Predstavljen Galaxy Music

poruka: 17
|
čitano: 2.351
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Galaxy Music".
12 godina
protjeran
offline
Predstavljen Galaxy Music

Oooooooo neeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!  Pubertetlije su dobili pojačanje, znači sada će cajke po autobusima, tramvajima, vlakovima dobiti novu dimenziju {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 12:43 (Gasttozz).
 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Music

Samsung bi mogao završiti kao HTC, jednostavno imaju hiperprodukciju modela. Zapravo, jedino što ih razlikuje od HTC-a je publicitet koji su njihovi modeli dobili kroz parnice s Appleom (a time i naklanost anti-apple publike).

 

Nadalje, nije mi jasno zašto ruše vrijednost svom flagship modelu time što dijeli ime s proizvodima niže klase... 

 

 

 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Galaxy Music

Sta je sa "navodnim" projektorom na njemu? tak se prica po netu

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
inžinjer kaže...

Samsung bi mogao završiti kao HTC, jednostavno imaju hiperprodukciju modela. Zapravo, jedino što ih razlikuje od HTC-a je publicitet koji su njihovi modeli dobili kroz parnice s Appleom (a time i naklanost anti-apple publike).

 

Nadalje, nije mi jasno zašto ruše vrijednost svom flagship modelu time što dijeli ime s proizvodima niže klase... 

 

 

 

da bas... isto tako neznam zasto Radeon nakon novih modela uopce izbacuje low-clas graficke kartice, ili Intel nakon ovih novih procesora ima uopce volje proizvodit neke jeftinije procesore...
Apple je isto glup sta proizvodi Mac-ove i Ipod-e iako ima uredjaj kao sta je Iphone...

 

Please, share your logic to the world...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music

Trebaju svi raditi samo sve bolje i bolje uređaje jer je rijetko kome problem nabaviti mobitel od 2-3000kn jer ima puno opcija za pretplate itd. Ovaj mobitel će biti max 1 000kn a i previše je ovakvih mobitela.

15 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
bistri kaže...

Sta je sa "navodnim" projektorom na njemu? tak se prica po netu

 

Iz Samsunga su službeno potvrdili da ovaj uređaj neće imati projektor.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music

Ovo je efektivno mini 1,5..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 16:26 (NightShadow).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
77ari kaže...

Trebaju svi raditi samo sve bolje i bolje uređaje jer je rijetko kome problem nabaviti mobitel od 2-3000kn jer ima puno opcija za pretplate itd. Ovaj mobitel će biti max 1 000kn a i previše je ovakvih mobitela.

 

 

Kolicina facepalma koju san sada napravija je neopisiva...

 

Blago se takvima kao ti, bez i jedne brige na svijetu. Nadam se da ce i meni bit tako jednog dana.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
Abomb kaže...
inžinjer kaže...

Samsung bi mogao završiti kao HTC, jednostavno imaju hiperprodukciju modela. Zapravo, jedino što ih razlikuje od HTC-a je publicitet koji su njihovi modeli dobili kroz parnice s Appleom (a time i naklanost anti-apple publike).

 

Nadalje, nije mi jasno zašto ruše vrijednost svom flagship modelu time što dijeli ime s proizvodima niže klase... 

 

 

 

da bas... isto tako neznam zasto Radeon nakon novih modela uopce izbacuje low-clas graficke kartice, ili Intel nakon ovih novih procesora ima uopce volje proizvodit neke jeftinije procesore...
Apple je isto glup sta proizvodi Mac-ove i Ipod-e iako ima uredjaj kao sta je Iphone...

 

Please, share your logic to the world...

 

Slobodno možeš ponovno pročitati što sam napisao i probati shvatiti. Nije upitno postojanje low end proizvoda, već je problem u tome što taj low end proizvod dijeli ime s flagship proizvodom (Galaxy).

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 21:34 (inžinjer).
15 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
zasto uopce dijeli ime sa samsungom pffff
If it can't be my design, this is my line.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
Lazarus Ledd kaže...
zasto uopce dijeli ime sa samsungom pffff

 

To je nekakav argument ili?

 

Iako bi se i tome čak dalo raspravljati. Naime, zanimljivo je primijetiti kako su izvan tehnologije brandovi većinom isključivo podijeljeni na low end i high end, od auta, mode, satova...

15 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
inžinjer kaže...

Slobodno možeš ponovno pročitati što sam napisao i probati shvatiti. Nije upitno postojanje low end proizvoda, već je problem u tome što taj low end proizvod dijeli ime s flagship proizvodom (Galaxy).

 

eee, inžinjeru inžinjeru čuo si za S seriju i povezo ju sa Galaxy, al si "fulo ceo fudbal"... Galaxy je kod Samsunga općeniti naziv za Android mobitele... flagship mobiteli su Galaxy S... pogledaj malo Galaxy Mini, Galaxy Mini 2, Galaxy Y, Galaxy 3 i šta ti ja znam šta sve ne... pod nazivom Galaxy je više tih low end mobitela nego tih "flagship"...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
inžinjer kaže...
Lazarus Ledd kaže...
zasto uopce dijeli ime sa samsungom pffff

 

To je nekakav argument ili?

 

Iako bi se i tome čak dalo raspravljati. Naime, zanimljivo je primijetiti kako su izvan tehnologije brandovi većinom isključivo podijeljeni na low end i high end, od auta, mode, satova...

da pogotovo u auto industriji... Ja neznam koliko ima BMW-ova serije 5. Renault Clio isto je izasa jednom i nikad vise? ili kad nekome kazes vozim Ford Fiestu onda se prvo mislis jel onaj prvi model, drugi ili treci...

 

Ovi imaju bar malo razuma i napise Galaxy Music, pa bar znas koji je galaxy i nemos se zeznit. A i ovaj danasnji potrosacki puk je cuja da ima tamo neki galaxy koji je dobar, pa ce automatski racunat da je ej i ovaj isto tako kvalitetan kad nosi njegov naziv....

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 10:00 (Abomb).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
Gnjavator kaže...
inžinjer kaže...

Slobodno možeš ponovno pročitati što sam napisao i probati shvatiti. Nije upitno postojanje low end proizvoda, već je problem u tome što taj low end proizvod dijeli ime s flagship proizvodom (Galaxy).

 

eee, inžinjeru inžinjeru čuo si za S seriju i povezo ju sa Galaxy, al si "fulo ceo fudbal"... Galaxy je kod Samsunga općeniti naziv za Android mobitele... flagship mobiteli su Galaxy S... pogledaj malo Galaxy Mini, Galaxy Mini 2, Galaxy Y, Galaxy 3 i šta ti ja znam šta sve ne... pod nazivom Galaxy je više tih low end mobitela nego tih "flagship"...

 

Ja znam za što im služi Galaxy naziv, ali široka publika ne zna i upravo u tome i jest problem - mogli su postići puno jači branding s jasnom distinkcijom imena modela i manjim brojem modela općenito. 

15 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
inžinjer kaže...
Gnjavator kaže...
inžinjer kaže...

Slobodno možeš ponovno pročitati što sam napisao i probati shvatiti. Nije upitno postojanje low end proizvoda, već je problem u tome što taj low end proizvod dijeli ime s flagship proizvodom (Galaxy).

 

eee, inžinjeru inžinjeru čuo si za S seriju i povezo ju sa Galaxy, al si "fulo ceo fudbal"... Galaxy je kod Samsunga općeniti naziv za Android mobitele... flagship mobiteli su Galaxy S... pogledaj malo Galaxy Mini, Galaxy Mini 2, Galaxy Y, Galaxy 3 i šta ti ja znam šta sve ne... pod nazivom Galaxy je više tih low end mobitela nego tih "flagship"...

 

Ja znam za što im služi Galaxy naziv, ali široka publika ne zna i upravo u tome i jest problem - mogli su postići puno jači branding s jasnom distinkcijom imena modela i manjim brojem modela općenito. 

I baš ti ovaj model zapeo da ga proglasiš glupošću koja ruši ugled flagship modela, a onih prethodnih 50 low end modela ti ne smeta :) Nije ti palo na pamet da među ekipom koja nezna puno kada neko ima i low end mob i kaže da ima Galaxy da si ljudi dižu ego da imaju ludo dobru stvar... nema veze što fali jedno slovo da bi to bio high end... I onda se samo oni koji kupe S model osjećaju prevareno jer onaj ko je kupio neki od low end modela kaže "imam i ja Galaxy-a" ako mu to baš smeta, al generalno više oni dobijaju nego gube ovakvom politikom nazivanja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
Gnjavator kaže...
inžinjer kaže...
Gnjavator kaže...
inžinjer kaže...

Slobodno možeš ponovno pročitati što sam napisao i probati shvatiti. Nije upitno postojanje low end proizvoda, već je problem u tome što taj low end proizvod dijeli ime s flagship proizvodom (Galaxy).

 

eee, inžinjeru inžinjeru čuo si za S seriju i povezo ju sa Galaxy, al si "fulo ceo fudbal"... Galaxy je kod Samsunga općeniti naziv za Android mobitele... flagship mobiteli su Galaxy S... pogledaj malo Galaxy Mini, Galaxy Mini 2, Galaxy Y, Galaxy 3 i šta ti ja znam šta sve ne... pod nazivom Galaxy je više tih low end mobitela nego tih "flagship"...

 

Ja znam za što im služi Galaxy naziv, ali široka publika ne zna i upravo u tome i jest problem - mogli su postići puno jači branding s jasnom distinkcijom imena modela i manjim brojem modela općenito. 

I baš ti ovaj model zapeo da ga proglasiš glupošću koja ruši ugled flagship modela, a onih prethodnih 50 low end modela ti ne smeta :) Nije ti palo na pamet da među ekipom koja nezna puno kada neko ima i low end mob i kaže da ima Galaxy da si ljudi dižu ego da imaju ludo dobru stvar... nema veze što fali jedno slovo da bi to bio high end... I onda se samo oni koji kupe S model osjećaju prevareno jer onaj ko je kupio neki od low end modela kaže "imam i ja Galaxy-a" ako mu to baš smeta, al generalno više oni dobijaju nego gube ovakvom politikom nazivanja.

 

Ne fali tu jedno slovo da bi to bio high end mobitel, već fali puno toga i upravo u tom grmu leži zec jer se mane svih istoimenih low end proizvoda (a moraju ih imati jer inače ne bi bili low end) asociraju s tim imenom. Brand je pitanje povjerenja i prestiža, a to se ovdje gubi u oba smjera. Ekipa koja po tebi ne zna puno i diže si ego da ima ludo dobru stvar ubrzo shvaća da to nije tako i gubi povjerenje u brand (svojim komentarima to najčešće i širi), a ekipa koja ima high end proizvod gubi osjećaj prestiža. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 11:31 (inžinjer).
15 godina
offline
Re: Predstavljen Galaxy Music
inžinjer kaže...
Gnjavator kaže...

I baš ti ovaj model zapeo da ga proglasiš glupošću koja ruši ugled flagship modela, a onih prethodnih 50 low end modela ti ne smeta :) Nije ti palo na pamet da među ekipom koja nezna puno kada neko ima i low end mob i kaže da ima Galaxy da si ljudi dižu ego da imaju ludo dobru stvar... nema veze što fali jedno slovo da bi to bio high end... I onda se samo oni koji kupe S model osjećaju prevareno jer onaj ko je kupio neki od low end modela kaže "imam i ja Galaxy-a" ako mu to baš smeta, al generalno više oni dobijaju nego gube ovakvom politikom nazivanja.

 

Ne fali tu jedno slovo da bi to bio high end mobitel, već fali puno toga i upravo u tom grmu leži zec jer se mane svih istoimenih low end proizvoda (a moraju ih imati jer inače ne bi bili low end) asociraju s tim imenom. Brand je pitanje povjerenja i prestiža, a to se ovdje gubi u oba smjera. Ekipa koja po tebi ne zna puno i diže si ego da ima ludo dobru stvar ubrzo shvaća da to nije tako i gubi povjerenje u brand (svojim komentarima to najčešće i širi), a ekipa koja ima high end proizvod gubi osjećaj prestiža. 

 

 

Onaj ko nezna i nema para za high end modele će bit sretan što se "slično zovu", a onaj ko je kupio skupi zato da bi se hvalio pa "gubi osjećaj prestiža" bi trebo malo posjetit psihijatra...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice