PlayStation 4 krajem godine?

poruka: 59
|
čitano: 8.601
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4 krajem godine?".
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

To je dio Welcome Back paketa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Koliko sam ja čuo ništa od novog PS4 do kraja 2013 početka 2014 godine. 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

 

ma nece se bazirati na kopiji kinecta. ako ce imati neki sustav kontrole cijelim tijelom to ce biti za igre tipa sports champions, nekakvo plesanje i slicne casual igre za kakve kinect ima smisla. sve igre koje zahtjevaju preciznije kontrole igrati ce se sa joypadom ili moveom.

13 godina
protjeran
offline
PlayStation 4 krajem godine?

zar nije bila prica da za 4 se nece prodavati igre na cdima, kao bit ce samo zatvorena konzola koja radi preko servera ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Sad kad bude ultranabrijan neće bit razloga za kukanje oko grafike na PC-u. 

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

A nebi li trebao izaći za 8-10 g.  poslije PS3?

Prava zarada, 0.02 po kliku, dobio sam 50 dolara a koristim ga 10 dana, preporuka! Link:http://bux.ratovi.net/?r=petarvarga
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

konzola ne izlazi krajem ove godine nego krecu sa radom ove godine

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Kinect je ps eye 2.0. Tko tu koga kopira?
Oh hai! You see what I did there :D
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Eh sada kad izade PS4 bice posla... treba i to probiti..:P

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
cascet kaže...
Kinect je ps eye 2.0. Tko tu koga kopira?

  ps eye je najobicnija web kamera, kao i dreameye cega je ps eye kopija...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
krayzie kaže...
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

kak će sony kopirat microsoft kad je M$ već kopirao njih... malo glupo {#}

0_o
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Da, ma evo ps4 vec u 9. mjesecu lol ne znam sta moze ps4 donijeti novoga osim neke dx11 grafike. Ustvari, mozda i moze konacno napraviti konzolu koja se nece kvariti u prvih godinu dana pa bi to bilo novo :)) i da, naravno, tablet kontroler

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 11:22 (magic12).
 
1 5 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

koliko ja znam ps3 se nije uopce toliko kvario.

ti si nekaj pobrko

valjda sio mislio na xbox360

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
100% če konzola izači 2012,jer sjetimo se kako je PS2 izašao poslje 6 god nakon predstavljanja prvog PS1,takva se ista situacija ponovila i sa PS3.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 11:38 (magic12).
13 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

mislim da niš od tog u skorije vrijeme..

 

dajem im do 2013. min.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

ja imam konzolu staru 3 godina i nikada problema.

ne kuzim od kud ti vadis te informacije

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

 čudno, kod mene je upravo suprotna situacija.

Ja neznam skoro nikoga kome je konzola crkla (osim jednog, zbog grmljavine)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

a ja ga taman planiro za par dana ić kupit pošto sam skupil novce -.-

sad neću ni wii jer izlazi wii u,ni xbox jer izlazi 720,ni ps3 jer slijedeće godine izlazi novi.....ahhhhhh....

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?

Mislim da je vijest krivo protumačena. Ovo je ja mislim te početak internog razvoja konzole koji traje oko 2 godine, pa mislim da prije 2013. ništa.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Ad4pt3r kaže...

Mislim da je vijest krivo protumačena. Ovo je ja mislim te početak internog razvoja konzole koji traje oko 2 godine, pa mislim da prije 2013. ništa.

  lol, jesi ti procitao vijest?

pise da navodno pocinje PROIZVODNJA krajem godine i da kad ih se proizvede dovoljno da idu u prodaju

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
offline
PlayStation 4 krajem godine?

nema nikakve proizvodnje sljedece godine.

da je to istina sony bi odavno vec dao bilo kakve hardwareske informacije o ps4

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

Moj je kupljen na pocetku prodaje (40gb) i za razliku od PS1 i PS2 koji su mi se brzo kvarili ovaj se jos uvjek savrseno drzi. Samo da se ne ureknem sad :)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
miner kaže...
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

Moj je kupljen na pocetku prodaje (40gb) i za razliku od PS1 i PS2 koji su mi se brzo kvarili ovaj se jos uvjek savrseno drzi. Samo da se ne ureknem sad :)

koju verziju ps3 imas

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
krayzie kaže...

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

  Da, oni su ti koji su besramno opirali.

 

 

A ti bi se mogao informirati prije pisanja bedastoca.

15 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Alt kaže...
krayzie kaže...

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

  Da, oni su ti koji su besramno opirali.

 

 

A ti bi se mogao informirati prije pisanja bedastoca.

  ps eye radi 3d sken ispred sebe uz pomoc IC slike i zvuka? ps eye/eyetoy moze prepoznati samo najjednostavnije gesture, a kinect, kojeg nisam ljubitelj, skenira sve pokrete u 3d-u... ogromna razlika u mogucnostima ta dva uredaja

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4 krajem godine?
Alt kaže...
krayzie kaže...

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

  Da, oni su ti koji su besramno opirali.

 

 

A ti bi se mogao informirati prije pisanja bedastoca.

da je pseye sposoban radit ono sto radi kinect, move nebi trebali ni izdavat...

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 12:55 (krayzie).
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 krajem godine?

Pogledajte ovo ! Treba samo malo odskrolati prema dolje.

I am a men? What men? Nepismen
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 13:01 (jameshook).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice