pa da nesto i zarade kao ljudi, a ne da mrvice kupe.

Znam da je forumasima tu WP dosta drag al vi ste zanemariv broj kupaca i prodajni rezultati govore da se Lumie ne prodaju ni blizu kao vruce kifle (kao u doba N95 recimo)...

 

Tko je kriv, necemo upirat prstom, al WP jednostavno nema dobre prodajne rezultate bez obzira kakav je da je..

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 4:09 (EchoOne).
 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

sva sreća da ima tu stručnjaka pa nas nisu uspjeli prevariti vješto krinkajući naziv! hvala ti, Buže. {#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?
EchoOne kaže...

Jos da je na Androidu pa da nesto i zarade kao ljudi, a ne da mrvice kupe.

Znam da je forumasima tu WP dosta drag al vi ste zanemariv broj kupaca i prodajni rezultati govore da se Lumie ne prodaju ni blizu kao vruce kifle (kao u doba N95 recimo)...

 

Tko je kriv, necemo upirat prstom, al WP jednostavno nema dobre prodajne rezultate bez obzira kakav je da je..

Wp svake godine napreduje sve više, moglo bi se reći da napreduje istom brzinom kao i android od kada je napravljen.  WP je puno brži nego android zahtjeva slabiji hardwer uređaja a radi brže nego android.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia EOS je Lumia 909?

EchoOne kaže...

Wp svake godine napreduje sve više, moglo bi se reći da napreduje istom brzinom kao i android od kada je napravljen.  WP je puno brži nego android zahtjeva slabiji hardwer uređaja a radi brže nego android.

 

Treba uzeti i  u obzir koliko Windows phnoe 8 zauzima prostora na disku a koliko android, to je veliki plus za Windows 8 phone

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 14:07 (jobi123).
12 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

Previse je tu nokia fanova da bi rekli nesto realno...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Nokia EOS je Lumia 909?

ako je vjerovati onim dosad leakanim slikama, ja sam razocaran

prednja strana je netaknuta, ne smeta mi 4.5 incha display koliko mi smeta velicina uredjaja

ako se ne varam, lumia 920 je bas negjde u rangu sa S3/S4 uredjajima koji imaju 4.7/5 incha telefon

 

ali uredu i sve to, preko toga se moze preci, ali nebih zelio nikako da nokia nastavi putem Samsunga, HTCa, a pogotovo ne Applea, N9 ima lijep dizajn, ali ne mora se sad praviti 4 ista uredjaja 

 

a sto se tice hardwarea, ja nemam nista protiv dual core cpu, ali mislim da je vrijeme za quad core, ne zbog mene, vec tamo zbog nekih pojedinaca koji pate za tim stvarima, koji bas porede windows phone i android

a sto se kamere tice, naravno da ce imati OIS, ne vidim poentu da ne ubace tu stvar u novu Lumiju, stace onda time postici nista

evo meni uskoro ako Bogda stize zuta Lumia 920, i bas sam se za nju odlucio umjesto HTC 1 i S4 zbog OIS i pureview kamere, jer je meni kamera potrebna, mnogi ce reci da si kupim zasebnu kameru, ali necu to valjda nosati uz sebe da okacim par slika, nikad ne znate kakav trenutak moze iskociti, a za te stvari Lumia 920 powaah :D

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice