Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

poruka: 113
|
čitano: 12.841
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?".
14 godina
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

sasvim razumljivo zašto ulagati u novu tehnologiju kad i stara jako dobro ide

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
3 5 hvala 0
16 godina
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Toooooooooooo!!!!!

 

Jedva cekam da ih ne kupim!

 

\o/

Moj PC  
59 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Samo se nadam da PC igre do 2014 neće patiti zbog mogućih hardverskih restrikcija ps3-ojke i xboxa 

 
17 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Prekasno po meni. A Nintendo je u svojem priopcenju doionicarima objavio kako 2012. dolazi nasljednik Wii-a, to su zadnje info koje sam procitao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
blackalbum kaže...

sasvim razumljivo zašto ulagati u novu tehnologiju kad i stara jako dobro ide

Prema tvojoj logici bilo kakav napredak tehnologije nije potreban. Zašto da ulažemo u električne aute i gorive ćelije kada benzinci sasvim dobro rade, zašto da ulažemo u nove antibiotike i lijekove kada ovi stari dovoljno dobro djeluju. Čemu smo uopće otkrili struju, atomsku energiju i sve ostale gluposti kada nam je prije ionako bilo dovoljno dobro? Takav kontraproduktivan mentalitet se može usporediti sa meni osobno debilnom izrekom "If it ain't broke, don't fix it". Dobro, igraj se na svome Xboxu 360 i/ili Playstationu 3, nadam se da budeš jednako u njima uživao i za 20 godina.

Only a dead noob is a good noob.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 19:58 (NecroKnight).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Ray0 kaže...

Samo se nadam da PC igre do 2014 neće patiti zbog mogućih hardverskih restrikcija ps3-ojke i xboxa 

A sada je grafika ubi bože ružna i ostale stvari tako očajne da nam hitno treba taj napredak.

 

Barem mi novčanik neće patiti jer ne moram vršiti nadogradnje.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
2 13 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Paolo2612 kaže...

A sada je grafika ubi bože ružna i ostale stvari tako očajne da nam hitno treba taj napredak.

 

Barem mi novčanik neće patiti jer ne moram vršiti nadogradnje.

Kad pogledaš - dan danas možeš pristojno igrati sve igre i na najstarijoj 8800 GTS kartici koja je izašla na jesen 2006. godine.

To veseli sve nas koji ne volimo godišnje baciti 100+ eura na novu karticu što je prije bilo sasvim normalno.

14 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Što mislite hoće li novi PS4 i XBOX 720 napokon dostići "ljudsku" grafiku tj da grafika bude tako realna da ne znamo jeli se radi o filmu ili igri(DAJ BOŽE)

:)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Nintendo je več službeno potvrdio wii2
Sve o iphone jailbreaku na http://iphone-jailbrek.webs.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
alexspalato kaže...

Što mislite hoće li novi PS4 i XBOX 720 napokon dostići "ljudsku" grafiku tj da grafika bude tako realna da ne znamo jeli se radi o filmu ili igri(DAJ BOŽE)

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
luka_cro kaže...
alexspalato kaže...

Što mislite hoće li novi PS4 i XBOX 720 napokon dostići "ljudsku" grafiku tj da grafika bude tako realna da ne znamo jeli se radi o filmu ili igri(DAJ BOŽE)

{#}

?

:)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
alexspalato kaže...
luka_cro kaže...
alexspalato kaže...

Što mislite hoće li novi PS4 i XBOX 720 napokon dostići "ljudsku" grafiku tj da grafika bude tako realna da ne znamo jeli se radi o filmu ili igri(DAJ BOŽE)

{#}

?

Inace je netko iz Nvidie rekao da se to moze napraviti i sad, ali da onda nebi imali sto prodavati.

15 godina
protjeran
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

Igrat će se na tebletima,svi ? Neće,nitko.

15 godina
protjeran
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
alexspalato kaže...

Što mislite hoće li novi PS4 i XBOX 720 napokon dostići "ljudsku" grafiku tj da grafika bude tako realna da ne znamo jeli se radi o filmu ili igri(DAJ BOŽE)

Baš sam danas sanjao TDM,gdje sam sudjelovao kao osoba,skupa sa mojim kolegama (previše posla,premalo sna,pa dežurstvo,te jak utjecaj BC-2 dvojke u zadnje vrijeme) iako sam bio svjestan da je riječ o igri,ne realnosti - osjećaj je bio...virtualno stvaran.

 

Ne bih se čudio da kroz idućih nekoliko desetljeća računalne igre postanu tu doze i grafike,i feedbacka igraču,tad će i gameing napokon postati cyber sport.Takav eventualni razvoj gameing industrije bio bi vrlo zanimljiv.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 19:07 (QFlash).
14 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Ray0 kaže...

Samo se nadam da PC igre do 2014 neće patiti zbog mogućih hardverskih restrikcija ps3-ojke i xboxa 

Itekak oda će patiti. Da nema konzola, većina bi igara na PC-u danas izgledala ko Crysis ili bolje. 

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 19:09 (Ferritin).
16 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

jadni mi.. "casualnost je svuda oko nas", postat ćemo underground

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

Apple je već imao gaming odjel i proizveo konzolu koja redovito završava na listama top najgorih tehnoloških proizvoda ikad.

 

Toliko o tome

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
protjeran
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Ferritin kaže...
Ray0 kaže...

Samo se nadam da PC igre do 2014 neće patiti zbog mogućih hardverskih restrikcija ps3-ojke i xboxa 

Itekak oda će patiti. Da nema konzola, većina bi igara na PC-u danas izgledala ko Crysis ili bolje. 

Neznam kaj brijete tolko na grafiku, bitna je igrivost koje zadnjih desetak godina ima jako mali postotak igara.

Sad ce klinci rokati s TD-ovima :-)))

15 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
nixass kaže...
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

jadni mi.. "casualnost je svuda oko nas", postat ćemo underground

ne budi tako kratak sa razmišljanjem. nije igranje samo hardcore gaming. ima ljudi koji se zabave uz šah, briškulu, trešetu, tetris, mahjongg itd... a to se bez problema moze igrat na tabletima... čak je i zanimljivije prstima...

14 godina
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Malo mi je to predaleko. Iako sa druge strane omogucuje da se developeri vise posvete sadrzaju a ne samo vizualnom dojmu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
ranko091 kaže...
nixass kaže...
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

jadni mi.. "casualnost je svuda oko nas", postat ćemo underground

ne budi tako kratak sa razmišljanjem. nije igranje samo hardcore gaming. ima ljudi koji se zabave uz šah, briškulu, trešetu, tetris, mahjongg itd... a to se bez problema moze igrat na tabletima... čak je i zanimljivije prstima...

i zbog toga će se svi igrat na tabletima?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Nintendo je potvrdio novu konzolu i službeno,na ovogodišnjem E3 će biti i moguće vidjeti i čak zaigrati na novoj konzoli,detalji na linku

http://www.vg247.com/2011/04/25/nintendo-confirms-new-console-to-be-playable-at-e3/

http://kotaku.com/#!5795241/nintendo-confirms-wii-successor

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 20:25 (AjgorR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
nixass kaže...

i zbog toga će se svi igrat na tabletima?

ti si spomenuo casual igranje, ja samo govorim da nisu svi HC igrači, i da ti neHCigrači vole tu i tamo nešto zaigrat, pa makar to bio šah od 5 dolara. jer nisu ni sve igračke kuće novčano podmazane da proizvode AAA naslove...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Paolo2612 kaže...
no tengo dinero kaže...

Do 2014 ce se svi igrati na tabletima.Apple vec sada razvija gaming odjel, a vjerovatno ce i ostali proizvodjaci ici tim putem.

Apple je već imao gaming odjel i proizveo konzolu koja redovito završava na listama top najgorih tehnoloških proizvoda ikad.

 

Toliko o tome

  Za mnoge je ovo vec sada ok.Pravi gameri nece sigurno to kupiti.Tko je uopce mislio da ce se glupost kao tablet masovno prodavati.Svi su se smijali tabletima, a prodaju se ko ludi.

 

 

I'll see you on the dark side of the moon
16 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

prije bih rekao da će se igrat na nekim smartfonovima..

tablet je preskupa "igračka", pogotovo za casual..

a da će ih bit posvuda do 2014, nema šanse

 

btw, ti si spomenuo "svi"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?

Pa i trebale bi. Ja ovu Fifu 11 nemogu igrat na PS3 samo zbog pikselaste grafike.

Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Jabulani kaže...

Pa i trebale bi. Ja ovu Fifu 11 nemogu igrat na PS3 samo zbog pikselaste grafike.

Nemam cijelu igru, al govorit o pikselastoj grafici na PS3 mogu samo oni malo cudni...

World Of Tanks nick: TheChosen
14 godina
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
NecroKnight kaže...
blackalbum kaže...

sasvim razumljivo zašto ulagati u novu tehnologiju kad i stara jako dobro ide

Prema tvojoj logici bilo kakav napredak tehnologije nije potreban. Zašto da ulažemo u električne aute i gorive ćelije kada benzinci sasvim dobro rade, zašto da ulažemo u nove antibiotike i lijekove kada ovi stari dovoljno dobro djeluju. Čemu smo uopće otkrili struju, atomsku energiju i sve ostale gluposti kada nam je prije ionako bilo dovoljno dobro? Takav kontraproduktivan mentalitet se može usporediti sa meni osobno debilnom izrekom "If it ain't broke, don't fix it". Dobro, igraj se na svome Xboxu 360 i/ili Playstationu 3, nadam se da budeš jednako u njima uživao i za 20 godina.

ti ne kužiš neke stvari zašto bi sony i ms ulagao velik novac u razvoj,marketing i proizvodnju kad stari uređaji idu jako dobro,kad padne zanimanje i cijena doći će novi uređaji,tako je isto bilo sa dvd-om kad je pala cijena na 300 kn došao je blu ray i sad se isti tj.malo drukčiji uređaj prodaje za 5 puta veću cijenu

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox i PlayStation dolaze 2014?
Jabulani kaže...

Pa i trebale bi. Ja ovu Fifu 11 nemogu igrat na PS3 samo zbog pikselaste grafike.

Takoder, tako i jos par igara.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice