Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

poruka: 42
|
čitano: 5.513
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k".
15 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

In before "Mate Rimac"

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Ugodno sam iznenaden. Dizajn kokpita je tipicno americki i nije bog zna kaj a volan je jedan od najruznijih ever, ali sve u svemu dobro napravljen auto.

Mene zanima volumen prtljaznog prostora jer imam dvoje djece i cijena u EU.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Kako to nekako ide s Europom, 35,000 USD biti će 35,000 EUR, plus marža jednako po slobodnoj procjeni ne bih rekao da će doći ispod 300,000 kn. Mislim OK, nije da je itko mislio da će biti jeftin, ali to i tako nije nikad bilo namjenjeno "običnim" građanima.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kako to nekako ide s Europom, 35,000 USD biti će 35,000 EUR, plus marža jednako po slobodnoj procjeni ne bih rekao da će doći ispod 300,000 kn. Mislim OK, nije da je itko mislio da će biti jeftin, ali to i tako nije nikad bilo namjenjeno "običnim" građanima.

ovo je vrlo vjerojatno i cijena bez poreza..

 

..

 

kolko god interesantna bila centralna konzola mislim da je ipak zayebano prckat po postavkama i voziti, pogotovo zato kaj ne mozes nista napipat a da ne gledas u ekran.. a apsolutno svaki setting se rihta preko ekrana..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Brzinomjer je u kutu ekrana sredisnje konzole kaj znaci da se mora gledat na stranu, a ne znam ako postoji opcija headsup projekcije na staklo.
16 godina
moderator
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
nixass kaže...

..

 

kolko god interesantna bila centralna konzola mislim da je ipak zayebano prckat po postavkama i voziti, pogotovo zato kaj ne mozes nista napipat a da ne gledas u ekran.. a apsolutno svaki setting se rihta preko ekrana..

 

 

Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Drago kaže...
nixass kaže...

..

 

kolko god interesantna bila centralna konzola mislim da je ipak zayebano prckat po postavkama i voziti, pogotovo zato kaj ne mozes nista napipat a da ne gledas u ekran.. a apsolutno svaki setting se rihta preko ekrana..

 

 

Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

 

 

da, izgleda nekak nakaradno, mozda da je bolje "utopljen" u konzolu..

ja sam sjeo u salonu u njega i ekran odvukao cak i od hostese (latino), bojim se tek kaj bi bilo na cesti :D

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Buduci da ovo nije produkcijska verzija, vjerojatno ce jos dodati barem head-up display. Jer bi bilo stvarno bezveze da moras gledat sastrane za bitne podatke. 

A madam se da ce se i volan promjenit, onaj iz S i X je sasvim pristojan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
nixass kaže...

ovo je vrlo vjerojatno i cijena bez poreza..

Cijena je s porezom i bez olakšica (svaka država ih daje, više-manje). Tako da ako osnovni model bude dovoljno privlačan, moguće je da će auto biti i ispod 30.000,00$ s olakšicama. Naravno, top model će vjerojatno biti i preko 50k, kao što je bilo s Teslom S (osnovna cijena 70k, average cijena nakon nekih godinu dana prodaje je bila izračunata i preko 100k).

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
16 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Da jos ove godine dojde na trziste kupil bi ga odma ali trebam auto najkasnije do kraja devetog mjeseca i ne mogu cekat, a posto ne serem novce ne mislim sljedece godine kupovat novi auto.

Jedva cekam da se pojavi release model da vidimo ako bude interijer banana ko sad. Ono svaki auto koji ima touchscreen ima kraj laktilice kotacic ili touchpad za navigaciju.
15 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
NEW_MAN kaže...
Da jos ove godine dojde na trziste kupil bi ga odma ali trebam auto najkasnije do kraja devetog mjeseca i ne mogu cekat, a posto ne serem novce ne mislim sljedece godine kupovat novi auto.

Jedva cekam da se pojavi release model da vidimo ako bude interijer banana ko sad. Ono svaki auto koji ima touchscreen ima kraj laktilice kotacic ili touchpad za navigaciju.

Ma meni ovo izgleda kao da je još uvijek u koncept fazi (barem unutrašnjost), a i prednja maska onako popunjena mi je ružna. Vjerujem da će se unutrašnjost do release-a promijeniti.

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
15 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
mrsmith kaže...
nixass kaže...

ovo je vrlo vjerojatno i cijena bez poreza..

Cijena je s porezom i bez olakšica (svaka država ih daje, više-manje). Tako da ako osnovni model bude dovoljno privlačan, moguće je da će auto biti i ispod 30.000,00$ s olakšicama. Naravno, top model će vjerojatno biti i preko 50k, kao što je bilo s Teslom S (osnovna cijena 70k, average cijena nakon nekih godinu dana prodaje je bila izračunata i preko 100k).

 S tim da će razlika između osnovne i average cijene biti biti znatno manja. Model 3 će kupovati "srednji sloj" ajmo tako reći, dok je S kupovao onaj kome pare uglavnom ne prestavljaju prevelik problem.

Onaj tko ima dati 70k€ za auto ima i za 30ak više da taj auto na nešto izgleda.

 

Možemo tu uzeti u analizu recimo Mercedes S klasu. Za taj auto čisto sumnjam da ga netko uzima s osnovnom opremom, dok recimo renault megane i vw golf se jako često kupuju u toj varijanti.

 

Inače ovo mi izgleda sve kao prvoaprilska šala, pogtovo unutrašnjost, taj tablet ima smisla jedino ako će postojati dobar HUD display ispred...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

eo, došlo i auftobus za off topic: ne kužim zakaj, kad već imaju onu strašno crnu boju (latest technology, blablabla), ne upotrijebe površinu auta (ili krova i haube) za fotosintezu struje iz sunca mu majkinog. 

 

on topic: meni je auto dozlaboga ružan izvana i iznutra no pregrmio bih stid i vozio ga, kad bih ga dobio na dar (npr. u Bugovoj nagradnoj). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Meni je auto brutalan-dizajn je odličan, cijena je ok s obzirom na to o kakvoj klasi vozila se radi. Unutra jest malo prazna, ali to će verojatno popraviti.

 

U svakom slučaju, smjeru kojemu je Tesla krenula je odličan. Ne bi me začudilo da za 2 godine predstave i gradski kompakt.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

što trebaš gledat u komandnu ploču kad auto vozi samo, ima da se ispružiš i gledaš u oblake, kolko sam skužio cijeli krov je od stakla jelte

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 15:27 (mađioničar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Heh

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
zeroname kaže...

A u Hrvatskoj se hvale kako "Mate Rimac" ima električni auto a nije niti jedan prodao. HAHHAHAH

 prodao ih je 5 i jos su 3 u planu! karakteristika iskompleksiranog glupana s balkana: pricati gluposti poput tebe, pa bi te uvrede i na tebe prenio ali kulturno, bez da primim ban ahahahaha, budalo, zahvaljujuci tvojoj familiji tebi i slicnima vama danas imamo ovo sto imamo - nistavilo beskonacno!

 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

... meni (vanjski) dizajn izgleda i moderno, privlačno - samo nemogu prežvakati prednju masku bez hladnjaka. 
Mislim, zar netreba hladnjak elektromotorima, baterijama i klimatizaciji?
A što se tiče full lcd konzole, nikako mi se to ne dopada. Nedavno sam bio na službenom putu s novim mercedesom S, 
dakle tu bi, rekli bismo, trebalo biti najbolje od najboljeg... pa naravno da se po danu, ujutro pola vremena ne vidi apsolutno
ništa od LCD prikaza. Neznam zašto se to forsa gdje treba i gdje netreba. A cijena... neznam, nisam amerikanac da bih se znao ravnati.
Kada bi koštao kao Hyundai i30, Peugeot 308... nešto tako slično oko 100 000 kuna, onda bih mogao elaborirano razglabati. 
Ovako, gdje živimo, mi dođe na isto kao da raspravljamo koji privatni avion/jet je najpovoljniji za manju obitelj sa kućnim ljubimcem.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Drago kaže...

Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

 

Auto je na papiru sjajan, osim interijera (kao sto je Dragutin vec spomenuo) i staklenog krova koji je, nadam se, opcija.

 

Range nije bas briljantan, ali nije niti los - samo da srede taj nesretni interijer koji, zbog nedostatka normalnog dashboarda, izgleda na renderima i vise nego ocajno. Ne vjerujem da ce staviti dash, alinNadam se barem projektivnom HUD-u!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Drago kaže...
Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

Drago mi je da nisam jedini koji dijeli takvo misljenje. Auto je po svemu krasan, ali taj ekran... Smeta me i kontrolna ploca, koja je opet... ekran. Da je bar analogna, s ljepuskastim crvenim kazaljkama. I naravno, nekakav kompaktan ekran koji je prigodno smjesten, a ne preko pola sredine automobila.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

moram ga 2-3x punit do njemačke :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
bik kaže...

moram ga 2-3x punit do njemačke :(

Pa bar toliko puta moras i stati, bilo da se protegnes malo, razbistris glavu, obavis wc. Superpunjaci su postavljeni po Njemackoj dosta cesto, 15 min i pun ti je, a za to vrijeme obavis sve navedeno. Ok, ovisi do kud vozis, ali cak i do Minhena ludost je ne stati bar jednom.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
13 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Quantum kaže...
Drago kaže...

Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

 

Auto je na papiru sjajan, osim interijera (kao sto je Dragutin vec spomenuo) i staklenog krova koji je, nadam se, opcija.

 

Range nije bas briljantan, ali nije niti los - samo da srede taj nesretni interijer koji, zbog nedostatka normalnog dashboarda, izgleda na renderima i vise nego ocajno. Ne vjerujem da ce staviti dash, alinNadam se barem projektivnom HUD-u!

 Range je nije na razini Modela S,ali nije ni cijena.
U usporedbi sa E-Golfom čija je cijena 300 000+ kn i čiji je domet 130 do 190 km je odličan.
Krov je fora,no treba vidjeti kako će to sve izgledati na produkcijskom modelu

1domagoj1 kaže...
Drago kaže...
Meni ovo izgleda strava i užas.  Nadam se da će do 2017. dodati i normalnu komandnu ploču pored ovog ekrana.

Drago mi je da nisam jedini koji dijeli takvo misljenje. Auto je po svemu krasan, ali taj ekran... Smeta me i kontrolna ploca, koja je opet... ekran. Da je bar analogna, s ljepuskastim crvenim kazaljkama. I naravno, nekakav kompaktan ekran koji je prigodno smjesten, a ne preko pola sredine automobila.

  A ne znam što si očekivao,to im je s Modelom S postao zaštitni znak,samo što bi ja da je ekran ostao kao na Modelu S.
Ovo neznam koliko je praktično,analogiji nema mjesta u tehnološki naprednim proizvodima.

robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
robimarko kaže...
A ne znam što si očekivao,to im je s Modelom S postao zaštitni znak,samo što bi ja da je ekran ostao kao na Modelu S.

Ovo neznam koliko je praktično,analogiji nema mjesta u tehnološki naprednim proizvodima.

Ocekivao sam ljepsu unutrasnjost.

 

Ne kuzim, kakve veze u tehnickoj izvedbi ima da li je brzinomjer analogna kazaljka ili digitalna (tj. ekran u ovom slucaju)? Mercedesi najvise klase sa svim mogucim tehnologijama imaju analogne brzinomjere. Pa nije nekakav tehnicki izazov ugraditi takvu kontrolku. A osobno meni, puno je ljepse i luksuznije od obicnog ekrana.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 21:08 (1domagoj1).
13 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
To je čist subjektivno,tebi se više sviđaju analogne mjerila,meni više digitalni ekran.

Analogna mjerila imaju jednu manu,a to je da ih nikako ne možeš izmijeniti niti dodati novu funkcionalnost nakon što si taj auto isporučio dok s digitalnim ekranom možeš poprilično puno,od običnog redizajna pa dalje
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
1domagoj1 kaže...
 15 min i pun ti je

 Nigdje nisam vidio podatak za koliko je pun, ako je za 15min onda ludnica!

13 godina
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Ma nije pun za 15 minuta.
Evo nekih vremena za Model S i X.
Nekih 20-25 minuta ti treba za do pola napuniti bateriju na Modelu S.
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.000 k

Evo neka brzinska škrabotina kaj se tiće prednje maske. A kaj se tiće interijera, nadam se da će ga promjenit do finalnog modela, jer mi je full ružan; djeluje prazno i jeftino, a nisam nikad bio pobornik prikaza svih podataka o autu u sredini kokpita.

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Kupujem
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Tesla Model 3, koji ima već 135.0
Kupujem
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice