Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

poruka: 18
|
čitano: 2.771
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet".
10 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Meni je ovo zanimljivo i dobro napisan tekst, bez obzira da čime se taj tekst bavi.

Pošto, vidim se išlo baš u divljinu, možda bi se moglo i to putovanje opisati sa survival strane. Znači, korištena oprema, mjesto spavanja, palenje vatre, i tako to.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Ovako grozan clanak nisam vec dugo procito od osobe za koju smatram da je pametna. Ko da je ovo novi blog nekog zagrebackog klinca pripadnika zlatne mladezi koji je ko klinac bio geek i kad je skuzio da s parom moze svatsta onda je napravio putovanje po svijetu. Fotke su losi hdrovi istog tog klinca jer je otkrio photomatix pa sve mora nabrtijat do kraja, ono da zalis cemu takva oprema ak su fotke ovakve. Ovo spominjaje hunter s.thompsona je toliko teenagerski da se i dalje smijem. Eto. Volim Olega i cesto citam njegove kolumne, alo ovo je grozno. IMHO naravno :) Sretna Nova!!!

 
3 6 hvala 1
15 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Pa covjek je opisao sto mu je obiljezilo godinu i tehnologiju koju je koristio, sta bi trebo izmislit nesto samo da tebi bude zanimljivo?

 

Meni se sviđaju ovakvi lezerniji tekstovi(kao i onaj o Uberu) u kojem se dotaknu i neke stvari o kojima ne vrijedi pisati cijeli text.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

iako je nabrajalica meni je bio zanimljiv tekst, puno bolji od onih nekih njegovih pametovanja

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi
PzKpfw kaže...

 

Pošto, vidim se išlo baš u divljinu, možda bi se moglo i to putovanje opisati sa survival strane. Znači, korištena oprema, mjesto spavanja, palenje vatre, i tako to.

 pa nema oleg 20 godina

kakvo spavanje u divljini, paljenje vatre i ostali bakrači

hotel s bar tri zvjezdice, jednodnevni izlet do prvog brda i od opreme spomenuta foto oprema, gadgeti i eventualno vrećice za slučaj mučnine.... 

10 godina
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi

@picajzla0707

 

Nema to veze sa godinama. Neki ljudi namjerno odlaze u divljinu izvan civilizacije, upravo radi preživljanja u prirodi i zadovoljstva koje isto pruža.

Za Olega, ne znam jel' survival tip, nego sam se pitao jel' se može možda sa te strane priča obraditi.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
12 godina
protjeran
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi
Meni je oleg jedan od najdrazih za čitati, pricajte vi kaj ocete valjalo vam ili nevaljalo!:)lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Sinoć bila neka emisija iza  ponoći na hrt1...gaming, developeri, industrija igara i sl. Bio neki konfuzni voditelj koji je bio dosta pogubljen u toj materiji...dva gosta iz svijeta HR developera tj tajnik klastera developera.  I pafff...u jednom trenutku Oleg u maglovitom večernjem prilogu sa neke ledine.  "nervira me kad ljudi kažu IGRICE...to samo u nas Igre zovu Igrice"  ...  Onda je gost u studiju rekao..." evo čuli smo ovog čovjeka koji je smiješno odjeven..." 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Evo tog linka, ako nekoga zanima.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 15:49 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

lumia 640.. najbolji mobitel na trzistu

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi
PzKpfw kaže...

@picajzla0707

 

Nema to veze sa godinama. Neki ljudi namjerno odlaze u divljinu izvan civilizacije, upravo radi preživljanja u prirodi i zadovoljstva koje isto pruža.

Za Olega, ne znam jel' survival tip, nego sam se pitao jel' se može možda sa te strane priča obraditi.

 čekaj, vidjet ćeš i sam...

 

matore frikove i oboljele od srednjogodišnje krize izuzimam 

16 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

... ajd jedno pitanje koje nije razglabano ovdje; Gospodin Maštruko jamačno ne nosi svojih 2TB kao jedini unikatni spremnik tih stvari. Ja svuda nosim 4 TB na 2 mala WD passporta i naravno da to treba nakon svakog štekanja i filanja
osigurati. Dakle kako vi radite sigurnosne dnevne backupe? Ja sam još uvijek na synctoyu. Ima li koji prijedlog; što je jednostavno i robusno, a da bezbolno pri spajanju nečujno sync novosti na backup na poslu i također na backup kod kuće?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi
overhaul kaže...

... ajd jedno pitanje koje nije razglabano ovdje; Gospodin Maštruko jamačno ne nosi svojih 2TB kao jedini unikatni spremnik tih stvari. Ja svuda nosim 4 TB na 2 mala WD passporta i naravno da to treba nakon svakog štekanja i filanja
osigurati. Dakle kako vi radite sigurnosne dnevne backupe? Ja sam još uvijek na synctoyu. Ima li koji prijedlog; što je jednostavno i robusno, a da bezbolno pri spajanju nečujno sync novosti na backup na poslu i također na backup kod kuće?

 To bi trebao pitati Fridaya on je lud za time.

 

Ja siromašni kmet mogu ponuditi samo ovo-LINK

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
moderator
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi

Ja sve backupe radim ručno, pješke. Na nekoliko 2 TB diskova, od kojih je ovaj Verbatim putni.

 

Koristim FreeFileSync za poređenje fajlova, a onda ide ručno kopiranje (tj kroz FFS, ali više manje ručno)

10 godina
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi

http://www.hrt.hr/enz/govornica/308129/

 

tldw, jel zna netko u kojoj minuti?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 7:01 (trolaslavonska).
16 godina
offline
Re: Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivi
zlosobno kaže...

Ovako grozan clanak nisam vec dugo procito od osobe za koju smatram da je pametna. Ko da je ovo novi blog nekog zagrebackog klinca pripadnika zlatne mladezi koji je ko klinac bio geek i kad je skuzio da s parom moze svatsta onda je napravio putovanje po svijetu. Fotke su losi hdrovi istog tog klinca jer je otkrio photomatix pa sve mora nabrtijat do kraja, ono da zalis cemu takva oprema ak su fotke ovakve. Ovo spominjaje hunter s.thompsona je toliko teenagerski da se i dalje smijem. Eto. Volim Olega i cesto citam njegove kolumne, alo ovo je grozno. IMHO naravno :) Sretna Nova!!!

 točno tako.

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
16 godina
neaktivan
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Nije ta emisija što linkate. Ja nemam pojma kako se zove i uletio sam izgleda na sami početak. U studiju je snimana.  Neka putopisac navede ime emisije.  Pojavio se u zombi vijetnam-darker izdanju ...pušila mu se maglica iz ustiju dok je na cičoj zimi poručio sa ledine .."NISU IGRICE, VEĆ IGRE".  Onda su prestravljeni gosti nastavili debatirat u studiju.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Oleg Maštruko: Suze, divljina i hiperkonektivitet

Moj bed. Ispričavam se. Linkao sam krivu emisiju, gdje Olega ni nema.

 

Ovo je prava.

Uživajte.

 

EDIT:

 

Oleg-Kontraš, na 17:15 minuta, počinje.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 16:07 (PzKpfw).
Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice