Opasan sigurnosni propust u Javi 7

poruka: 8
|
čitano: 3.194
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opasan sigurnosni propust u Javi 7".
12 godina
neaktivan
offline
Opasan sigurnosni propust u Javi 7
Ta java mi nikad nije sjela. Najgori jezik koji sam vidio, uvijek nekih problema s njim i s programima pisanimi u njemu.
 
1 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Opasan sigurnosni propust u Javi 7
zoki.zlikowski kaže...
Ta java mi nikad nije sjela. Najgori jezik koji sam vidio, uvijek nekih problema s njim i s programima pisanimi u njemu.

Ovdje se ne govori o sintaksi Jave, nego o sigurnosnom propustu u istom.

No da je Java najgori jezik ne bih se složio, dapače.

16 godina
offline
Re: Opasan sigurnosni propust u Javi 7
royalhero kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ta java mi nikad nije sjela. Najgori jezik koji sam vidio, uvijek nekih problema s njim i s programima pisanimi u njemu.

Ovdje se ne govori o sintaksi Jave, nego o sigurnosnom propustu u istom.

No da je Java najgori jezik ne bih se složio, dapače.

Smatram da se ne radi uopće o Javi kao jeziku, vec u traljavosti implementacije JVM-a koji se onda samo porta na sve platforme. A pogodite što, Java Virtual Machine je pisan u ASM/C/C++-u. 

16 godina
neaktivan
offline
Opasan sigurnosni propust u Javi 7
Tesko da je JVM pisan u assembleru.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Opasan sigurnosni propust u Javi 7

S obzirom da je ovo velika rupetina u Javi,Nevinašce kome tak nekaj ne treba nema druge nego isključit Javu u browseru i gotovo.Za one koji možda ne znaju kak se to radi, eto dole uputa kako isključit Javu u određenom browseru ili pregledniku i nema problema.Cool

 

https://krebsonsecurity.com/how-to-unplug-java-from-the-browser/

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Opasan sigurnosni propust u Javi 7

...ili ju u potpunosti deinstalirati, uopće nemam ideju za što bi mi trebala. Deinstalirao sam ju prije koji mjesec, nemam uopće potrebe za Javom.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Opasan sigurnosni propust u Javi 7

Pohvala MS-u i Firefoxu, automatski su mi ju disejblali.

 

Java Plugin 7 update 10 and lower (click-to-play), Windows has been blocked for your protection.

Why was it blocked?
    The Java plugin is causing significant security problems. All users are strongly recommended to keep the plugin disabled unless necessary.
Who is affected?
    All users who have these versions of the plugin installed in Firefox 17 and above.
What does this mean?

    The problematic add-on or plugin will be automatically disabled and no longer usable.
    When Mozilla becomes aware of add-ons, plugins, or other third-party software that seriously compromises Firefox security, stability, or performance and meets certain criteria, the software may be blocked from general use. For more information, please read this support article.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Opasan sigurnosni propust u Javi 7
Father_Dougal kaže...

...ili ju u potpunosti deinstalirati, uopće nemam ideju za što bi mi trebala. Deinstalirao sam ju prije koji mjesec, nemam uopće potrebe za Javom.

 

Treba ti recimo za internet bankarstvo za tvrtke, idioti kojima se ne da napisati normalan program neko petljaju kroz glupu Javu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice