POV video bez kamere na glavi

poruka: 5
|
čitano: 1.631
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "POV video bez kamere na glavi".
14 godina
offline
POV video bez kamere na glavi

Neka igre riječima koje sadrže POV počnu

 
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
POV video bez kamere na glavi

Ovo je takav smijeh od tehnologije da boli glava jer sukus cijele priče su visokorezolucijske kamere.

Nije mi jasno zašto se naši cure i dečki sa tehničkih učilišta nisu primili ovoga?

Sport, posebice nogomet je u nas jako popularan, mogli su nogometašima/tv kućama izmusti koju kunu da naprave nešto što ostatak regije nema.

Malo SUHD kamerica, nešto softvera - big deal, ali me žalosti manjak poduzetnosti, jer znanja imamo.

 

 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: POV video bez kamere na glavi
Sroljo the second kaže...

Ovo je takav smijeh od tehnologije da boli glava jer sukus cijele priče su visokorezolucijske kamere.

Nije mi jasno zašto se naši cure i dečki sa tehničkih učilišta nisu primili ovoga?

Sport, posebice nogomet je u nas jako popularan, mogli su nogometašima/tv kućama izmusti koju kunu da naprave nešto što ostatak regije nema.

Malo SUHD kamerica, nešto softvera - big deal, ali me žalosti manjak poduzetnosti, jer znanja imamo.

 

 

 Proizvod je najmanji problem u poslu s mainstream sportovima. Netko to sve mora "blagosloviti"... ;)

14 godina
offline
POV video bez kamere na glavi

U naslovu pise POV video, a u clanku stoji da se ovom tehnologijom ne dobiva video koji bi igrac vidio, vec samo slika, sto je i demonstrirano.

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: POV video bez kamere na glavi
dado kaže... 

 Proizvod je najmanji problem u poslu s mainstream sportovima. Netko to sve mora "blagosloviti"... ;)

 Točno, zato i napisah "manjak poduzetnosti". Nema ništa loše u cijeloj priči da se svima koji omoguće projekt udjeli njihov dio kolača. To sve spada u poduzetnost.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice