Panoramski pogled s ulice

poruka: 6
|
čitano: 1.781
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panoramski pogled s ulice".
16 godina
neaktivan
offline
Panoramski pogled s ulice

Iz teksta mi se ne čini toliko impresivno dok ne pogledam klip... Super stvar, samo do nas neće još godinama...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Panoramski pogled s ulice

Da li ce onda isto kao i sa Googlom krenuti hajka da se snima sve i svakoga, povreda privatnosti i svasta drugo?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Panoramski pogled s ulice

Hmm...pa bas sad ne vidim neku korist u vožnji od toga programa... mislim sta ce mi bocni pogled!? Treba ljepo imat 360 pogled i kud god da skrenes da te prati karta tj slika ulice bas kao na gpsu  ! To bi bilo super Smijeh

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Panoramski pogled s ulice

Svaka čast. Ljudi se razvijaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Panoramski pogled s ulice
viper kaže...

Hmm...pa bas sad ne vidim neku korist u vožnji od toga programa... mislim sta ce mi bocni pogled!? Treba ljepo imat 360 pogled i kud god da skrenes da te prati karta tj slika ulice bas kao na gpsu  ! To bi bilo super Smijeh

Hmm pa vjerujem da ovo i nema veze sa navigacijom u vožnji već pregledavanjem lokacija, vizualnim upoznavanjem i naravno pretragom od doma (ili onako uz put na mobitelu pješke). Kad netko predstavlja kamion nećeš mu prigovoriti što njegov kamion nema sjedala za 20 putnika nego ćeš potražiti ponudu autobusa ;).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Panoramski pogled s ulice
Drazen kaže...

Da li ce onda isto kao i sa Googlom krenuti hajka da se snima sve i svakoga, povreda privatnosti i svasta drugo?

Naravno, to je vec ustaljeni scenario...

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice