Odgođen Acerov Chromebook

poruka: 6
|
čitano: 2.441
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odgođen Acerov Chromebook".
13 godina
offline
Odgođen Acerov Chromebook

Dobra usporedba, al onda to znaci da Acer nema WiFi ili... Ne vjerujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odgođen Acerov Chromebook
GeneralPag1997 kaže...

Dobra usporedba, al onda to znaci da Acer nema WiFi ili... Ne vjerujem.

Ma ima vjerojatno kaj drugo, pa nisu napravili valjda tak nekaj bedasto na kubik sigurno nadam se fuckaj ga.{#}{#}

 

Usput srce me zaboli fuckaj ga jel,{#} kad vidim da Acer uopce i stavlja u taj novi Netbookec takav Atom procesor s tom čokljavom i šepavom te zastarjelom ništ koristi grafickom GMA 3150 koja ima vrlo loše i ograničene mogucnosti za današnje vrjeme a joj.{#}

 

Pa tu bi savršeno pasal itekak, jedan AMD E-350 APU/HD 6310 GPU tj AMD platforma i to tak ko budali tri šamarcine s vratima od Škode bez greške fučkaj ga.{#}{#}

 

Treba spomenut da je taj Atom N570, s tom danas prejadnom grafičkom ima oznaku 8.5W TDP-a kaj je duplo manje od E-350 APU koji je 18W TDP-a.{#} No kad se pogledaju sve predosti tog AMD procesora, dx11 pa 1080p HD akceleracija Videa pa i Flash sadržaja na internetu a tu je i 3D akceleracija itd ko ce sad sve nabrajat ima toga dost sve jue jasno ko dan.{#}

 

 

"Intel’s Atom platform does not offer HD video acceleration, or Adobe flash acceleration Graphics duty is taken care of by the Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 3150. The GMA 3150 is DX9 capable and runs at 400MHz, however I don’t expect you’d be able to do much gaming with it LOL. Hardware acceleration is provided for MPEG-2 video only nothing for H.264 and VC-1 this is not suported. Intel says that for full HD support you will need a third-party solution, much like Broadcom’s BCM70015 decoder."

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 17:32 (rambox).
13 godina
offline
Odgođen Acerov Chromebook

Istina, istina. Ali tu dosta igra marketing. Ipak neceju prvo pa super uber zestoko. Ali znam iz vlastitog iskustva da Acer radi super stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Odgođen Acerov Chromebook

Istina, istina. Ali tu dosta igra marketing. Ipak neceju prvo pa super uber zestoko. Ali znam iz vlastitog iskustva da Acer radi super stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odgođen Acerov Chromebook
GeneralPag1997 kaže...

Istina, istina. Ali tu dosta igra marketing. Ipak neceju prvo pa super uber zestoko. Ali znam iz vlastitog iskustva da Acer radi super stvari.

Marketing da kaj drugo, ne krivim ja Acer ništ u toj situaciji ponude nekaj po Automatici kaj dođe novo jer ionak rade puno toga u svojim tvornicama. No danas se vecinom jako dobro zna, posvuda za AMD E-350 APU jer je na tržištu vec nekoliko mjeseci pa malo upucen korisnik ili onaj koji ide istraživat nece sigurno na kraju kupit ovakav Atom Netbook pored takve AMD konkurencije tj platforme.{#}{#}

 

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 17:30 (rambox).
14 godina
offline
Odgođen Acerov Chromebook

Pa dovoljan je i Atom za vrtit Chromium OS i surfat po internetu. Mislim grijeh je ugradit neki jači procesor ili grafičku ako nikada nećeš iskoristiti njihov potencijal. Ovakvim izborom komponenti došli su do relativno niske cijene.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice