Overclockirani SSD iz Intela

poruka: 9
|
čitano: 2.514
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Overclockirani SSD iz Intela".
16 godina
offline
Overclockirani SSD iz Intela

Intel bi se mogao komotno na IDFu ispričati zbog zajebavanja korisnika njihovim ne baš jeftinim rješenjima, u koja stavljaju šrot pastu iz razloga samo njima poznatima, što znatno utječe na overclockerski potencijal...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 19:11 (lllnuclearlll).
Moj PC  
9 2 hvala 0
12 godina
offline
Overclockirani SSD iz Intela

Pa nek zamjene pastu oni koji kupe procesor, i neka IHS zalijepe sa SuperBond-om ili nekim jacim ljepilom, tako da ovi ni nece primjetiti da se skidao IHS.

EDIT: Molio bih da mi se jave u PM oni s TD-om, zašto se ne slažu... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 20:27 (Master11).
Moj PC  
3 9 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Overclockirani SSD iz Intela
lllnuclearlll kaže...

Intel bi se mogao komotno na IDFu ispričati zbog zajebavanja korisnika njihovim ne baš jeftinim rješenjima, u koja stavljaju šrot pastu iz razloga samo njima poznatima, što znatno utječe na overclockerski potencijal...

politika,manje bi se prodavali njihovi najskuplji procesori...a clock per clock(stock) Haswel je opet jači od IB

Master11 kaže...

Pa nek zamjene pastu oni koji kupe procesor, i neka IHS zalijepe sa SuperBond-om ili nekim jacim ljepilom, tako da ovi ni nece primjetiti da se skidao IHS.

EDIT: Molio bih da mi se jave u PM oni s TD-om, zašto se ne slažu... 

previše zezancije za nekog a možeš uništit skupi procesor i izgubit garanciju

16 godina
offline
Re: Overclockirani SSD iz Intela
M4X kaže...
lllnuclearlll kaže...

Intel bi se mogao komotno na IDFu ispričati zbog zajebavanja korisnika njihovim ne baš jeftinim rješenjima, u koja stavljaju šrot pastu iz razloga samo njima poznatima, što znatno utječe na overclockerski potencijal...

politika,manje bi se prodavali njihovi najskuplji procesori...a clock per clock(stock) Haswel je opet jači od IB

Pa konkretno mene su zajebali, jer da sam znao za to u trenutku kupovine 3570K, uzeo bi radije FX, a oni nek si svoju politiku metnu u {#}... Dellidat ga neću jer iskreno nemam 1600kn za novi proc ak ga zeznem...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 23:20 (lllnuclearlll).
12 godina
protjeran
offline
Re: Overclockirani SSD iz Intela
lllnuclearlll kaže...
M4X kaže...
lllnuclearlll kaže...

Intel bi se mogao komotno na IDFu ispričati zbog zajebavanja korisnika njihovim ne baš jeftinim rješenjima, u koja stavljaju šrot pastu iz razloga samo njima poznatima, što znatno utječe na overclockerski potencijal...

politika,manje bi se prodavali njihovi najskuplji procesori...a clock per clock(stock) Haswel je opet jači od IB

Pa konkretno mene su zajebali, jer da sam znao za to u trenutku kupovine 3570K, uzeo bi radije FX, a oni nek si svoju politiku metnu u {#}... Dellidat ga neću jer iskreno nemam 1600kn za novi proc ak ga zeznem...

nije tebe nitko zajebo kolega{#} drugi dan nakon izlaska se znalo sta je stavljeno u tu seriju! a sad, ja neznam dali si ti mozda pozurio s kupovinom pa tako sam sebe ustvari zeznuo?{#}jbga...

 

no da se ja vratim na ocanje ssd-ova, sta misle ocati seek time od 0.1ms...{#} hehe...bas me zanima sta su spremili!

||| Intel Core™ i7 inside |||
16 godina
offline
Re: Overclockirani SSD iz Intela
Stjepanj kaže...

nije tebe nitko zajebo kolega{#} drugi dan nakon izlaska se znalo sta je stavljeno u tu seriju! a sad, ja neznam dali si ti mozda pozurio s kupovinom pa tako sam sebe ustvari zeznuo?{#}jbga...

 

no da se ja vratim na ocanje ssd-ova, sta misle ocati seek time od 0.1ms...{#} hehe...bas me zanima sta su spremili!

A jbg. sam sam se zeznuo jer nisam dobro proštudirao prije kupovine {#} No što je tu je, s procesorom sam iznimno zadovoljan, jedino mu je to grijanje slaba točka... Kad malo bude stariji ću ga i delidati vjerojatno, sad još ne jer nemam ni potrebe za visokim clockanjem, a i pod garancijom je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 0:03 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overclockirani SSD iz Intela
lllnuclearlll kaže...

Intel bi se mogao komotno na IDFu ispričati zbog zajebavanja korisnika njihovim ne baš jeftinim rješenjima, u koja stavljaju šrot pastu iz razloga samo njima poznatima, što znatno utječe na overclockerski potencijal...

intel sa vraca na stari put ocito.. zajebavat i must paru od naroda ..nebih im kupio haswella ni da brisem guzu novcima..cisto iz principa.. 

xfact
13 godina
offline
Overclockirani SSD iz Intela

mislim da se netko pravi pametan. kad je rijec o intelu,a isto je sranje  s amd,ist ku..... drugo

pakovanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overclockirani SSD iz Intela
Ceka se overclockana mrezna :D
Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice