Opera polako odustaje od Windows Phonea

poruka: 124
|
čitano: 7.718
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opera polako odustaje od Windows Phonea".
8 godina
neaktivan
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

pobogu, ko to koristi uz edge?

 
5 7 hvala 0
11 godina
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

bilo je za ocekivati, polako ali sigurno svi napustaju titanika mobilnog svijeta :D

 
16 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
I Microsoft odustaje od Windows Phonea, samo to još ne zna. :D
Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
24 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
ITman kaže...
I Microsoft odustaje od Windows Phonea, samo to još ne zna. :D

znaju oni to dobro samo sto ne smiju reci na glas...

16 godina
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Preporucujem korisnicima Windows Phone-a da ovu temu (kao i Operu) prepustimo korisnicima Androida, mozda ih to ucini sretnim. :)

 
7 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
knight kaže...

Preporucujem korisnicima Windows Phone-a da ovu temu (kao i Operu) prepustimo korisnicima Androida, mozda ih to ucini sretnim. :)

 

Složio bih se haha

10 godina
odjavljen
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Neka se korisnici Retardroida naslađuju 😛

Kaj če ti rečem da me ni briga kaj misliš o Windows 10 ? #Sovražniki bo sovražili ;)
Moj PC  
3 15 hvala 0
15 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Hahaha eto vam ga opet wp fanboys 😂
Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
U komentarima opet "neka susjedu crkne krava" mentalitet.
 
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Opera odustaje od same sebe
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
LudaRajcica kaže...
ITman kaže...
I Microsoft odustaje od Windows Phonea, samo to još ne zna. :D

znaju oni to dobro samo sto ne smiju reci na glas...

 govore na sav glas, ali publika je gluha.

12 godina
odjavljen
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Mislim da nema potrebe za Operom. Imamo Edge koji solidno radi svoj posao. Još samo čekamo da izađe mlađi burazer Opere kao UWP, i onda smo na konju.

 
0 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Meni Edge radi solidno i bez problema.

Kaj če ti rečem da me ni briga kaj misliš o Windows 10 ? #Sovražniki bo sovražili ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Edge je neispravno, glupo, nesposobno smeće. Uvjerljivo najlošiji dio Win10 (i mobilnog i desktop). Razmišljam da prodam svoju 535 i kupim nekog brand kineza sa Androidom samo zbog glupog Edge i nedostatka normalnog browsera.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 12:07 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Sum_of_all_fears kaže...

Edge je neispravno, glupo, nesposobno smeće. Uvjerljivo najlošiji dio Win10 (i mobilnog i desktop). Razmišljam da prodam svoju 535 i kupim nekog brand kineza sa Androidom samo zbog glupog Edge i nedostatka normalnog browsera.

 

 

Na PCu je njesra, al' na mobitelu nisam susreo osobu kojoj loše radi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea

2x 535 i jedna 640 - ne radi nikako. Čim otvoriš neki teži sajt, raspadne se. Ili konstantno reloada, ili ne učita sajt kako treba ili kad dođem na pola teksta, đubre pukne reload i ode na vrh stranice. Zadnje smeće od browsera. Nema ni ebeni adblock!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Dex.pwn kaže...

Mislim da nema potrebe za Operom. Imamo Edge koji solidno radi svoj posao. Još samo čekamo da izađe mlađi burazer Opere kao UWP, i onda smo na konju.

 naslusao sam se tih: nema potrebe, solidno, sasvim dovoljno, bolje ne trebam :D

16 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
LudaRajcica kaže...
Dex.pwn kaže...

Mislim da nema potrebe za Operom. Imamo Edge koji solidno radi svoj posao. Još samo čekamo da izađe mlađi burazer Opere kao UWP, i onda smo na konju.

 naslusao sam se tih: nema potrebe, solidno, sasvim dovoljno, bolje ne trebam :D

 

Idi lijeci se.

11 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
knight kaže...
LudaRajcica kaže...
Dex.pwn kaže...

Mislim da nema potrebe za Operom. Imamo Edge koji solidno radi svoj posao. Još samo čekamo da izađe mlađi burazer Opere kao UWP, i onda smo na konju.

 naslusao sam se tih: nema potrebe, solidno, sasvim dovoljno, bolje ne trebam :D

 

Idi lijeci se.

 mozda je na tebi red :D

12 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
knight kaže...

 

Idi lijeci se.

 Zašto? Apsolutno je u pravu.

 

Žalim se da mi ne radi Facebook, svi mi kažu da idem preko browsera. Ne dobivam poruke na Viber, odgovor je da za to nije MS kriv. Neće mi se spoji na wifi, neš ti problema, samo resetiraj mobitel. Ne radi mi video player, pa Windowsi su još u beti.

Baš me briga gdje su Windowsi, ko mi je kriv zato što neka aplikacija ne radi ili uopće ne postoji ili što je nekome normalno svako malo restartirati mobitel. Kupovina Lumie 640 je greška koju sam pokušao ispraviti na način da sam je poklonio ženi. A to je bila još veća greška.

 

Ali korisnici WP-a na bug forumu boluju od masovnog autizma. Njima ništa ne smeta i sve im je super. Čak ni konstantne prevare i lažna obećanja. Danas ukidamo podršku pa i kompatibilnost, ali već od sutra...

Od mene više nikad ni lipe!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea

I jos gluplji komentar sa se korisnici androida nasladjuju? Zbog čega? Korisnik sam andorida i zaboli me neka stvar i za jedne i druge i trece ali je cinjenica da je zastupljenost WP na trzistu na nivou statisticke greske i pada...

14 godina
protjeran
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Sum_of_all_fears kaže...

2x 535 i jedna 640 - ne radi nikako. Čim otvoriš neki teži sajt, raspadne se. Ili konstantno reloada, ili ne učita sajt kako treba ili kad dođem na pola teksta, đubre pukne reload i ode na vrh stranice. Zadnje smeće od browsera. Nema ni ebeni adblock!

 Potpisujem, i kod mene na L520 se crash-a na normu. To je neozbiljno od MS-a, Internet je najkorišteniji fičr kod smartfona pa ako ikaj treba deistvovat kak spada onda je to web preglednik, pogotovo kad nema dostojne alternative.
Istina da je L520 je entry level smartfon (koji na svojih 512 MB RAM-a radi bolje nego i većina mid level Androida), al svejedno, core funkcija mora bit prioritet, a nije da nisu imali vremena to dovest u red. Čak mi nije niti bitno kaj nema nadogradnje na WP10, al preko neta nemrem preći.

Svi napuštaju brod koji tone, tak ću i ja prebjeći na Android, čekam da vidim kaj bu, i jel bu opće Nokia kaj izbacila na tržište ove godine, ak ne dobar bu i neki čajniz.

Šteta za WP, al jbga, tržište je reklo svoje....

Trust me, I'm a Jedi!
15 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Grbic kaže...
U komentarima opet "neka susjedu crkne krava" mentalitet.

 Netočno, gušt je ismijavat 4 tvrdoglava windows phone fanboya kojima je svaka vijest o wp trn u oku pošto njima sve radi super (sami sebe lažu), njima "to" ne treba, "evo samo što nije izašao update" koji ce sve greske ispraviti kad 4 puta napraviš hard reset, za godinu dana (i prije godinu dana) će wp pojest konkurenciju itd itd... treba bit malo duže u tome da bi shvatio taj mentalitet :D

Zašto se magarca ismijava? :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea

zašto korisnici androida ne priznaju da su zadrte panjine koje se ne znaju koristi ičim osim jednim te istim sučeljem godinama. nekuženje wp-a je generalni stav i podsjeća me na ono kad nekom penziću promjeniš daljinski od tv-a i izgubljen je jer ne zna di minjat programe. 

a opet mi nije jasno kako wp sučelje onima koji koriste win 10 nije najlogičnije i najjasnije.

evo, kolega wp autist je ovo negdi postao

 

 

:D

16 godina
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
bik kaže...
Grbic kaže...
U komentarima opet "neka susjedu crkne krava" mentalitet.

 Netočno, gušt je ismijavat 4 tvrdoglava windows phone fanboya kojima je svaka vijest o wp trn u oku pošto njima sve radi super (sami sebe lažu), njima "to" ne treba, "evo samo što nije izašao update" koji ce sve greske ispraviti kad 4 puta napraviš hard reset, za godinu dana (i prije godinu dana) će wp pojest konkurenciju itd itd... treba bit malo duže u tome da bi shvatio taj mentalitet :D

Zašto se magarca ismijava? :D

 

Jest, gušt je, kad nemas vlastiti zivot... :) (ili si neodgojena sirovina).

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 15:39 (knight).
10 godina
odjavljen
offline
Opera polako odustaje od Windows Phonea

Vi očigledno niste čuli za Blueflap browser (još je Beta, ali radi stabilno :) ) .

 

 

Kaj če ti rečem da me ni briga kaj misliš o Windows 10 ? #Sovražniki bo sovražili ;)
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
bik kaže...
 gušt je ismijavat 4 tvrdoglava windows phone fanboya

 I uvijek vas 4 ista kupusara poklopite svaku MS vijest na forumu. Ipak se radi o opsesivnom poremećaju.

Vidiš zanimljivo je da se tih 4-5 fanboysa ne javlja u svakoj MS temi...no vas 4 ste ko 4 bota.

 

Što biste željeli čuti? 

Evo ja ću iznijeti mišljenje za sebe...jest mobilna platforma je mrtva za masovno tržište i B.M.K.   Zašto je koristim?   Zato što meni valja!  Jel je kome preporučim da koristi?  NE!!  I B.M.K. što će drugi koristit. 

 

Stvar je jednostavna....

- platforma neće ispunit sva očekivanja običnih vulgarisa naviknutih na android.  Entuzijastima koji prate materiju ispunit će sva očekivanja jer znaju gdje-kako-kuda-zašto.  Dakle ne preporučam nikome koristi isto što i ja.

- platforma ma koliko krepavala, neće krepat jer je utabani put Windows desktopa takav da Windows Mobile mora postojat ko privjesak velikom Win10 ...pa makar postojala na kraju i tri mobitela. I nikog neće za to B.K. samo će zaljubljenici kupit te uređaje i uvijek će postojat thirt party app...opet od developera koji je entuzijast.  A u svijetu je stotine developera što razvijaju na ovoj platformi iz zabave kao i tvorac ovog foruma @Domagoj.

- što se tiče mog prkna, koristim cijeli ekosustav od WIN10 3 licence, Office365, dvije Lumije, Onedrive...da igram igrice, koristio bi Xbox.  I što s tim?  Bez-veze...koga B.K., ali...ALI ALI... ne idem kenjat po drugim temama gdje ljudi koriste sve iz nekog drugog ekosustava.   Imao bi opseivni poremećaj da odem iti slova napisat na bilo koju temu iphone,ipod,ipad, mac...a nikad u životu te uređaje nisam imao u ruci.

 

Zaključak, ostavit na miru šačicu luzera, budala, gluhonjemih papaka da dostojanstveno sretni i veseli tonu na napuštenom brodu...njima je i dalje sve OK i B.ih.K.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
10 godina
protjeran
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Torente, torente, crni torente....

👮 🚑
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Torrente je to fino pojasnio na jednostavnom i dječijem jeziku
 
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera polako odustaje od Windows Phonea
Da svi androidaši mogu razumjeti 😁
 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice