Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

poruka: 11
|
čitano: 3.326
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otellini: Osmica izdana prije dovršetka".
12 godina
neaktivan
offline
Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

Rekao bi da je čovjek u pravu. Koristim RTM verziju od kad je došla na MSDN i mogu reći da je novi Metro koncept (nemam ništa protiv njega) poprilično bugovit. Svaki dan se pojavljuje neki novi problem. Vjerujem da će se to popraviti update-ovima, ali mi je ipak malo glupo da je RTM verzija puna bugova.

Dafuq I just read?
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka
SaidSikiraX kaže...

Rekao bi da je čovjek u pravu. Koristim RTM verziju od kad je došla na MSDN i mogu reći da je novi Metro koncept (nemam ništa protiv njega) poprilično bugovit. Svaki dan se pojavljuje neki novi problem. Vjerujem da će se to popraviti update-ovima, ali mi je ipak malo glupo da je RTM verzija puna bugova.

Ja koristim RP (Release Preview) verziju (za RTM još nemam vremena da nadjem pola dana pa da to sve 'stavim na noge') i mogu reći da nikada niti jednog problema nemam. U Metro modu sam jako rijetko, tako da mi u Desktop modu Windowsi radi bez i jedne mane. Nikad niti jedno rušenje, a sa brzinom sam i više nego oduševljen.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka
Envy kaže...
SaidSikiraX kaže...

Rekao bi da je čovjek u pravu. Koristim RTM verziju od kad je došla na MSDN i mogu reći da je novi Metro koncept (nemam ništa protiv njega) poprilično bugovit. Svaki dan se pojavljuje neki novi problem. Vjerujem da će se to popraviti update-ovima, ali mi je ipak malo glupo da je RTM verzija puna bugova.

Ja koristim RP (Release Preview) verziju (za RTM još nemam vremena da nadjem pola dana pa da to sve 'stavim na noge') i mogu reći da nikada niti jednog problema nemam. U Metro modu sam jako rijetko, tako da mi u Desktop modu Windowsi radi bez i jedne mane. Nikad niti jedno rušenje, a sa brzinom sam i više nego oduševljen.

 Nisam ništa ni rekao za Desktop mod ni za brzinu. Napisao sam samo da je Metro pomalo bugovit, i da to nije 100% dovršen proizvod.

Dafuq I just read?
14 godina
offline
Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

Napisao si da je RTM verzija puna bugova? Jesi. A to nije točno ako ih i ima u Metro-u. Uostalom jeb... Metro čuvaj zdravlje glavno da desktop radi super.

 

A btw za Otelinija mi je drago da se otelio. xD

bug caruje, um klade valja
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

To nije nikakva novost. Svi windowsi koji su ikada izišli na tržište su bili nedovršeni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

Said, možeš li nabrojiti neke od tih problema? Možda možemo pomoći mi kojima radi dobro.

 

Inače, komentar se ne odnosi na nedovršenost u smislu bugova, nego mogućnosti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 9:49 (Tonči).
11 godina
neaktivan
offline
Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

Osmica je nista drugo nego bugovita i kompliciranija sedmica, kompliciranija u losem smislu. Metro je napravljen za trollanje pc usera.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 10:13 (Nadimakk).
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

trollanje? daj se normalno razgovaraj

15 godina
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka
SaidSikiraX kaže...
*  *  *

 Nisam ništa ni rekao za Desktop mod ni za brzinu. Napisao sam samo da je Metro pomalo bugovit, i da to nije 100% dovršen proizvod.

Hm.. moguće je da su sami developeri krivi za aplikacije koje pišu za Metro. Ono što sam ja probao i što pomalo koristim (mada budimo realni nitko na stolnom računaru nema potrebe da ulazi u metro i čita primjerice News kada to može najkomotnije raditi u web browseru rezolucije 1600x1200) primjerice SkyDrive, Weather, Design, radi bez ikakvih problema. Zanimljivo mi je da u Mail aplikaciji daleko veći gušt čitati poštu nego primjerice u punokrvnom Outlooku, tko ne vjeruje neka proba. Jedino mi TuneIn ne radi.. u početku je radio (bio sam oduševljen kako skenira radio stanice u mojoj blizini) ali više ne radi, samo crn ekran kada treba da pokrene aplikaciju.

 

Oldy kaže...

Napisao si da je RTM verzija puna bugova? Jesi. A to nije točno ako ih i ima u Metro-u. Uostalom jeb... Metro čuvaj zdravlje glavno da desktop radi super.

 

*  *  *

Ja bugove nisam vidio u RP verziji (Build 8400) predpostavljam da je to još ispeglanije u RTM verziji (Build 9200).

 

Nadimakk kaže...

Osmica je nista drugo nego bugovita i kompliciranija sedmica, kompliciranija u losem smislu. Metro je napravljen za trollanje pc usera.

Opet kažem, od prvog dana izlaska RP verzije (i upravo pišem sa njom) ja niti jedan Bug nisam primjetio. Računar mi radi 24/7 nikada se nije srušio, nikada da Explorer zakaže. Zapravo samo jednom mi je kao 'posivio' ekran mislio sam da se Explorer krenuo rušiti ali zanimljivo da se Win tipkom i u takvom kritičnom momentu mogao vratit se u Metro.

Što se tiče kompliciranost.. hm.. dalo bi se razgovarati o tome jer zanimljivo kada prvi put date nekom iskusnom korisniku da radi na W8, njemu će zapravo trebati par minuta da skonta gdje se gase Windowsi. Ali isto tako (lično iskustvo) prije kada ste u Windows 7 te Windowsu XP morali tačno znati gdje se koji dialoški okvir nalazi da bi nešto uštimali, sada je to na neki način daleko pojednostavljeno, jer zanimljivo je da na nekin način i ne znam (da se tako izrazim) što tačno 'štelujem' ali uvijek naštelujem to, bilo lokalnu mrežu, NAS, podršku za više monitora ili nešto deseto.

 

Što se tiče Metro, napravljen je za Tablete, mislim da je to i vrapcima na grani jasno. Za sada nemam potrebe za njim ali kada mi stigne Lenovo ThinkPad Tablet 2 onda ćemo se vratiti na temu o Metru, a za sada mi je Desktop mod na neki način Sedmica na stereoidima.

 

L.P. svima.

14 godina
offline
Otellini: Osmica izdana prije dovršetka

Tnx za Tune in, radi probaj ga reinstalirati.... :)

 

Natravno da i ja mislim zavisi tko i kako napravi app baš kao i recimo gadget za sidebar, ne radi ih microsoft sve.

 

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otellini: Osmica izdana prije dovršetka
Nadimakk kaže...

Osmica je nista drugo nego bugovita i kompliciranija sedmica, kompliciranija u losem smislu. Metro je napravljen za trollanje pc usera.

  Eto koliko vidim Intel je demantirao izjavu prema tome sada se ti zamisli oko svoje izjave. :)

 

  http://www.bug.hr/vijesti/intel-demantira-komentare-o-osmici/118707.aspx

bug caruje, um klade valja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice