Pincus na dolaru godišnje

poruka: 7
|
čitano: 1.872
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pincus na dolaru godišnje".
16 godina
neaktivan
offline
Pincus na dolaru godišnje

Hmmh, nije mi baš jasno, ako je nesrazmjer plaća produktivnim radnicima i managerima (bio) toliko ogroman da managere više uopće nije briga dobivaju li plaću, zašto bi to povećalo vrijednost dionicama?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pincus na dolaru godišnje
DigiMagic kaže...

Hmmh, nije mi baš jasno, ako je nesrazmjer plaća produktivnim radnicima i managerima (bio) toliko ogroman da managere više uopće nije briga dobivaju li plaću, zašto bi to povećalo vrijednost dionicama?

 

zato što mu ostaju samo dionice, a to mu je onda motivacja. ako tvrtka bude bolje poslovala, dionice će rasti, on će dobiti više para, dioničari će dobiti više.

I'm silicon-based life-form
16 godina
offline
Pincus na dolaru godišnje

A doma je na vodi i kruhu. {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pincus na dolaru godišnje
pincus je debil
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Pincus na dolaru godišnje

a morat će se malo stisnut, jesti gablec na poslu svaki drugi, treci dan i izdrzat ce.

Potpis!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pincus na dolaru godišnje
Ezio kaže...

a morat će se malo stisnut, jesti gablec na poslu svaki drugi, treci dan i izdrzat ce.

Nebi ja rekao da se mora stisnuti, ima oko 800 miliuna dolara da troši 15 miliuna godišnje ima para za još 50ak godina života neče se trebati on nikada stisnuti.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
16 godina
offline
Pincus na dolaru godišnje

Pincus radi za pinku {#}

Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice