Nokia razvija WP7 mobitele?

poruka: 44
|
čitano: 7.357
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia razvija WP7 mobitele?".
15 godina
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Ok, inače nisam protiv nokie i symbiana i ne sudjelujem u tim flame warovima, ali moram priznati da me iznenadilo da se nokia odlučila na neki drugi OS...Očekujemo li uskoro i nokiu sa androidom možda?{#}

Stoja
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

To je DreamTeam.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Stoja kaže...

Ok, inače nisam protiv nokie i symbiana i ne sudjelujem u tim flame warovima, ali moram priznati da me iznenadilo da se nokia odlučila na neki drugi OS...Očekujemo li uskoro i nokiu sa androidom možda?{#}

Slazem se ali mislim da je ovo samo glasina, vjerojatno neistina.

 

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Probao sam WP7 (ako se ne varam bio je to LG E900 Optimus7) u T-Com trgovini i super brzo sve radi, onako odokativno 3-4 puta brže nego na OS-u od iPhone 3G.

Tako da ako Nokia klasično napravi dobar hardware... moglo bi to biti pun pogodak...

 

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Nadam se da je glasina tocna jer je symbian za mene sr*** nadam se da se konacno opametila i prelazi na wp7 a bilo bi ljepo vidjeti nokia-u na androisu

 
2 12 hvala 0
16 godina
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

To bi bilo sramno za kompaniju kao Nokia, da bude samo jos jedan proizvodjac hardvera. Onda bi bilo svejedno dali kupujes HTC, LG, Samsung ili Nokia.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2010 13:19 (Kuzo).
Moj PC  
10 5 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

nadam se da je ovo samo glasina i da nece upropastiti odlicne proizvode nikakvim wp7, androidom ili slicno...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
7 7 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Ne bi bilo svejedno jer je nokiin hardware i kvaliteta izrade inferiorna htc-u.
Ako je ovo istina, nokiin imidz ce se totalno srozati, ako se vise uopce i moze puno srozati.
13 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Steta, ako je to istina. Pored svega, odredjena tvrdoglavost tipa "sami protiv svih"  nije im se mogla poreci. Mogli bi se izgubit opsluzujuci tri operativna sustava...

Vise od toga zanima me njihov prvi Meego telefon...ako ikada izadje

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Prvo nisam nado da ce "gigant" kao nokia podlec i napravit mob na tudjem OS-u (gube jer nece prodavat svoje aplikacije i napravit ce zbrku medju svojim aparatima kao sto je napravio samsung)

ali ako su vec svatili da symbian nemoze uhvatit korak s konkurencijom i da nemogu sa Megoom napravit "korisnicki razumljiv" OS, onda su se bar trebali odlucit na "pravu stvar" Android. 

Ali posto vjerovatno MS dobro "casti", mozda ova vijest je stvarno i istinita.

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Meni se ovo cini kao dobar potez. Symbian je po svemu losiji od WP7 i Androida, tako da nema smisla trositi previse novca na razvoj OS-a, kad na trzistu vec postoje odlicna rjesenja. Jos ako bi WP7 uparili sa Ovi storeom, to bi im mogao biti pun pogodak.

Napokon bi dobili Nokije sa dobrim HW-om i SW-om.

 
3 9 hvala 0
16 godina
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Ms je i bio rekao da njihov model marketplacea dopusta izgradnju vlastitog nezavisnog marketplacea, pa ce sigurno to moci iskoristit Ovi store. 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Psiho246 kaže...
Stoja kaže...

Ok, inače nisam protiv nokie i symbiana i ne sudjelujem u tim flame warovima, ali moram priznati da me iznenadilo da se nokia odlučila na neki drugi OS...Očekujemo li uskoro i nokiu sa androidom možda?{#}

Slazem se ali mislim da je ovo samo glasina, vjerojatno neistina.

 

  1. Prvo pada dogovor MS-Nokia da Symbian dobiva Office mobile (jedini uz windowse mobile/phone)
  2. Šef microsoft buisness division-a postaje prvi ne-finac na poziciji CEO Nokie
  3. Kao što si i sam rekao - malo vjerovatno, ali kako su krenuli...

 

grimyHR kaže...

nadam se da je ovo samo glasina i da nece upropastiti odlicne proizvode nikakvim wp7, androidom ili slicno...

Pa nije da napuštaju symbian/meego/maemo

 

 

 

Ovo bi moglo biti dobro za nokiu na američkom tržištu "pametnih telefona" gdje je uvijek očajno kotirala (prije zbog RIM-a i  Windows mobile, a ni sada joj iOS i Android nimalo ne pomažu)

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
S obzirom da gube trziste od strane appla i androida ovo je sasvim ok potez :) koristio sam symbian i stvatno je super OS, ali zastario po meni :)
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Keiichi kaže...
S obzirom da gube trziste od strane appla i androida ovo je sasvim ok potez :) koristio sam symbian i stvatno je super OS, ali zastario po meni :)

ajde sad to objasni bez upotrebe rijeci tipa izgled, graficko i slicno...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
grimyHR kaže...
Keiichi kaže...
S obzirom da gube trziste od strane appla i androida ovo je sasvim ok potez :) koristio sam symbian i stvatno je super OS, ali zastario po meni :)

ajde sad to objasni bez upotrebe rijeci tipa izgled, graficko i slicno...

Jel mogu riječima tipa File Manager?

 

Anyway, pola komentara mi nije apsolutno jasno kad već i vrapci na grani znaju da Nokija u Symbianu u budućnosti vidi odličan OS za entry-lvl mobitele. Najveća prednost Symbiana nad svim ostalima je što ide na svako smeće. Mislim, neka mi netko objasni kako se to Nokia srozava ako ima cilj u dummy phone staviti OS (ili njegov derivat) koji je razvijan za smarthphone i u nekim segmentima lagano šamara daleko razvikanije OSove (tipa spomenuti file manager ili prepoznavanje rukopisa).

Every hole is a goal!
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Bukva kaže...
grimyHR kaže...
Keiichi kaže...
S obzirom da gube trziste od strane appla i androida ovo je sasvim ok potez :) koristio sam symbian i stvatno je super OS, ali zastario po meni :)

ajde sad to objasni bez upotrebe rijeci tipa izgled, graficko i slicno...

Jel mogu riječima tipa File Manager?

 

Anyway, pola komentara mi nije apsolutno jasno kad već i vrapci na grani znaju da Nokija u Symbianu u budućnosti vidi odličan OS za entry-lvl mobitele. Najveća prednost Symbiana nad svim ostalima je što ide na svako smeće. Mislim, neka mi netko objasni kako se to Nokia srozava ako ima cilj u dummy phone staviti OS (ili njegov derivat) koji je razvijan za smarthphone i u nekim segmentima lagano šamara daleko razvikanije OSove (tipa spomenuti file manager ili prepoznavanje rukopisa).

file manager je zastario? :S

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
ja sam se jako razveselio vjesti da idu na potpuni redizajn symbiana ^3, nadam se da to znaci vecu konkurenciju, a ne samo iOS, Android i WP7...
sto veca konkurencija, uređaju moraju biti bolji i jeftiniji...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
protjeran
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Muratzin je mentalno poremećena osoba.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?

mislim da bi im to bio pametan potez

 

pozdrav ekipi koja stavlja anti-symbianovcima TD-ove {#}

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Tonchek kaže...

mislim

nemoj lagat

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Tonchek kaže...

mislim da bi im to bio pametan potez

 

pozdrav ekipi koja stavlja anti-symbianovcima TD-ove {#}

Ufff jesi ponosan na sebe?

Ti si anti-nesto. Strasno. Koliko imas godina? 12?

Nauci nesto o objektivnosti i zrelom razmisljanju. Koja je poanta biti anti necega, samo zato jer ne pase tvojem osobnom ukusu, tj. subjektivnom misljenju.

 

Ako nesto uistinu jest lose, tj. lose kad se objektivno sagleda, za to das argumente koji bi potkrijepili tvoju tvrdnju.

Ako ti je nesto po defaultu sranje ili si za nesto po defaultu "anti", onda si po mojem misljenju idiot.

To vrijedi naravno ako si punoljetan, a ako nisi, bez brige, budes ti vec odrastao. {#}

- Psiho246
16 godina
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

a de kog boli qrac sad kako će to bit, kad dođe vrijeme vidjet ćemo oće bit fail, dobro ili odlično. valjda oni znaju šta njima odgovara a mi smo tu samo da to kupimo ili NE kupimo. imho možda ovo i nije tako loš potez. symbian za low i mid segment (i xm mobitele) a wp7 za high-end mobove. živi bili pa vidili :)

There's no SAVE GAME in real life!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
s faila na fail
Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
16 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Kako su super komentari koji za argument imao samo fail i ostale izvedenice te rijeci. {#}

 

Bez obzira koliko Symbian bio dobar ili ne, cinjenica je da nije na razini WP7, Androida i iOS-a. Tesko da ce se odreci Symbiana, vec ce vjerojatno ici u jeftinije mobitele, dok ce u premium segment ici WP7 i u tome ne vidim nista lose. 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Po cemu symbian nije na razini wm7,androida ili iosa? Svatko tko je koristio symbian vjerojatno u nevjerici refresha ovu i slicne teme (i pita se dali su neki uopce ikada drzali u rukama symbian mobitel).
15 godina
neaktivan
offline
Nokia razvija WP7 mobitele?

Ja sam imao nokiju 5800 1 i pol godinu prvih 6-10 mjeseci ok ali dok sam poceo korisiti internet aplikacije napunio malo kraticu od 8gb pocle je stekati guviti se onda mi se zamjerio symiban i nokia sam sam na htc-u wildfire i sve ok 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
kunof00 kaže...
Po cemu symbian nije na razini wm7,androida ili iosa? Svatko tko je koristio symbian vjerojatno u nevjerici refresha ovu i slicne teme (i pita se dali su neki uopce ikada drzali u rukama symbian mobitel).

mozda i jesu, ali symbian ne osvaja na prvi pogled, dugorocno je to vec druga prica

presao sam sa symbiana na android (ne dobrovoljno) i ne mogu vjerovat da je neki ozbiljni os koji puse za vrat symbianu toliko glup

neke stvari nedostaju ili su lose rjesene, tipicno americki

wm7 se jos mora dokazati, ali ja zelim smartphone koji me nece prikovati za punjac svaki dan zbog lijepih animacija

ubio si sve moje ljude
13 godina
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
apoteka kaže...
kunof00 kaže...
Po cemu symbian nije na razini wm7,androida ili iosa? Svatko tko je koristio symbian vjerojatno u nevjerici refresha ovu i slicne teme (i pita se dali su neki uopce ikada drzali u rukama symbian mobitel).

mozda i jesu, ali symbian ne osvaja na prvi pogled, dugorocno je to vec druga prica

presao sam sa symbiana na android (ne dobrovoljno) i ne mogu vjerovat da je neki ozbiljni os koji puse za vrat symbianu toliko glup

neke stvari nedostaju ili su lose rjesene, tipicno americki

wm7 se jos mora dokazati, ali ja zelim smartphone koji me nece prikovati za punjac svaki dan zbog lijepih animacija

 

a koje to?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2010 19:48 (Tonchek).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia razvija WP7 mobitele?
Tonchek kaže...
apoteka kaže...
kunof00 kaže...
Po cemu symbian nije na razini wm7,androida ili iosa? Svatko tko je koristio symbian vjerojatno u nevjerici refresha ovu i slicne teme (i pita se dali su neki uopce ikada drzali u rukama symbian mobitel).

mozda i jesu, ali symbian ne osvaja na prvi pogled, dugorocno je to vec druga prica

presao sam sa symbiana na android (ne dobrovoljno) i ne mogu vjerovat da je neki ozbiljni os koji puse za vrat symbianu toliko glup

neke stvari nedostaju ili su lose rjesene, tipicno americki

wm7 se jos mora dokazati, ali ja zelim smartphone koji me nece prikovati za punjac svaki dan zbog lijepih animacija

 

a koje to?

 

evo jedan primjer na brzinu: nema automaskog paljenja gps-a wlana ni internetske mreze, a ni gasenja. baren meni na 2.1

ubio si sve moje ljude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice