Nokia opet rekordno

poruka: 7
|
čitano: 2.244
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia opet rekordno".
15 godina
offline
Nokia opet rekordno

Ajde neka je i njima krenulo više, bilo bi šteta da bankrotiraju

GL&HF
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia opet rekordno

Ma sve je to smišljeno odpočetka, mora da im je neki hrvat bio savjetnik, prvo kasniš s najboljim modelima tako da konkurencija izbaci sljedeću generaciju kad ti izbaciš ono što si najavio, onda promijeniš OS pa ponoviš priču, pa onda najaviš da sljedeća verzija OS-a neće biti kompatibilna s ovom i da se uređaji u prodaji neće moć nadograditi na novi OS. Pa onda opet izbaciš nove sa zadnjom verzijom OS-a ali samo u nekim državama svijeta, sad kad je odluka o preuzimanju od strane MS-a pala odjednom može biti WP8 s 41MP i s velikim i malim ekranima, a odjednom i WP8 podržava full HD... I uređaji se brzo mogu naći u dučanima...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 9:44 (Byron).
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia opet rekordno

Zar nije MS već kupio Nokijin dio za mobitele? U članku piše da su samo najavili akviziciju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia opet rekordno
lllnuclearlll kaže...

Zar nije MS već kupio Nokijin dio za mobitele? U članku piše da su samo najavili akviziciju...

Da, i ja se sjecam te informacije, da je sa Nokiom GOTOVO SHMRC ili nesto slicno, kad se samo sjetim cekanja certifikata po kineskim stranicama i naglasavanja prilikom prodaje da imam dev cert i key :) i instaliranja ( zaboravio sam kako se zovu nekadasnji alati za hackovanje istih ) prije nekih 10 godina.

 

Medjutim ja sam odlucio da ipak kupim ovu LUMIU

 

na GSMARENI obajvljeno slijedece

 

Better yet, it's Nokia that has delivered one last time. It's not the fact that they may never do it again that makes the Luma 1020 special. And it's definitely not why we're heaping praise on the phone. On their way out, Nokia are looking back at a lifetime of achievement. One last view from the top.

 

Uglavnom, svaka im cast, to je bilo pravo doba za mene, pokoja aplikacija se instalira, nema rom-ova poboljsa se funkcionalnost telefona sa raznoraznim programcicima itd....

It's so deep how can you be so shallow
13 godina
neaktivan
offline
Nokia opet rekordno

ajd barem su opet poceli zaradivat

samo moraju snizit cijene skupljim modelima

i do odmah pri izlasku, a ne mjesecima poslije kad i opadne zanimanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia opet rekordno
lllnuclearlll kaže...

Zar nije MS već kupio Nokijin dio za mobitele? U članku piše da su samo najavili akviziciju...

nisu otkupili. kupovanje firme se odvija malo drukčije nego shopping u dućanu (uzmeš-odeš, primjera radi..)..

prodaju moraju odobriti razni regulatori (provjera sukoba interesa i slično u usa i eu) i tek onda dolazi zeleno svjetlo za finale kupnje.. to zna trajati mjesecima ako ne i godinu dana

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia opet rekordno
lllnuclearlll kaže...

Zar nije MS već kupio Nokijin dio za mobitele? U članku piše da su samo najavili akviziciju...

Dioničari Nokije trebaju odobriti preuzimanje - skupština dioničara je 19. studenog.

apoteka kaže...

ajd barem su opet poceli zaradivat (...)

Devices & Services još uvijek samo stvara gubitak (86 mil. eura gubitka u Q3 2013), dok je cijela Nokia je ostvarila profit (118 mil. eura prema izvješću (PDF)) prvenstveno zbog dobrih rezultata Nokia Solutions and Networks (166 mil. eura profita) i HERE divizija (14 mil. eura profita). Featurephoneovi (obični mobiteli i serija Asha) su blago profitabilni, dok smartphoneovi (Lumia) stvaraju samo gubitke.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice