Nokijin tablet na MWC-u?

poruka: 8
|
čitano: 2.812
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokijin tablet na MWC-u?".
13 godina
neaktivan
offline
Nokijin tablet na MWC-u?

dajte RT i pro, ne budite p**de

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokijin tablet na MWC-u?
Postujem Nokiju i vjeran sam joj, podrzavati cu ju do samog kraja(ma da ne vjerujem da ce ga biti), ali brate mili pa ovo je razvucena Lumija 800.
Siguran sam da ce biti zvjerka, kao i Lumije :)
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijin tablet na MWC-u?

nije ovo slika pravog tableta, nego je bas razvucena slika lumije

no ako bude pravi od jednog komada plastike ka i mobiteli, bit ce super

valjda ce donit nesto novo, inace preskacem...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijin tablet na MWC-u?
apoteka kaže...

nije ovo slika pravog tableta, nego je bas razvucena slika lumije

no ako bude pravi od jednog komada plastike ka i mobiteli, bit ce super

valjda ce donit nesto novo, inace preskacem...

Ja bih radije da je metal umjesto plastike. I nadam se da će ekran biti visoke rezolucije kao iPad.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijin tablet na MWC-u?

fullhd ce bit dosta na 10"

metal? moze i ne mora, plastika na lumijama je uglavnom bolja od metala

15 godina
offline
Nokijin tablet na MWC-u?

Ovo je problem Windows tableta, najava najeve i tako u nedogled. Sad kazu da ce prestaviti za dva mjeseca na kongresu.. pa onda ce objaviti datum kada ce na trziste.. pa kada dodje taj datum problemi sa dobavljivoscu. Jos uvijek cekam Lenovo ThinkPad Tablet 2, prvo najavili tablet jos u avgustu kada je izdata RTM verzija Windowsa da ce prodaja startati danom prodaje Windowsa 8. A 26. Oktobar ili Novembar ne sjecam, se davno je prosao.. pa onda najava da ce doci u Decembru a na njihovoj stranici jos uvijek pise Coming Soon. Na Windows Store ThinkPad Tablet 2 ide na prenarudzbe koji ce stici navodno 31. Januara. Jos uvijek cekam na Windows 8 Tablet ali sa ovom politikom moje strpljenje je pri kraju.

 

Mislim da Windows tablet platforma (bio Pro ili RT) uopce nije losa i da nije problem u Microsoftu i Windowsima 8 nego u samim proizvodjacima opreme.

 

l.p. svima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijin tablet na MWC-u?
Envy kaže...

Ovo je problem Windows tableta, najava najeve i tako u nedogled. Sad kazu da ce prestaviti za dva mjeseca na kongresu.. pa onda ce objaviti datum kada ce na trziste.. pa kada dodje taj datum problemi sa dobavljivoscu. Jos uvijek cekam Lenovo ThinkPad Tablet 2, prvo najavili tablet jos u avgustu kada je izdata RTM verzija Windowsa da ce prodaja startati danom prodaje Windowsa 8. A 26. Oktobar ili Novembar ne sjecam, se davno je prosao.. pa onda najava da ce doci u Decembru a na njihovoj stranici jos uvijek pise Coming Soon. Na Windows Store ThinkPad Tablet 2 ide na prenarudzbe koji ce stici navodno 31. Januara. Jos uvijek cekam na Windows 8 Tablet ali sa ovom politikom moje strpljenje je pri kraju.

 

Mislim da Windows tablet platforma (bio Pro ili RT) uopce nije losa i da nije problem u Microsoftu i Windowsima 8 nego u samim proizvodjacima opreme.

 

l.p. svima

 

Problem je da kasne pred Applom i Samsungom, pa sad pokusavaju barem odgoditi kupnju ljudi dok ne budu barem malo spremniji.
13 godina
protjeran
offline
Nokijin tablet na MWC-u?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice