Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svijetu

poruka: 4
|
čitano: 1.543
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svijetu".
15 godina
offline
Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svijetu

hvala na videopreporuci no (h) beš zajednicu koja bi mene za člana (pa makar i uplatio tih USD 250) i (ž) koji će mi q sat kad mi sve piše na telefonu. a i vrijeme je relativno u odnosu na brzinu i gravitaciju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svi
Kako kompanije očukuju masivne prodajne rezultate svojih smartwatcheva kad im nabiju cijenu jednog dobrog Android uređaja (OnePlus One?)?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svi

Ne sviđa mi se izgled. Drugi proizvođači rade i bolje satove po izgledu i po preformansama, i imaju senzore za otkucaje srca. Za iste novce.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
8 godina
protjeran
offline
Re: Pebble Time Round, najtanji pametni sat na svi
Sat je jugo neka je pebble imao neki imidž al s ovim zadnjim game boy satovima ,a troke s ovim mesnatim malim smjesnim okruglim satom hehe. Da veliki igraci izbace ovako nesto svi bi ih ismijali osudili jer ovaj pebble je skup nenormalno na temelju nicega jedino prva i druga verzija su drzale vodu a ovo s ovim time modelima katastrofa od specifikacija ,a kamo li da stave safirno staklo ili slično. Obicni amerikanci misle da s ovakim satom mogu naprijed sumnjam, al opet mislim da kriju jos koji model jer ovo su djecji satovi moraju imat neku jacu kartu misle li nešto napravit.
 
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice