Predstavljen Microsoft Band

poruka: 12
|
čitano: 3.367
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Microsoft Band".
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Microsoft Band

Koje njesra.

Ovaj svijet ide ravno u racku ili možda griješim pa se ovo + oni stupidni satovi pokaže kao

nešto što traje sezonu - dve.

 

Ma ništa , strike-ao sam post. Možda u današnje doba to i može biti kvalitetno izvedeno a u tom slučaju ima koristi.

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 15:51 (nik_02).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Predstavljen Microsoft Band

Sviđa mi se koncept, a i kažu da baterija traje 48 sati, valja vidjeti recenzije i testove ali nemam baš previše pouzdanja što se toga tiče.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Microsoft Band

Sve je to dobro, korisno, pridonosi ucinkovitosti i zdravlju ali 48 sati ... posebno uz mjerenje faza sna itd ... pa kad da ga punim? Sto nije e-ink ekran i nekakav lo-fi bluetooth ... ne zelim gledati film na njemu nego vidjeti vrijeme, vidjeti propusteni poziv, vidjeti da imam sms, viber, whatsapp ili fb poruku ali ne ju i citati. Ne zelim puno funkcionalnosti nego samo notifikaciju. Ocito to nitko ne shvaca pa nabijaju ekrancine koje ubiju bateriju koja radi svrhe uredjaja ionako ne moze biti velika ...

 

E ovako ... uredjaj koji bi imao po zelji gumiranu ili metalnu narukvicu, vodootporan, e-ink enkrancic, pokazuje vrijeme, pokazuje propustene pozive, notifikacije, mjeri sve sto se vec mjeri s takvim uredjajima, bez touchscreena nego s 3-4 tipke za pokretanje osnovnih funkcija i to po cijeni od 350-500 kuna i da se mora puniti svakih 7-10 dana. Da budem bezobrazno iskren, malo je previse traziti 199 dolara za sat s gumenom narukvicom ...

 

EDIT - nasao sam to sto sam trazio

 

http://www.dx.com/p/weloop-tommy-1-26-lcd-smart-watch-w-bluetooth-4-0-support-message-display-black-339232#.VFJWhOKwV8E

 

 

*dobitnik i7-4790K!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 16:18 (Bastardo).
Moj PC  
7 0 hvala 4
9 godina
protjeran
offline
Predstavljen Microsoft Band

nije lose,ali ocekujem maloprodajnu cijenu,nakon izvjesnog vremena od 50 Eura max..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Microsoft Band

Mi smo i ovako okruzeni (htjeli to ili ne) tehnologiju. Ja zaista mislim da u vrijeme relaksacije, treninga i slicnog bar tad bi trebali da se malo odmaknemo od toga svega. Ovo bi ja (narukvice, satove) namijenio ljudima koji imaju problema sa zdravljem, koji su pretili ili slicno da im pomogne u njihovom cilju. (tipa da starija osoba koja ima dijabetes, masnoce u krvi itd... nosi narukvicu i da joj da signale da ima visok pritisak, da ima secer u krvi veci, da ima masnovu itd... i eventualno da je spojeno kod njenog ili njegovog doktora...). Sve ostalo je samo distrakcija.

 

Da ne bude zabune nisam protiv, ali mislim da bi trebala biti neka granica. Dokazano je da su ljudi sve vise i vise pod pritiskom tehnologije i brzog zivota podlozni distrakciji. 

15 godina
offline
Predstavljen Microsoft Band

beskorisna mamipara (kao i niz sličnih žalibože igračaka). do zdravlja se dolazi na sasvim drugačije načine (kao što se i prije "izuma" ovakvih bedastoća). {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Microsoft Band

Watch display, raising his hand, liberation bow family!

 

(sorry nisam izdržao {#})

 

15 godina
offline
Predstavljen Microsoft Band

Jedva cekam review. Baš me zanima baterija u GPS modeu i kako lovi signal.

Vidim da ima i fizicke tipke sa strane što je odlično.

 

Kako se puni - bezicno ili?

Našao > "magnetic charging connector on the USB"

http://www.microsoft.com/microsoft-band/en-us/support/hardware/battery-and-charging

 

tata
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 17:19 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Predstavljen Microsoft Band
Bastardo kaže...

Sve je to dobro, korisno, pridonosi ucinkovitosti i zdravlju ali 48 sati ... posebno uz mjerenje faza sna itd ... pa kad da ga punim? Sto nije e-ink ekran i nekakav lo-fi bluetooth ... ne zelim gledati film na njemu nego vidjeti vrijeme, vidjeti propusteni poziv, vidjeti da imam sms, viber, whatsapp ili fb poruku ali ne ju i citati. Ne zelim puno funkcionalnosti nego samo notifikaciju. Ocito to nitko ne shvaca pa nabijaju ekrancine koje ubiju bateriju koja radi svrhe uredjaja ionako ne moze biti velika ...

 

E ovako ... uredjaj koji bi imao po zelji gumiranu ili metalnu narukvicu, vodootporan, e-ink enkrancic, pokazuje vrijeme, pokazuje propustene pozive, notifikacije, mjeri sve sto se vec mjeri s takvim uredjajima, bez touchscreena nego s 3-4 tipke za pokretanje osnovnih funkcija i to po cijeni od 350-500 kuna i da se mora puniti svakih 7-10 dana. Da budem bezobrazno iskren, malo je previse traziti 199 dolara za sat s gumenom narukvicom ...

 

EDIT - nasao sam to sto sam trazio

 

http://www.dx.com/p/weloop-tommy-1-26-lcd-smart-watch-w-bluetooth-4-0-support-message-display-black-339232#.VFJWhOKwV8E

 

 

https://getpebble.com/ Ova dva su za tebe. Koliko ti smartwatch mogli biti i korisni (frend ima S5 i smartwatch od samsunga), ja osobno ne bih stavio to umjesto klasicnog metalnog sata kojeg nosim svakodnevno.

Enjoy The Silence
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Microsoft Band
Bastardo kaže...

Sve je to dobro, korisno, pridonosi ucinkovitosti i zdravlju ali 48 sati ... posebno uz mjerenje faza sna itd ... pa kad da ga punim? Sto nije e-ink ekran i nekakav lo-fi bluetooth ... ne zelim gledati film na njemu nego vidjeti vrijeme, vidjeti propusteni poziv, vidjeti da imam sms, viber, whatsapp ili fb poruku ali ne ju i citati. Ne zelim puno funkcionalnosti nego samo notifikaciju. Ocito to nitko ne shvaca pa nabijaju ekrancine koje ubiju bateriju koja radi svrhe uredjaja ionako ne moze biti velika ...

 

E ovako ... uredjaj koji bi imao po zelji gumiranu ili metalnu narukvicu, vodootporan, e-ink enkrancic, pokazuje vrijeme, pokazuje propustene pozive, notifikacije, mjeri sve sto se vec mjeri s takvim uredjajima, bez touchscreena nego s 3-4 tipke za pokretanje osnovnih funkcija i to po cijeni od 350-500 kuna i da se mora puniti svakih 7-10 dana. Da budem bezobrazno iskren, malo je previse traziti 199 dolara za sat s gumenom narukvicom ...

 

EDIT - nasao sam to sto sam trazio

 

http://www.dx.com/p/weloop-tommy-1-26-lcd-smart-watch-w-bluetooth-4-0-support-message-display-black-339232#.VFJWhOKwV8E

 

 

 

 

 

  ... {#}

You know I'm born to lose, and gambling's for fools, But that's the way I like it baby, I don't wanna live for ever , And don't forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 19:50 (Kurosawa).
15 godina
offline
Predstavljen Microsoft Band

Unboxing & hands on

 

tata
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Predstavljen Microsoft Band

Ipak mi više paše FitBit narukvice i nova najavljena serija proizvoda. :)

If it can't be my design, this is my line.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice