Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM

poruka: 7
|
čitano: 1.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM".
16 godina
offline
Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM

kad ce ono Intel platit 1.5 milijardi dolara AMDu zbog pizdunskog ponasanja i podmetanja noge?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM

Da li autori tekstova barem jednom pročitaju svoj post prije objave da vide kako zvuči i izgleda?


U sažetku vijesti, pod slikom unutar vijesti te barem 2 puta u tekstu piše jedna te ista stvar.  Sve ovo je moglo biti sažeto u 1 rečenici.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM

u dubravi uvijek mogu posuditi love koliko im treba. skoro po pavoljno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranje AM

Eh kada Stjepko namiriše vijest 3.2.1...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranj
nixass kaže...

kad ce ono Intel platit 1.5 milijardi dolara AMDu zbog pizdunskog ponasanja i podmetanja noge?

 

Intel je platio AMDu, sad se spore oko kazne koju moraju platiti Europskoj Uniji.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranj
nixass kaže...

kad ce ono Intel platit 1.5 milijardi dolara AMDu zbog pizdunskog ponasanja i podmetanja noge?

 

Kakvo podmetanje noge? Nesto sam propustio?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Prodaja dionica i obveznica za restrukturiranj
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice