Procurile slike Galaxy Notea 8

poruka: 21
|
čitano: 2.915
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile slike Galaxy Notea 8".
14 godina
online
Procurile slike Galaxy Notea 8

Ako je ovo stvarni Note 8 onda su ovi u Samsungu notorni idioti i to radi činjenice da su i opet ostavili čitač otiska prsta pokraj kamere umjesto ispod kamere. Bože sačuvaj da poslušaš kvalitetnu kritiku korisnika i ispraviš na idućem uređaju. Panjevi na kvadrat nova formula za Samsung.

Moj PC  
9 2 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
MasterOfDisaster kaže...

Ako je ovo stvarni Note 8 onda su ovi u Samsungu notorni idioti i to radi činjenice da su i opet ostavili čitač otiska prsta pokraj kamere umjesto ispod kamere. Bože sačuvaj da poslušaš kvalitetnu kritiku korisnika i ispraviš na idućem uređaju. Panjevi na kvadrat nova formula za Samsung.

 U ovom slucaju panjevi na pravokutnik :)

 

Ali aj...mora se priznati , lijepo izgledaju iako nemam niti jedan komad Samsunga u upotrebi...izbjegavam ga od S3 ..

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 10:00 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Taj citac otisaka otraga pored kamere je preglup, ali i zakrivljeni rubovi ekrana su imbecilni pa ekipa trci kupiti bas zbog toga.
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Nikad, nikad, nikad mi neće biti jasno zašto su uopće uvedeni ovi edge ekrani sa zaobljenim rubom. To nema apsolutno nikakav benefit osim činjenice da mogu reći "evo i to smo napravili i pokazali da se može".

 

Neopisivo je ružno, da ne kažem neprirodno gledati u ekran koji ima posve besmisleno zakrivljen rub.

Moj PC  
15 2 hvala 0
13 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Kada sam uzeo Note II, uzeo sam ga iz nekoliko razloga, a jedan je bio, omjer "mesa" u visinu i širinu! 

U ovom slučaju, išlo se u visinu nuštrb širini, što po mojem skromnom subjektivnom viđenju je metak u nogu, sam sebi ispucan. 

ATJ Lučko
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Pored tog otiska dalo bi se jos primjetit lijevo opet dedicated Bixby tipka hahaha koji retardi... aj srecom po vlasnike s7 i slicnih ( bar ljudi istog razmisljanja kao moje) lako ce bit odvuc od kupnje ovog.. moroni

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Negdje u 2. mjesecu u pomanjkanju boljeg flagshipa odlazimo ja i draga kupiti S7, naravno pink. Ulazimo prvo u Samsung ducan u Areni Zagreb (jer pink je tesko naci okolo), ducan pun svih verzija i boja S7 na displeju.

Dobardan, mi bismo pink non-edge.
- Nemamo.
Ali tu je iza nas, izlozen.
- Nemamo nazalost. Ali imate Edge.
Skoro umrli od smijeha kada je studos koji radi tamo to rekao, a ostali dronovi pored njega samo se smrzli od zbunjole.
Kazem im, imamo kes sad odmah, dajte bar narucite.
- Nije moguce nazalost.

Draga popizdila, otisla van, drugi ducan do je Instar, covjek narucio, doslo za 3 dana...

Samsung... pricice za malu djecu i uvaljivanje...
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8

i kaj.. sad su sve zakrivljeni ekrani? :S

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Nije mi jasno da je Note 8 čak manji od S8 i puno manji od S8+. Gdje je logika?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Rav3n kaže...

Pored tog otiska dalo bi se jos primjetit lijevo opet dedicated Bixby tipka hahaha koji retardi... aj srecom po vlasnike s7 i slicnih ( bar ljudi istog razmisljanja kao moje) lako ce bit odvuc od kupnje ovog.. moroni

 Znam da je već isfucano ali ne mogu odolit ne dobit TD od paska... Nije to dedicated Bixby (glupog li imena?!) nego dedicated delf destruct button.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
16 godina
odjavljen
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
skank666 kaže...
Rav3n kaže...

Pored tog otiska dalo bi se jos primjetit lijevo opet dedicated Bixby tipka hahaha koji retardi... aj srecom po vlasnike s7 i slicnih ( bar ljudi istog razmisljanja kao moje) lako ce bit odvuc od kupnje ovog.. moroni

 Znam da je već isfucano ali ne mogu odolit ne dobit TD od paska... Nije to dedicated Bixby (glupog li imena?!) nego dedicated delf destruct button.

 Pa to zadesi svakoga tko se ogrijesi o Samsljung :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Hoce bar u Note-u ostavit IR blaster?
Lumia 520, 640, 830, 930, 950
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Otisak prsta na S8 je na prvu (na čudnom mjestu) a kad se navikneš prsti ti sam tamo "automatski sjeda". Znaći ništa strašno.

 

Edge ekran - meni osobno odgovara baš zbog dosta kratica koje koristim povlačenjem...

 

Note 8 - meni ništa posebno., ali ne sumnjam da se neće dobro prodavati.

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Note s ekranom 2:1 formata? Vratite nam N7!  
Za senzor otiska mi se živo j.... Netko to stvarno koristi? Nikad mi niti jedan telefon nije bio zaključan, osim jednom kad na nekom SIMu nisam mogao isključiti PIN.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Problem nastaje kada ti mob postane sluzbeni pa ti Exchange forsira neki od securityja za mail, pin, pattern ili citac otisaka. Tu je citac najbrzi daleko. Shodno tome sto je mob sluzbeni,ckorisris ga u cudnim situacijama i polozajima i tu frustracija sa cudno postavljenim citacima ide u nebo... ili ludilo, biraj.
15 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

svaki put kad nešto procuri, meni kaplje s dna monitora. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Ovaj put je izmedju bljeskalica, pa i ako promasis neces isprljati lece. Meni je ok ako je prstu dohvatljivo. Valjda bi se navikao i na to, kao sto sam se navikao na citac sa prednje strane (mi5)
16 godina
odjavljen
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Ajar kaže...

svaki put kad nešto procuri, meni kaplje s dna monitora. 

 Vidim da se dolje vlaga nakuplja :P

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
10 godina
offline
Procurile slike Galaxy Notea 8

Ružnja zadnja strana, S8 je puno lijepši uređaj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Syke kaže...

Ružnja zadnja strana, S8 je puno lijepši uređaj.

Treba vidjeti uzivo, S8 mi je bio na slikama vrlo privlacan, u stvarnosti mi je manje lijep. Note mi se s prednje strane cini ljepsi, bar nije toliko zaobljen

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Galaxy Notea 8
Profilna slika odgovara komentaru 😂😂😂
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice