Očekivanja od Kine

poruka: 20
|
čitano: 5.994
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Očekivanja od Kine".
14 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Ovo će biti zanimljivo, zanimaju me usporedbe cijena, a i kvalitete izrade naspram našeg tržišta.

Pogotovo što se tiče laptopa, i računalne opreme.

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Očekivanja od Kine

Ovo je dobar potez . Očekuje se dobra reportaža ;)

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=B9bZWqYvW_A&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 20:17 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Očekivanja od Kine

..i raditi..Ne obilaziti opskurne bordele po Hong-Kongu..{#}

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Angry Birds je besplatan, nije prodan 500 milijuna puta. Da dođe i 5kn ne bi imao niti 100 milijuna. Bez obzira na to, i dalje je njegova popularnost impresivna.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Dugo će vremena trebati da Kinezi postanu brand i da se usudiš kupiti nešto iz Kine što je skupo ili treba trajati dugo. S obzirom kako se navike teško mjenjaju moja generacija sigurno neće imati nikad u njih povjerenja.

 
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Očekivanja od Kine
sliver kaže...

Angry Birds je besplatan, nije prodan 500 milijuna puta. Da dođe i 5kn ne bi imao niti 100 milijuna. Bez obzira na to, i dalje je njegova popularnost impresivna.

Ista se može i kupit.

 

to što u proizvode koji dolaze iz Kine, pa tako i one koje radi Huawei, Europljani nemaju povjerenje kao u dokazano pouzdane, ali i skuplje uređaje iz Skandinavije i Njemačke.

Ovo je dobro rečeno. Kakva je STVARNA kvaliteta Huawei-a? Naravno kad se usporedi sa skupljim proizvođaćima iz Skandinavije i Njemačke??

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=B9bZWqYvW_A&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 21:18 (KIKI3ooo).
16 godina
offline
Očekivanja od Kine

祝你好运

Svakom poklopcu lonac!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

旅行一次,他們是的人在錯誤的工作幸運的人現在是時候找工作,愉快地彼得里奇,不要讓你的飛機墜毀避免可疑的飲料,並在你的口袋裡什麼可以{#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Očekivanja od Kine
Nije bedplatan (za ios i symbian). Samo je za android besplatan.
Hello! I am Android
14 godina
offline
Očekivanja od Kine

Ali Vi nemožete igrat Engri Brdse besplatno?

Prije je sve bilo jednostavno, svak je ima Windows i amen.
Možda se opet vratu ta vremena He HEHEHE

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=B9bZWqYvW_A&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 21:20 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Očekivanja od Kine

sretno u kini..čekamo detalje po povratku.. nadam se u papirnom obliku {#}

One, two! One, two! And through and through The vorpal blade went snicker-snack! He left it dead, and with its head He went galumphing back.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Kako se posjetom par kineskih gradova, ali ne i npr. Microsoftu kako se čini, može otkriti može li Microsoft biti više kineski od kineskih kompanija? Što ako sve ispadne kako je planirano i otkrijemo da može ili da ne može? Ozbiljno - zar ne bilo zanimljivije posjetiti npr. njihov raketodrom ili slično?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Očekivanja od Kine
Dragan kaže...

Očekujem da ću vidjeti veliku količinu iPhonea, iPada, BlackBerryja i renomiranih uređaja s Android OS-om ili Windows Phoneom među poslovnim korisnicima u glavnom gradu Kine.

 

Dragane, vjerujem da ćeš vidjeti puno više no što očekuješ Nokija uređaja? A nebi me ni iznenadilo da sretneš kineske "Android" uređaje?

13 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Svaka cast kao da ste mene pitali ili mozda bolje

receno gotovo prorocanska odluka. Sretno!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Očekivanja od Kine
sliver kaže...

Angry Birds je besplatan, nije prodan 500 milijuna puta. Da dođe i 5kn ne bi imao niti 100 milijuna. Bez obzira na to, i dalje je njegova popularnost impresivna.

Stvar je u tome što ne prodaju više samo igru vec i maske, zvucnike, dockove, plišanje igracke i koješta drugog u obliku raznih pticurina i svinja {#}, a na tome se da zgrnut fina lova.
U svakom slucaju, skrumpali su se na veliko s tom igrom. Baš me zanima kako su se snašli u Kini, ocito dobro..

 

Kina je trenutno jedna od najzanimljivih zemalja. Samo da se riješe firma s jeftinim kopijama i proizvodima loše kvalitete, pa ce djelovati puno ozbiljnje u ostatku svijeta i bez nekog dodatnog marketinga.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
15 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

ne znam što vi očekujete od Kine, ja očekujem da vam pokloni ptičju, svinjsku i teleću gripu

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Dragane kad dolazis u Shenzhen?

Obavezno mi se javi pa da popijemo pivu na kineski nacin... :D

 

Par savjeta za put u Kinu (mainland):

- neznam koliko ces dugo biti ovdje ali obavezno pokusaj dobiti multiple entry vizu, za HK i Maccao ti netreba viza.

- ponesi lijekova (painkillere, najdraze antibiotike, kremu za hemoroide i slicno)

- ako imas nekoga tko tecno prica mandarinski/kantonski povedi ga sa sobom, u HK se mozes sluziti eng. ali su pi..e pa nece da koriste eng iako ga znaju. ako nemas onda obavezno nadji prevoditelja prije dolaska u Kinu.

- putovnicu neispustaj iz ruke, nikada... u Shenzhenu i nije tako strasno ali ako te u Pekingu uhvate bez nje 48h si u pritvoru...

- nejedi jaja, nemoj se praviti hrabar, znas kako hrabri zavrse...

- i ako si covjek ponesi mi sira bar 200g imas free cugu od mene cijelu noc u SZ...

 

 

Pozz i sretno.

PS. Ako hoces vise info PM me. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Očekivanja od Kine
brainiac kaže...

- ponesi lijekova (painkillere, najdraze antibiotike, kremu za hemoroide i slicno)

 

- i ako si covjek ponesi mi sira bar 200g imas free cugu od mene cijelu noc u SZ...

 

Kakva ti je to kategorija "najdrazi antibiotik" i to u zemlji ginsenga i akupunkture. ;)

 

Ako ti Dragan ne donese sira, donjet cu ti ja u sjecnju... {#}

http://4find.us
16 godina
neaktivan
offline
Očekivanja od Kine

Ako si bio bolestan u Shenzhenu sve sto cu ti reci Nanshan People's Hospital...

 

NIKAD VISE...

 

Ja svoje bolesti nosim doktorima u HK :D

 

PS. Sira obavezno ponesi iako ja za par tjedana idem nazad doma za praznike ali sira nikad viska... i prsuta...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Očekivanja od Kine
brainiac kaže...

Ako si bio bolestan u Shenzhenu sve sto cu ti reci Nanshan People's Hospital...

 

NIKAD VISE...

 

Ja svoje bolesti nosim doktorima u HK :D

 

PS. Sira obavezno ponesi iako ja za par tjedana idem nazad doma za praznike ali sira nikad viska... i prsuta...

 

Vidim ja da je tebi vrijeme da se vratis doma... {#}

 

Ja cu vjerojatno negdje u sijecnju na mjesec dana (iako mi se bas i ne ide na tako dugi rok) i nemam se namjeru razboljevati.

 

Zacudio sam se koliko ljudi u firmi malo zna o tradicionalnoj kineskoj medicini, tai-chiu i sl. Imas nekako feeling da svaki kinez ima to u malom prstu... {#}

http://4find.us
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice