Pripreme Applea za Black Friday

poruka: 9
|
čitano: 3.620
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pripreme Applea za Black Friday".
14 godina
offline
Pripreme Applea za Black Friday
Fenomen Black Fridaya zanimljiv je za sav tehnološki asortiman, a ne samo za Appleove proizvode. Ne znam čemu posebno isticanje Applea i čemu toliko favoriziranje? Zašto se u tekstu ne piše o dobrim prošlogodišnjim kupnjama ili najavama ovogodišnjih popusta općenito? Tekst ni po čemu nije informativan osim po svojoj promidžbenoj funkciji. Držim da bi uredništvo Buga trebalo obuzdavati promotivne tekstove ove vrste. Palac dolje.
 
23 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Pripreme Applea za Black Friday
BarbaVeli kaže...
Fenomen Black Fridaya zanimljiv je za sav tehnološki asortiman, a ne samo za Appleove proizvode. Ne znam čemu posebno isticanje Applea i čemu toliko favoriziranje? Zašto se u tekstu ne piše o dobrim prošlogodišnjim kupnjama ili najavama ovogodišnjih popusta općenito? Tekst ni po čemu nije informativan osim po svojoj promidžbenoj funkciji. Držim da bi uredništvo Buga trebalo obuzdavati promotivne tekstove ove vrste. Palac dolje.

Zato sto prvo dolazi Apple, pa dugo dugo nista, pa onda sve ostalo. ;)

16 godina
offline
Re: Pripreme Applea za Black Friday
F10EXX kaže...
BarbaVeli kaže...
Fenomen Black Fridaya zanimljiv je za sav tehnološki asortiman, a ne samo za Appleove proizvode. Ne znam čemu posebno isticanje Applea i čemu toliko favoriziranje? Zašto se u tekstu ne piše o dobrim prošlogodišnjim kupnjama ili najavama ovogodišnjih popusta općenito? Tekst ni po čemu nije informativan osim po svojoj promidžbenoj funkciji. Držim da bi uredništvo Buga trebalo obuzdavati promotivne tekstove ove vrste. Palac dolje.

Zato sto prvo dolazi Apple, pa dugo dugo nista, pa onda sve ostalo. ;)

to su ko i one fore s mercedesom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Pripreme Applea za Black Friday

evo tu ima objave shoping kataloga  skoro za sve jače trgovine naravno za one koji mogu

 

trenutno najbolja cijena za Apple iPad Air 16GB WiFi  295 dolara

 

https://blackfriday.com/

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Pripreme Applea za Black Friday
Black Friday Sale na digitalnim servisima za PC igre,meni dovoljno.
12 godina
neaktivan
offline
Pripreme Applea za Black Friday

Jel možemo mi iz naše zemlje kupit ipad na black friday ili nismo podržani ;)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pripreme Applea za Black Friday
Ako bi se to dotikavlalo recimo i iPhone-a 6 Plus, koliki bih mogao očekivati popust, recimo barem 25% ili čak i veći?!?!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pripreme Applea za Black Friday

Možeš bez problema kupovati  on line iz hr ali ce ti sigurno na carini lupiti porez ako nemaš nekog da ti donese

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pripreme Applea za Black Friday
Danas je na Alibabi dan velikih popusta, pa požurite.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice