Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

poruka: 16
|
čitano: 2.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo ".
15 godina
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

Baš all-round telefon...lijep posao

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

Potvrđeno je da to vrijedi samo za USA. Naravno nas ostale budale koji kupujemo isti proizvod po još višoj cijeni ko j... 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
Logično, US tržište je ipak glavno tržište na kojem Apple dobrano dominira, tako, logičan i hrabar potez.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

steta,jer rado bi imao telefon bez maske,

to je onda pravo iskustvo,ovako imas samo ekran i strah da ne ispadne...

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
Brkovi kaže...

steta,jer rado bi imao telefon bez maske,

to je onda pravo iskustvo,ovako imas samo ekran i strah da ne ispadne...

 Ja osobno nikad nebi stavio case, Nije da imam novaca ali ako mi padne i razbije se kupit cu drugi i gotovo..

16 godina
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
gogi321 kaže...
Brkovi kaže...

steta,jer rado bi imao telefon bez maske,

to je onda pravo iskustvo,ovako imas samo ekran i strah da ne ispadne...

 Ja osobno nikad nebi stavio case, Nije da imam novaca ali ako mi padne i razbije se kupit cu drugi i gotovo..

 razbit se smije, smijes ga i zalijati pisalinom, no garant nemoj ni slucajno da unlockas, s-off i rootas 

15 godina
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

ic oke. ameri si ih i najviše guraju u dupe pa se i pokvari. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
Ja caseove ne volim iz razloga jer bez njih je telefon pravi gust, pogotovo M7/8 i uskoro 9.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

Apsurdno mi je da tržište gdje telefon košta praktički pa ništa naspram našeg ima tu benificiju od istočnog šljama zvanog Europa

 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
sardax kaže...
Logično, US tržište je ipak glavno tržište na kojem Apple dobrano dominira, tako, logičan i hrabar potez.

 

Jako hrabar potez uvesti kasko osiguranje u samo jednoj drzavi, a za ostale koga briga. 

 

Da HTC u svoj mobitel stavi bateriju od 500 mAh, tebi bi opet to bio logican i hrabar potez. Da HTC isporucuje mob s razbijenim ekranom opet bi ih hvalio jer je logicno da se razbijeni ekran zamijeni.

 

Uopce potez nije logican, niti hrabar, bar mogu sad na miru prekriziti HTC skupa sa Samsungom prilikom kupnje sljedeceg moba.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
14 godina
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
Edge kaže...
sardax kaže...
Logično, US tržište je ipak glavno tržište na kojem Apple dobrano dominira, tako, logičan i hrabar potez.

 

Jako hrabar potez uvesti kasko osiguranje u samo jednoj drzavi, a za ostale koga briga. 

 

Da HTC u svoj mobitel stavi bateriju od 500 mAh, tebi bi opet to bio logican i hrabar potez. Da HTC isporucuje mob s razbijenim ekranom opet bi ih hvalio jer je logicno da se razbijeni ekran zamijeni.

 

Uopce potez nije logican, niti hrabar, bar mogu sad na miru prekriziti HTC skupa sa Samsungom prilikom kupnje sljedeceg moba.

 

Pa zar nije hrabar potez? I Toyotu su svi proglasili ludom kada je počela sa 7mo godišnjim jamstvima i slično. To radi proizvođač koji vjeruje u svoj proizvod. Vrlo slično je sada ASUS počeo sa laptopima i dvogodišnjim garancijama uz zamjenu kompletnu u prvoj godini ako što ne valja. To se zove "dodana vrijednost" na neki proizvod. Nije sve u cijeni i specifikacijama. 

 

Ovo vezano za 500 mAh i razbijeni ekran je čisto tvoje trolanje na razini balavca, pa ti to neću uzet za ozbiljno. Pusa <3

 

Pa neće u HR uvodit UH-OH uslugu valjda prije US? Koje je to tržište HTC-u važnije od SAD-a? Kao i ostalim globalnim igračima, niti jedno u premium segmentu. Ostali će dobiti što dobiju. Pametan potez po meni i dalje. To što mi živimo di živimo, nije problem HTC-a, Applea ili bilo koga drugog. 

 

To što ih ti radi toga nećeš kupiti, HTC ili Samsung, pa i nije neka stvar!

ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Polij, razbij ili zapali, problema nema - jamstvo

HTC misli da ovim potezom privlači kupce, a lako je moguć kontra efekt jer potencijalni korisnici koji ne žive u SAD-u neće biti sretni ovakovom raspodjelom na strane i smatrat će se manje vrijednim i odustati od uređaja.

 

@sardax

 

Znači njima je važnije tržište od 300-tinjak mil stanovnika nego globalno od milijardi? Loša im je politika ako je tako. Iphone je dominantan svugdje u svijetu, ne samo u SAD-u

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 17:07 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
zuper kaže...

HTC misli da ovim potezom privlači kupce, a lako je moguć kontra efekt jer potencijalni korisnici koji ne žive u SAD-u neće biti sretni ovakovom raspodjelom na strane i smatrat će se manje vrijednim i odustati od uređaja.

 

@sardax

 

Znači njima je važnije tržište od 300-tinjak mil stanovnika nego globalno od milijardi? Loša im je politika ako je tako. Iphone je dominantan svugdje u svijetu, ne samo u SAD-u

 

Neće sigurno. Postoji HTC Advantage i za M8, ali isto za US. Ovaj je još atraktivniji program.

Je važnije im je to tržište radi puno stvari, a poglavito teleoperatera koji odrađuju tamo posao prodaje uređaja on/off contract puno bolje nego drugdje u svijetu.

 

iPhone je dominantan danas globalno, no i dalje se sve njihove usluge i proizvodi prvo gledaju da budu dostupni u USA. Što je i logično.  

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
neaktivan
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
gogi321 kaže...
Brkovi kaže...

steta,jer rado bi imao telefon bez maske,

to je onda pravo iskustvo,ovako imas samo ekran i strah da ne ispadne...

 Ja osobno nikad nebi stavio case, Nije da imam novaca ali ako mi padne i razbije se kupit cu drugi i gotovo..

 Istina, to je najbolje i tako ja isto radim. Kad razbijem BMW, tata kupi novi, ionako samo luzeri voze auto stariji od 2 godine

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams
BlackDog22 kaže...
gogi321 kaže...
Brkovi kaže...

steta,jer rado bi imao telefon bez maske,

to je onda pravo iskustvo,ovako imas samo ekran i strah da ne ispadne...

 Ja osobno nikad nebi stavio case, Nije da imam novaca ali ako mi padne i razbije se kupit cu drugi i gotovo..

 Istina, to je najbolje i tako ja isto radim. Kad razbijem BMW, tata kupi novi, ionako samo luzeri voze auto stariji od 2 godine

 Pa stavit case na mobitel je isto kao da motor od bmw-a stavis u kadeta.. " da se ne odubi lim u slucaju nesrece"

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polij, razbij ili zapali, problema nema - jams

Neki dan kupio laptop ...uz 5 godina garancije :D

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice