PlayStation 4, kodni naziv Orbis

poruka: 109
|
čitano: 20.840
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4, kodni naziv Orbis".
12 godina
protjeran
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

I cijena laganih 10t krznenih i miran si pet godina. {#}

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Nije im dovoljno love, pa zabranjuju preprodaju rabljenih original igara... koja gamad kapitalistička...

 
51 3 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

ukoliko se ovo pokaze istinito a igricama barem u digitalnom obliku ne padne cijena na nekih pristojnih 20 dolara ovo ce biti propast

trojku je na zivotu drzalo to da su ljudi je uzimali kao povoljan blue ray player sa  sporednom mogucnoscu igranja par naslova (kojih 10tak eskluziva do dana danasnjeg)

xbox ih je svjesno pristavsi na jeftinjaru usudio bi se reci i piratizaciju unistio jer je trebo premostiti taj jaz imena brenda tradicije koju je sony nosio jedinicom i dvojkom

cini mi se da poslije monitora, pa nakon toga i televizora jos jedna grana sonya bu by by

 

 
18 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Činjenice:

 

  • koštat će ko suvo zlato
  • nema backwards compatibility uopće
  • nema prodaje rabljenih igara

 

Znači doslovno oće napravit "money maker", ali ta ideja će propast jer ljudi koriste mozak (barem većina).

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Moj PC  
27 1 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

A oni koji kupuju konzole če ovo prihvatiti objeručke i još hvaliti ovaj sistem pljačke.

 

EDIT: Vidim da moram napisati sarkazam {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 11:53 (Hummer).
 
19 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
Tko god ima imalo mozga bi shvatio da ovo nista ne valja. Cista pljacka.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Nazalost, piratluk je primorao pohlepne proizvodjace da kao prvo, PC prestane biti primarna platforma za bilo sto, a zatim ce sad i preveliki second hand trading napraviti jos vece sranje.

Ne pise se dobro gaming industriji ni korisnicima.

 

Jedini koji ce prosperirat su indie developeri sa malim i jeftinim igrama, posto sve vise ljudi ionako zeli kratke, jednostavne igre "on the go".

Zato je apple napravio fantastican posao.

 

Hvalim ih, iako mi uopce nije drago. Velikih naslova ce biti sve manje... Sve ce se okrenuti ili malim igrama, ili online igrama sa raznim vrstama PTW ili pay to have fluff.

 

Tako da koliko god mi ovo pljuvali, toga ce biti sve vise cini mi se. Developeri trebaju novce, a mi im ne damo :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

..... ili ce se PC vratit ko ultima madafaka?! 

 

PC su unistili pirati a ps4 ce unistit orginali (ako je ono istina){#}

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
Dachande kaže...

Tako da koliko god mi ovo pljuvali, toga ce biti sve vise cini mi se. Developeri trebaju novce, a mi im ne damo :)

Nije istina, za kvalitetnu igru koja me ne tlači previše ću uvijek dati realan iznos novaca. Nestrpljivo očekujem Torchlight 2 obzirom da ću gramzivi Diablo 3 preskočit. Očekujem Guild Wars 2 i takvima ću uvijek ostaviti $. Očekujem i kupiti ću Doom 4. Normalan čovjek nema vremena odigrati 100 naslova već pažljivo bira i izabere ono što mu najviše odgovara.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
15 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

istina za covjeka ali ne i za mulca... tako da...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
katastrofa ako je ovo istina..
Valjda sljedeca generacija xboxa nece uvesti to sranje od politike!
Tko se zadnji smije, nije skužio!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
skank666 kaže...

..... ili ce se PC vratit ko ultima madafaka?! 

 

PC su unistili pirati a ps4 ce unistit orginali (ako je ono istina){#}

Da, u jednu ruku da.

 

PC igre su uvijek bile vezane uz CD key. Ako pricamo o originalu.

Dok PS3 igre nisu, pa su zato ljudi jako cesto po prelasku, preprodavali igre. Sad se sa raznim online passevima pokusava rijesit takva situacija.

 

I ne, ja ne zagovaram piratluk, dapace. Imam preko 30 PS3 originala, 20ak PC originala na mediju, te 250 steam igara.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
developeri dobivaju i vise nego dovoljno para, ali uvijek zele vise i vise. sad ce se osim pirata boriti i protiv originala. a i za MS se prica da ce krenit tom cestom,samo,oni valjda cekaju sta ce bit sa Sonyjem
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis
Sony ce sigurno ici samo na online prodaju, pa nece biti medija koji se moze prodati ili posuditi.Tako je i na mobitelima, nema posudjivanja i prodaje igara.
We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Zahvalan sam što ću imati 19, 20 godina kada PS4 izađe pa će mi igranje biti na nižoj razini nego što je sada ili što je bilo pred dvije, tri godine kada sam uzeo PS3 pa me neće toliko privlačiti...

 

Jer je ovo što oni rade samo primjer izobličenih vrijednosti u svijetu. Mada, ovo su samo rumouri, neslužbene informacije. Ako zaista naprave skupu konzolu bez backwards compatibilityja, zabrane preprodaju original igara i što sve ne, onda ne znam što reći osim se upitati za što SONY skuplja novac? Zar nemaju dovoljno novca od već precijenjenih stvari (kao što su sve tehnološke stvari danas precijenjene) da ne trebaju poduzimati ovako drastične poteze?

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

nekako mi to bas i ne ide u glavu uzevsi u obzir velicinu nekih (blue ray) igara...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Tipično za takvu skupinu ljudi. Njima nikad neće bit dovoljno, briga njih za gaming, konzole i igre, kontrolere itd.... Dok mi igramo njihove poluproizvode oni se smješkaju u uredu i broje novac te planiraju kakavo smeće izbaciti slijedeće godine  nama "budalašima".

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 13:05 (Bera).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis
Zele da prodaja ide iskljucivo preko njih.Vidjeli su koju lovu donosi direktna prodaja igara.Biti ce neki Sony market i jedino ce se tako moci kupiti igre.
We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Već danas imaju rješenje za online igranje second hand igara u vidu tzv. "online pass"-a. Tako da ovo zapravo i nije nešto novo osim što će sad izgleda dotaknuti i singleplayer igre.

Ne vidim nikakav problem za pirate. Oni ce vjerojatno i dalje moci haknuti konzolu i igrati singleplayer igre kao i do sad. A oni koji ne krekaju će morati platiti koji dolar ako žele igrati posuđenu ili second hand igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Nadam se da će prvu konzolu kada izađe kupiti geohot ili netko sličnih sposobnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Čudno kako se Sinatra nije već javio postom u kojem pozdravlja ovo :)

 

Apple će ih sve pomest, čini mi se, čak i na polju igara, jer idu na masovnost

 

sa niskim cijenama

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Šta više ništa od toga da nosim ps tamo negdje u vukoj*binu da bacim nogač na plejki.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Meni s jedino sviđa konfiguracija na PS4... Kao što ste već rekil velikih naslova će biti sve manje, nemaju svi love za orginal. Evo jedan mali primjer, cd od igrice COD4 košta oko 250kn a samo key dobijete za 75kn. Znaći kada kupujete igricu naplate vam preveliku cjenu za cd kutiju i onaj mali "prirućnik" s cd keyom. Jednostavno bi bilo da niti jedna igrica nije preko 30$... tada bi si svi mogli prijuštiti igricu i nebi bilo potrebe za piratstvom.

Arian RIčko
15 godina
online
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

ma Sony se samo zakopava s PS-om. Nikad neće moći ponoviti popularnost PS2 kao konzole a niti popularnost Steama kao servisa za kupovinu igara i to sve zato jer forsiraju nekakvu "ekskluzivnost". Upravo zbog toga PC nikad neće "izumrijeti", jer ništa vezano s njime nije "ekskluzivno" pa može biti bilo što što korisnik poželi da bude (radna, multimedijalna, igrača stanica) i ovakve "ekskluzive" će uvijek zauzimati samo marginalni dio tržišta, nikad ga prevladati pogotovo jer je već slijedeća generacija konzole konkurencija sama sebi

 

zabava mora biti nešto s čime se ljudi vrlo lako mogu krenuti baviti a ne nekakva vrlo skupa stavka za koju moraš štedjeti i odricati se

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Pa ako se mogu prodavati steam accovi onda nevidim zašto nebi mogli i ps accovi s igrama na njima...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
xxxxx kaže...

Pa ako se mogu prodavati steam accovi onda nevidim zašto nebi mogli i ps accovi s igrama na njima...

 

Mogu, ali nije legalno i službeno podržano

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

No backwards compatibility?

Mogu propast odmah.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayStation 4, kodni naziv Orbis

Iste stvari su bile pisane kad se sa ps2 prelazilo na ps3, pa opet Sony nije propao.

Ove glasine su vjerojatno istinite, kao i za xbox novi. To je smjer kojim se ocito ide, a sami developeri ce ovo sigurno pozdravit, pa nekakvo ozivljavanje PC platforme ne vidim (nazalost).

 

Ovakav sustav vec ima dosta igara na ps3, recimo fifa. Mogu istu prodati, mozes ju igrati offline, ali ne i online bez da ne kupis dodatni online pass za 10$.

 

No ja osobno sumnjam da cu uzeti neku noviju konzolu. Na ps3 sam redovito igrao samo nba2k serijal + fifa serijal. Uncharted, god of war i sl. igre me ne zanimaju, samo online gaming. Jako malo igram, evo sad 4-5 mjeseci ni jedna igra nije pokrenuta.

No da ce Sony naglo propasti - nece. PS Vita je vec uvela ovaj sustav, i stvarno je gnjusan, no to je ocito ono sto nas ceka. 

 

Jedini nacin da kupim bilo koju "novu" konzolu ce biti ako ista bude isporuvana sa misom i tipkovnicom, pa da mogu ocekivati igre poput wc3 i/ili sc2 na konzolama, a taj film mislim da necu gledati. No da ce konzole propasti, nece. Dapace, i dalje ce drmati gaming trzistem.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
jumboY kaže...

Iste stvari su bile pisane kad se sa ps2 prelazilo na ps3, pa opet Sony nije propao.

PS2 ima prodano oko 130 000 000 primjeraka. A ps3 mu nije ni blizu.

Arian RIčko
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4, kodni naziv Orbis
MatkoBB kaže...

Nije im dovoljno love, pa zabranjuju preprodaju rabljenih original igara... koja gamad kapitalistička...

to ti je steam sistem nista novo 

samo mi je cudno kaj nito ne pljuje po njima zbog toga 

http://x264blog.org/
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 14:17 (Arnold Layne).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice