Potvrđena privatizacija Della

poruka: 9
|
čitano: 2.155
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđena privatizacija Della".
11 godina
neaktivan
offline
Potvrđena privatizacija Della

Bas mi drago. Latitude, Optiplex i Poweredge su predvodnici svojih segmenata i bilo mi je tesko citati kako Dell propada radi gluposti.

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Potvrđena privatizacija Della

I meni je drago ako će ovaj potez vratiti Dell na stare staze slave.

Sjajan brand koji je kroz godine dokazivao da dobro ne mora biti i (pre)skupo.

 

Ipak, nije mi jasno na kojim temeljima počiva tvoja tvrdnja da su njihovi notebookovi, radne stanice a posebice serveri predvodnici svojih segmenata?

Think.
11 godina
protjeran
offline
Potvrđena privatizacija Della

Da se nekim slućajem radi o domaćoj firmi, istog trena bih pomislio da se radi o privatnom bogaćenju, a ovak se toplo nadam kako će zaista u konačnici ovo rezultirati još boljima, ionako kvalitetnim DELL proizvodima! Bravo DELL; ako se IBM prokurvo, ne moraš ti! {#}

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potvrđena privatizacija Della

@clipper: oprosti, a o čijem se onda bogaćenju radi? Pa niti jedan vlasnik ne radi ukoliko nema profita. A vlasnik je privatnik. Zašto kod nas to ne bi išlo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđena privatizacija Della
clipper kaže...

Da se nekim slućajem radi o domaćoj firmi, istog trena bih pomislio da se radi o privatnom bogaćenju...

To ti samo govori o tebi i tvojoj pameti.

11 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđena privatizacija Della
zoki.zlikowski kaže...
clipper kaže...

Da se nekim slućajem radi o domaćoj firmi, istog trena bih pomislio da se radi o privatnom bogaćenju...

To ti samo govori o tebi i tvojoj pameti.

..to samo opravdava tvoj nick name {#}

11 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđena privatizacija Della
JaniSauer kaže...

@clipper: oprosti, a o čijem se onda bogaćenju radi? Pa niti jedan vlasnik ne radi ukoliko nema profita. A vlasnik je privatnik. Zašto kod nas to ne bi išlo?

Ma sve štima,prika... i treba biti profita,naravno. A zašto kod nas to možda ne bi išlo je situacija gdje vlasnik-privatnik kao pojedinac ubire profit do te mjere da firma kao cjelina prestaje imati koristi od samog profita, ako me razumiješ.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđena privatizacija Della
clipper kaže...
JaniSauer kaže...

@clipper: oprosti, a o čijem se onda bogaćenju radi? Pa niti jedan vlasnik ne radi ukoliko nema profita. A vlasnik je privatnik. Zašto kod nas to ne bi išlo?

Ma sve štima,prika... i treba biti profita,naravno. A zašto kod nas to možda ne bi išlo je situacija gdje vlasnik-privatnik kao pojedinac ubire profit do te mjere da firma kao cjelina prestaje imati koristi od samog profita, ako me razumiješ.

Ne, ja ne razumijem. Razumijem samo da Amerikanac privatnik može zarađivati, a Hrvat privatnik je lopov i djubre koje krade od jadnih i neukih radnika. Ako je vlasnik-privatnik onda je on vlasnik svoje tvrtke i ako je želi uništiti tko si ti da mu to braniš?

13 godina
odjavljen
offline
Potvrđena privatizacija Della

Idemo u kupovanje dionica :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice