OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti

poruka: 9
|
čitano: 2.391
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti".
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti

Iz kine narucis pola podloske za 1 lipu i imas bespla postarinu a ovi mudruju...

Freak Show Inc.
 
12 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti

Meni ne smeta dostava od 20 eura kada kupim mobitel za 400 eura, no kada bi recimo htio svoj oneplus 2 pocastiti sa swap coverom od 27 eura da onda na to jos platim 20 eura dostave

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2016 17:50 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti

mali ispravak nije 100$ nego 100€

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od s
Mogu oni "mudrovati", ali koliko vidim ekipa kupuje bez obzira na troskove dostave (osobno nisam ljubitelj tih "brandova", ali navedeni mi je jedan od rijetkih koji mi se cini ok).

Kako god bilo, ok potez.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od stoti

Ne vidim logiku free shippinga kod skupljih stvari ako je netko već kupio npr telefon od 500$ taj free shipping nema insurance i onda kad mu nestane paket ili bude oštećen tokom shippinga nema šanse da dobije novce natrag. Kod plačenog shippinga paket je osiguran i ako se nešto dogodi nestane ili je oštečen. Kupac traži refund od paypal-a a pordavač onda dobiva refund od shipping kompanije ili pošte.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od s
Zeroname, kad god je bilo problema s dostavom ili sa neispravnošću, dobio sam lovu natrag. Daj malo prouči "č" i ć. 😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od s

Ako mi je placamo postarinu, to ne znaci je ne plati posiljaoc, samo on to postarinu ukljuci u cjenu ili ako vidi korist onda od svoje dobiti plati. A nedanvno sam procitao da Kina na neki nacin subvencionira izvoz, tako da ispadne ds tu postarinu plati drzava.

 

15 godina
offline
Re: OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od s
.jpg kaže...

A nedanvno sam procitao da Kina na neki nacin subvencionira izvoz, tako da ispadne ds tu postarinu plati drzava.

 

 to je točno, jer kako bi se inače prodavaču isplatilo besplatno slati one kineske kerefeke po 0.99$?

 

Skuplja je ona kuverta s balončekima u kojoj šalje od samog predmeta... :D

Can't find a better Jam!
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus ukinuo poštarinu za narudžbe veće od s
Kuverta nije skuplja jer je također proizvedena u Kini. Ako kod nas košta 1kn, onda njih košta 0.1kn. Država subvencionira poštu i kod nas i kod njih, samo je to kod njih strateški kanal izvoza, pa su cijene drastično niže.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice