Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima

poruka: 6
|
čitano: 1.685
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima".
15 godina
offline
Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima

a pozivi su osobito privatni kad neka budala na cesti ili u tramvaju urla k'o životinja u telefon, iako se takvi često služe kriptiranim dijalektima. {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima

Uvijek sam bio uvjeren da su "svi" pozivi i razgovori privatni, tako da me ovo pomalo i zbunjuje.

Ako tekar sa instaliranom "ovom" aplikacijom mogu imati privatan poziv i razgovor, što jre sve onda bilo do sada od 1997 godine na ovamo?!

A gdje sam/smo onda kada komunikaciju radim via Skype, Whats Up, Viberu, Face Time na only WiFi iPad tabletima {#} ?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima
ATJLučko kaže...

Uvijek sam bio uvjeren da su "svi" pozivi i razgovori privatni, tako da me ovo pomalo i zbunjuje.

Ako tekar sa instaliranom "ovom" aplikacijom mogu imati privatan poziv i razgovor, što jre sve onda bilo do sada od 1997 godine na ovamo?!

A gdje sam/smo onda kada komunikaciju radim via Skype, Whats Up, Viberu, Face Time na only WiFi iPad tabletima {#} ?!

Preko mobilne mreže imaš puuuno privatniji razgovor nego na skype,whats up,viberu itd (generalno sve firme koje imaju svoje servere u americi).

 

Doduše ni mobilna mreža u nas nije baš privatna, to pokazuju ove afere sa Bandićem(?)...

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 18:46 (zerocool12).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima
ATJLučko kaže...

Uvijek sam bio uvjeren da su "svi" pozivi i razgovori privatni, tako da me ovo pomalo i zbunjuje. Ako tekar sa instaliranom "ovom" aplikacijom mogu imati privatan poziv i razgovor, što jre sve onda bilo do sada od 1997 godine na ovamo?! (...)

GSM pozivi su kriptirani, ali - $15 phone, 3 minutes all that’s needed to eavesdrop on GSM call - o komercijalnim uređajima posebno namijenjenima za prisluškivanje da ne govorimo. Ukoliko netko želi prisluškivati tvoj (GSM) razgovor, nema tehničkih razloga koji bi ga spriječili.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 22:25 (hrx).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima
Kako mogu vidjet da mi neko gleda prifil na whats apu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni pozivi i razgovori na iOS uređajima
Ajar kaže...

a pozivi su osobito privatni kad neka budala na cesti ili u tramvaju urla k'o životinja u telefon, iako se takvi često služe kriptiranim dijalektima. {#}

 Ili kad ima uključen zvučnik prilikom razgovora "na uho"...

 

Dude koji p*nis, nisam ni znao da odgovaram na staru temu...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2016 22:46 (zerocool12).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice