Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi

poruka: 5
|
čitano: 1.828
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi".
15 godina
offline
Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi

Uzroci pada BitTorrent protokola u zemljama Sjeverne Amerike mogu biti stroži zakoni za kršenje autorskih prava, ali i dostupnost legalne alternative koja je financijski isplativa poput raznih legalnih streaming servisa ( Netflix, Spotify i dr.).

 

 

Gotovo sam siguran da pad prometa nema veze sa strozim zakonima.

Potvrda toga ce doci kada jednom dobijemo i mi legalnu alternativu. Cak i u Hrvatistanu ce piratstvo tada biti u padu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
14 0 hvala 0
12 godina
offline
Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi

U europi raste, a ja poceo kupovati igre {#}

 

Imam mogucnosti, pa zasto ih i ne bih iskoristio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 0:52 (coso9288).
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi

Izgleda da Balkan jos uvijek drzi Europu na nogama.

http://isvijet.com.hr
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi
syncmaster245b kaže...

Uzroci pada BitTorrent protokola u zemljama Sjeverne Amerike mogu biti stroži zakoni za kršenje autorskih prava, ali i dostupnost legalne alternative koja je financijski isplativa poput raznih legalnih streaming servisa ( Netflix, Spotify i dr.).

 

 

Gotovo sam siguran da pad prometa nema veze sa strozim zakonima.

Potvrda toga ce doci kada jednom dobijemo i mi legalnu alternativu. Cak i u Hrvatistanu ce piratstvo tada biti u padu.

 

Netflix u Americi kosta manje od 10$ mjesecno, naravno da im se ne da uopce zezati s torrentima. Da uvedu legalnu alternativu u cijeloj EU (to bi bio lijepi potez) da bi se ista stvar dogodila i kod nas.
12 godina
offline
Re: Pad BitTorrent prometa u SAD-u i rast u Europi
zoki.zlikowski kaže...
Netflix u Americi kosta manje od 10$ mjesecno, naravno da im se ne da uopce zezati s torrentima. Da uvedu legalnu alternativu u cijeloj EU (to bi bio lijepi potez) da bi se ista stvar dogodila i kod nas.

Haha, to je cca 2/3 RTV pristojbe u RH.

BTW Postoji li u USA isto porez na posjedvanje TV prijemnika?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice