OCZ ARC 100 SSD

poruka: 3
|
čitano: 1.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OCZ ARC 100 SSD".
15 godina
neaktivan
offline
OCZ ARC 100 SSD

Nevidim svrhu izbacivanja novih proizvoda u 20 nm i 19nm flashu i onda taj proizvod nazivati napredkom tehnologije. Crucial je već naveliko stupio nogom u 16nm flash a ostali proizvođaći ne planiraju ništa slično.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
OCZ ARC 100 SSD

što mislite o kvaliteti tog ssd-a, imali ga već netko, planira li ga netko kupit?

jurehabs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OCZ ARC 100 SSD

Evo imam jedno pitanje, pa bi molio laički i što jednostavniji odgovor.

Po prvi put sam nabavio SSD i to ovaj dotični OCZ Arc 100 od 120 Gb i njega namjeravam koristiti za system.

E sad me zanima, pošto sam vidio da je u 2015. godini izašao novi firmware za njega, te ga on vjerojatno nema na sebi, koja bi bila najpametnija opcija da se taj update firmware-a instalira.

Da li ga sada na postojeću kantu mogu samo spojiti kao obični novi disk i napraviti update firmware-a, pa onda naknadno na njega instalirati Win 8.1 i postaviti ga kao disk za system.

Ili odmah na njega instalirati Win 8.1 pa onda raditi update firmware-a.

Eto, pa bi molio savijet šta bi bilo bolje, nekeko sam za prvu opciju dok još nema OS-a na njemu, ali eto htio bi vaše mišljenje, i naravno ako imate još neki savijet slobodno recite.

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice