Pametni sat iz Samsunga

poruka: 28
|
čitano: 3.156
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametni sat iz Samsunga".
12 godina
protjeran
offline
Pametni sat iz Samsunga

Ovo je dodatak za mob kad je on u đepu.

Sad treba napraviti nekakvu ogrlicu, da me obavjesti da pogledam na taj sat, da vidim da mi zvoni mob, kad su mi ruke zauzete.

daniel
Moj PC  
21 0 hvala 0
13 godina
offline
Pametni sat iz Samsunga

rade, naravno ... samo čekaju da apple prvo izbaci svoju pa da vide koliko je treba uštimati :D

 

 
11 21 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
grzzi kaže...

rade, naravno ... samo čekaju da apple prvo izbaci svoju pa da vide koliko je treba uštimati :D

Misliš, već su izbacili svoj sat, a Apple čeka i njih i Sony i štojaznamkogasvene, pa će onda presjeći sve to dizajnirano za tehnički obrazovane, napraviti foolproof proizvod i voila! Eto nam prvog pametnog sata, kojeg se nitko prije nije sjetio proizvesti.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 15:47 (Veliki Brat).
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Sony ima taj sat već dvije godine.

Al su blesave budale koje se ne znaju izreklamirat kak spada.

 

Nego će kad Apple to napravi, svi ničice past.

14 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Sony ima taj sat već dvije godine.

Al su blesave budale koje se ne znaju izreklamirat kak spada.

 

Nego će kad Apple to napravi, svi ničice past.

Apple se ne reklamira, drugi reklamiraju apple. {#}

16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Apple bude to izreklamiral skupa sa drugim proizvodima tako da naglasi iskoristivost i smisao istog.

Redovno vadim telefon iz dzepa i gledam ako je ko zval, ako ima koji mail, sms, ili nesto trece. Kad bi to sve vidio na satu bez da kopam po dzepu i da dobijem jos neke popratne opcije onda bi sigurno razmislio o kupnji. Btw se moze sa telefonom povezat vise bt uredaja? Recimo pametni telefon i slusalica. Vidim propusten poziv na satu i prek njega odma nazovem nekoga bez da vadim telefon iz dzepa?

Jedino kaj mi ne igra je to da se takav pametni sat mora punit na dnevnoj ili tjednoj bazi a to me nikak ne veseli.
Isto tako planiram kupovinu novog sata, tj. dobil ga budem za rockas koji se blizi i nemam vremena cekat. Ako budu oko 200 eura, mozda si ubodem.
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Kazem, Sony to ima vec dugo.

I kosta samo 750kn.

12 godina
protjeran
offline
Pametni sat iz Samsunga

Ja stvarno pozdravljam napredak tehnologije, ali to je vec pomalo kompliciranje.

Prvo se radi integracija mp3-a, fotoaparat-a, "gameboy-a", telefon-a i sl., da bi se sad to opet razdvajalo radi lakse upotrebe?!

Pa nije mi mob instaliran u autu, nego mi je u đepu, majku mu...

Ovo je po meni cista pohlepa za novcem i markentiska represija kako je i zasto "bas to" neophodno za zivot.

Nek bolje rade na razvoju izdrzljivijih baterija i stedljivijih komponenti.

daniel
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Pametni sat iz Samsunga

Sony je prošle godine izbacio već drugu generaciju sata! Za 100 Eura-a dobiješ sat s touchscreenom (multitouch), s jednom tipkom (za paljenje, gašenje i reset) te s vibrom (za dojavu poziva kada ne osjetimo i ne čujemo vibriranje mobitela u džepu kaputa). ima više ekrana svaki sa 4 ikone, te više gadget ekrančića gdje možeš vidjeti vremensku prognozu, propuštene pozive... a moguće je i dozvati mobitel ako ne znamo gdje je... moj sin ga koristi sa samsungom Galaxy 5, ja sa Xperia Mirom

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Pa davno je mobitel prestao biti samo "neophodan".

Sve zivo se sad servira sto ti realno ne treba. Mislim, pa i bez samog mobitela se moze. Kako su ljudi zivjeli osamdesetih?

Ali neke stvari su zgodne i ljudi padaju na njih, da.

Iako dosta opcija koje su ti simpa u reklami, nikad neces ni iskoristiti.

13 godina
protjeran
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Kazem, Sony to ima vec dugo.

I kosta samo 750kn.

 

Bez brige Apple nikad nebi napravio takvu rugobu :)  Btw imaju i drugi smartwatcheve a čini se da če ih odsad svi imat. Umirem od smijeha na ovakvim temama: jel itko primjetio kolko puta vadimo ciglu iz džepa samo da pogledamo kolko je sati?

12 godina
protjeran
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
chemmy kaže...
 jel itko primjetio kolko puta vadimo ciglu iz džepa samo da pogledamo kolko je sati?

E to je vec do tebe kakav ces si mob kupiti.

daniel
12 godina
neaktivan
offline
Pametni sat iz Samsunga

Svi su sad pametni, ukazuju na Sony, ukazuju na Samsung, ali nitko ne kupuje dok Apple ne izbaci. Onda će Apple pokupiti lovu pa će se svi sjetiti da mogu kupiti kopije Apple sata od Samsunga i Sonyja za puno manje novaca, a sa bržim procesorom, više RAM-a i boljom grafičkom.

 
2 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Sony ima taj sat već dvije godine.

Al su blesave budale koje se ne znaju izreklamirat kak spada.

 

Nego će kad Apple to napravi, svi ničice past.

Imaju i Samsung i LG kolko vidis.

 

Mah Apple... Kolko vidis svi ih sve manje fermaju.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
logik kaže...
Dachande kaže...

Sony ima taj sat već dvije godine.

Al su blesave budale koje se ne znaju izreklamirat kak spada.

 

Nego će kad Apple to napravi, svi ničice past.

Imaju i Samsung i LG kolko vidis.

 

Mah Apple... Kolko vidis svi ih sve manje fermaju.

Baš ću si spremiti ovaj tvoj post za kasnije kad kupiš sat. Zašto ga sad ne kupiš nego čekaš da ga Apple izbaci?

16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Ne znam kog citiraš.

Ako mene provociraš, super.

I gdje sam napisao da nemam smartwatch?

 

Osim toga, nisam rekao ni da je nužan bilo kome, kamoli meni. Samo tvrdim da blentavi Sony ne zna izreklamirat svoj proizvod.

13 godina
protjeran
offline
Pametni sat iz Samsunga

Dosadno.

 

Jedina stvar vrijedna pažnje u zadnje vrijeme jesu google glasses. Ostalo je već prožvakano.

Ad astra peronospora
 
5 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Pametni sat iz Samsunga

Bio Sony blentav ili ne,ono što reklamira Apple su ofce isprana mozga koje će plesati na zadnjim,pljeskati ručicama i glavom se zaklinjati,da sve što je od Applea je upravo fantastično i neophodno..

 

Dakle,prednost u marketingu je na strani Applea,milijuni Jabučara isprana mozga..{#}.Potvrda tome je legendarna izjava Pok.Steve,da njihovi kupci ne moraju misliti,to čini Apple umjesto njih..{#}

 
7 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Mozda sam se krivo izrazio. Nije toliko stvar u samoj reklami na TV-u.

 

Apple, a sada i Samsung uspijevaju ljude uvjeriti da im njihov proizvod baš nužno treba u životu. I onda im sama TV i radio reklama više ni ne treba jer se širi WOM (word of mouth) među zaljubljenim korisnicima.

Isto tako, i same viralne reklame preko svih živih medija, portala i svega koji govore koliko je određen proizvod revolucionaran.

 

Npr., lani je cijeli internet brujao da je SGS3 revolucionaran uređaj i najbolji na svijetu, dok je HTC One X bio ako već ne bolji, ono barem ekvivalentan uređaj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Mozda sam se krivo izrazio. Nije toliko stvar u samoj reklami na TV-u.

 

Apple, a sada i Samsung uspijevaju ljude uvjeriti da im njihov proizvod baš nužno treba u životu. I onda im sama TV i radio reklama više ni ne treba jer se širi WOM (word of mouth) među zaljubljenim korisnicima.

Isto tako, i same viralne reklame preko svih živih medija, portala i svega koji govore koliko je određen proizvod revolucionaran.

 

Npr., lani je cijeli internet brujao da je SGS3 revolucionaran uređaj i najbolji na svijetu, dok je HTC One X bio ako već ne bolji, ono barem ekvivalentan uređaj.

 

Ja znam da cu ja kupiti Apple sat cim izadje. Kupit cu i Google glasses cim izadju, ali su mi smjesni ovi gore koji pljuju po Appleu i po njihovom satu, a onda ce pozuriti u trgovine cim se pojavi isti takav Samsungov jer oni naravno nisu Appleove ovce da kupuju sve sto izda. Oni su Samsungove ovce.
16 godina
neaktivan
offline
Pametni sat iz Samsunga
Ima tu jedan velik problem, a to je Bluetooth koji trosi poprilicno struje. U slucaju notifikacija mora biti non-stop spojen na mob (ili barem svake sekunde pitat dal ima kaj novo) sto povlaci punjenje svaki dan ili dva. E sad, da ima bezzicno punjenje jos nekako.
Ne znam za ostale ali ja sam prije ludovao za pametnim cukama i uvijek si nabavljao zadnje modele, ali u zadnjih 20 godina od kada imamo mobitele vise me uopce ne zanimaju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pametni sat iz Samsunga

Da je Pebble kod nas dostupan ja bi ga kupio. Zašto? Zato jer volim satove i volim tehnologiju.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Ok, ako ste vec nabrijani na takvu tehnologiju, a Sony SmartWatch vam je ruzan, postoji i i'mWatch.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Ok, ako ste vec nabrijani na takvu tehnologiju, a Sony SmartWatch vam je ruzan, postoji i i'mWatch.

 

Nije los.
14 godina
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Slažem se. Ne vidim što to revolucionarno mogu napraviti od običnog sata, gdje je dijagonala ekrana limitirana na par centimetara. Od ovih najnovijih gadgeta, najzanimljiviji je Google Glasses. Rekao bih i revolucionaran. No, vidjet ćemo...

 

Ja još uvijek sanjam o 12-13" tabletu (dakle, veličine cca A4 lista papaira), savitljivom (da se može zarolat i strpat u džep), par milimetara debljine... Radi o tehnologijama koje već danas postoje, potreban je samo jedan novi "Apple" da ih spoji u novi proizvod.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga
Dachande kaže...

Ok, ako ste vec nabrijani na takvu tehnologiju, a Sony SmartWatch vam je ruzan, postoji i i'mWatch.

Nije loš,al je cijena boli glava. Mislim da se Pebble prodaje po 150 $.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

MOžete mi reči di ima tih satova za kupiti? Hvala unaprijed

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pametni sat iz Samsunga

Byron, možeš mi reči gdje da kupim takav sat . Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice