Prve specifikacije Radeona 67xx

poruka: 53
|
čitano: 8.010
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prve specifikacije Radeona 67xx".
16 godina
odjavljen
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

kak više ROPs kad imaju jednako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
M4X kaže...

kak više ROPs kad imaju jednako

...Valja imati na umu da je serija Radeona 67xx zamišljena kao „gornji srednji sloj“, a generacijska zamjena koja navodno vrlo brzo dolazi s čipovima kodnog imena Cayman trebala bi tek  pokazati što sve ATI (pardon, AMD...) zna kada se radi o grafičkim karticama.

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
16 godina
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

Po tablicam se i ne vidi baš da su novi Radeoni 67XX puno bolji od 57XX.

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
Moj PC  
1 16 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
ParaNO1d kaže...

Po tablicam se i ne vidi baš da su novi Radeoni 67XX puno bolji od 57XX.

Pa kako se ne vidi? Po ovoj tablici HD6770 je nesto jaci od HD5850, s tim da je HD6770 "klasu nize" od HD5850.

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
ParaNO1d kaže...

Po tablicam se i ne vidi baš da su novi Radeoni 67XX puno bolji od 57XX.

Odi na lasersko otklanjanje dioptrije, možda pomogne.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

ugodno iznenađenje za mene samo driveri driveri driveri!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
igy kaže...

ugodno iznenađenje za mene samo driveri driveri driveri!

Dakle draže ti je kada izdaju drivere nego neku najisplatljiviju grafu dosad?

 

Čudan si mi ti, čudan, dobro ipak grafu treba kupit a driveri su free.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

Na tablici izgledaju ove kartice dobro, ali kolika će im biti cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
Dad0 kaže...

Na tablici izgledaju ove kartice dobro, ali kolika će im biti cijena?

"a little unofficial talk with an AMD worker"
improved Cypress architecture, all GPU blocks improved (so shaders too)
- better performance clock for clock, less power consumption.
- The experience in the 40nm process allows for better organization of the die (and save space - that's what I personaly wondered if possible)
- Better yields allow for more complicated structures
- new UVD 3.0 decoder, with full video playback acceleration for Eyefinity, up to 6 monitors. Overall better decoder.
- no problems with samples of chips and cards, not even with the 6970.
- prototypes might be send to AMD partners in the coming weeks
- AMD wants HD6970 on the market before Xmas (obviously!)
- No worries from competetion, they believe Radeons will reign in DX11 generation
- Aggressive pricing planned, as long as enough cards can be produced. (buy one asap before prices go up! )
- First low-end, then middle, then HD6970.
- HD6800 planed for beginning of 2011, could be earlier though.
- no comment on the rumour AMD would be doing a fusion processor for next Xbox.
- lots of optimizm in the AMD camp

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
dado8 kaže...
Dad0 kaže...

Na tablici izgledaju ove kartice dobro, ali kolika će im biti cijena?

"a little unofficial talk with an AMD worker"
improved Cypress architecture, all GPU blocks improved (so shaders too)
- better performance clock for clock, less power consumption.
- The experience in the 40nm process allows for better organization of the die (and save space - that's what I personaly wondered if possible)
- Better yields allow for more complicated structures
- new UVD 3.0 decoder, with full video playback acceleration for Eyefinity, up to 6 monitors. Overall better decoder.
- no problems with samples of chips and cards, not even with the 6970.
- prototypes might be send to AMD partners in the coming weeks
- AMD wants HD6970 on the market before Xmas (obviously!)
- No worries from competetion, they believe Radeons will reign in DX11 generation
- Aggressive pricing planned, as long as enough cards can be produced. (buy one asap before prices go up! )
- First low-end, then middle, then HD6970.
- HD6800 planed for beginning of 2011, could be earlier though.
- no comment on the rumour AMD would be doing a fusion processor for next Xbox.
- lots of optimizm in the AMD camp

Znači možemo očekivati vrlo niske cijene. Ja se nadam 1400 kuna za 6770.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 18:23 (Dad0).
15 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx

Sve u svemu dobro došla nadogradnja ako već i nije nešto većega sa tim southern islands chipovima?

1400 kuna za HD6770?

Hmm not bad!Namigiva

Na kraju meni ne treba još nova, ali ipak kome se kupuje novo mogao bi dobro proći ove zime na Božić!

Čak i da si uzme HD5000 neku ipak DX11 još nije sasvim procvjetao

trash bin can:S
16 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
EVO kaže...

 

Čudan si mi ti, čudan, dobro ipak grafu treba kupit a driveri su free.

Smijeh ja sam pretpostavljao da ce se raditi samo o sirenju sabirnice za hd6700 seriju tako da je ovo puno bolje, pogotovu ako bude pratila isolidna cijena

a driveri su boljka atija htio to netko priznati ili ne, a moji problem s njima poceli su prebacivanjem na ati platformu, otud moj komentar na drivere

loši driveri i dobar proizvod čine poluproizvodom

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 19:42 (igy).
16 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
igy kaže...
EVO kaže...

 

Čudan si mi ti, čudan, dobro ipak grafu treba kupit a driveri su free.

Smijeh ja sam pretpostavljao da ce se raditi samo o sirenju sabirnice za hd6700 seriju tako da je ovo puno bolje, pogotovu ako bude pratila isolidna cijena

a driveri su boljka atija htio to netko priznati ili ne, a moji problem s njima poceli su prebacivanjem na ati platformu, otud moj komentar na drivere

loši driveri i dobar proizvod čine poluproizvodom

Ja nemam problema sa driverima, uostalom, nisam imao problema ni sa jednom karticom sa driverima tak da.

I don't need sex, T-com fucks me every day
16 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
pinkskin kaže...

Ja nemam problema sa driverima, uostalom, nisam imao problema ni sa jednom karticom sa driverima tak da.

nemaš problema jer se vjerojatno služiš konstantno istim driverima kod kojih u biti ne koristiš ništa

15 godina
neaktivan
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

Eto ja se nadam da svi vi koji ste prije pola godine kupovali high end kartice(5850/5870) za 2300-3300Kn nemate osijecaj da ste namagarceni i napravljeni budalama. Ja bi se tako osijecao,ali eto ja sam priprost:) Sada kada opet za 6mj izade nova serija jos brza od 6700serije svakako kupite i nju , nemojte biti blesavi i propustati dobre prilike:)

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
vombat kaže...

Eto ja se nadam da svi vi koji ste prije pola godine kupovali high end kartice(5850/5870) za 2300-3300Kn nemate osijecaj da ste namagarceni i napravljeni budalama. Ja bi se tako osijecao,ali eto ja sam priprost:) Sada kada opet za 6mj izade nova serija jos brza od 6700serije svakako kupite i nju , nemojte biti blesavi i propustati dobre prilike:)

Zašto bi itko bio namagarčen pa svi oni koji imaju 5850 ili 5870 nemaju razloga kupovati neku od 6700 serije jer će im brzina biti podjednaka, a osim toga te kartice su stare  godinu dana i terat će sve igre na maksimumu još godinu dana. A i za svakog gamera je standard da barem jednom godišnje promjeni karticu. Šta se može tehnologija napreduje kartice zastarijevaju tak je to u informatici.

15 godina
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

haha

http://gtabalkan.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
vombat kaže...

Eto ja se nadam da svi vi koji ste prije pola godine kupovali high end kartice(5850/5870) za 2300-3300Kn nemate osijecaj da ste namagarceni i napravljeni budalama. Ja bi se tako osijecao,ali eto ja sam priprost:) Sada kada opet za 6mj izade nova serija jos brza od 6700serije svakako kupite i nju , nemojte biti blesavi i propustati dobre prilike:)

Da se ne bih osjećao namagarčenim, nisam kupio grafičku nego matičnu sa integriranom grafikom i sad mogu da čekam povoljnu priliku za dobru grafičku, iako još nemam osobitu želju za njom. Upravo sam prešao Mafia 2 sa integriranom HD4200.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 20:51 (Mad-Max-X).
16 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
igy kaže...
pinkskin kaže...

Ja nemam problema sa driverima, uostalom, nisam imao problema ni sa jednom karticom sa driverima tak da.

nemaš problema jer se vjerojatno služiš konstantno istim driverima kod kojih u biti ne koristiš ništa

Šta ja znam, igrice mi dobro rade, drivere nekad i nekad stavim nove i tak.

I don't need sex, T-com fucks me every day
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
igy kaže...
pinkskin kaže...

Ja nemam problema sa driverima, uostalom, nisam imao problema ni sa jednom karticom sa driverima tak da.

nemaš problema jer se vjerojatno služiš konstantno istim driverima kod kojih u biti ne koristiš ništa

Koristio sam Ati kartice do sad i u suštini sam zadovoljan, a što se tiče drivera: na grafičkoj Ati 7500 nisam mogao instalirati novi driver nego samo onaj što je došao uz grafičku, na Ati X1600 Pro neki driveri su radili, onda se pojave novi koji ne rade i onda kasnije noviji koji je radio, na ovoj integriranoj Ati HD4200 jedini problem je bio usporavanje u 3D meniju DIRT2, što je rješeno novim driverom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
vombat kaže...

Eto ja se nadam da svi vi koji ste prije pola godine kupovali high end kartice(5850/5870) za 2300-3300Kn nemate osijecaj da ste namagarceni i napravljeni budalama. Ja bi se tako osijecao,ali eto ja sam priprost:) Sada kada opet za 6mj izade nova serija jos brza od 6700serije svakako kupite i nju , nemojte biti blesavi i propustati dobre prilike:)

  Ja 5850 nabavio za 1550kn (platio bez PDVa i jos rabateee) ;)

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
15 godina
protjeran
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx

A ja za 1750kn+poštarinaBelji se sa PDVom

trash bin can:S
14 godina
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

Jel se zna možda kada izlazi ova serija,preciznije zanima me 6770,razmišljam da prodam svoju 5770 i kupim 6770,predpostavljam da 5xxx seriji cijene neće ostati iste pa bi trebao pazit kada da prodam ovu svojuNeodlučan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
1BIT kaže...

Jel se zna možda kada izlazi ova serija,preciznije zanima me 6770,razmišljam da prodam svoju 5770 i kupim 6770,predpostavljam da 5xxx seriji cijene neće ostati iste pa bi trebao pazit kada da prodam ovu svojuNeodlučan

Prodaš sada po 900kn dok je još precijenjena i onda furaj 3 tjedna na integrirki i taman dolazi nova serija. HD68** i ove slabije će mislim tek kasnije doći.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
Hyperion kaže...
1BIT kaže...

Prodaš sada po 900kn dok je još precijenjena i onda furaj 3 tjedna na integrirki i taman dolazi nova serija. HD68** i ove slabije će mislim tek kasnije doći.

A mislio sam tražit 1000/1100 pošto je vapor-x serija,onda furat ovu jednu 3850 iz cross-a pa kupit neku iz 6xxx serije,nezam,budem vidio,al me živo zanimaju cijene 6xxx serije...Nevinašce

 

16 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
EVO kaže...
ParaNO1d kaže...

Po tablicam se i ne vidi baš da su novi Radeoni 67XX puno bolji od 57XX.

Odi na lasersko otklanjanje dioptrije, možda pomogne.

 Di ti taki pametan spavaš? Rekoh ne puno bolji. To znači da nisu pokidali seriju 57XX iako imaju prefiks 6. Nisam idiot da ne vidim da su malo bolji. Samo sam očekivao da će biti bolji nego što jesu.

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
15 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
stoncin3 kaže...

A ja za 1750kn+poštarinaBelji se sa PDVom

Zast je ne prodas za 1900kn i onda kupis 6xxx seriju. Ipslati ti se svakako. Ali kako hoces.

 

Da ne bude offtopic. Mislim da ce 6770 (6870) biti izmedu 5850 i 5870 blize 5850.

 

EDIT: @ParaNO1d

 

    Ja bi rekao da su seriju 57xx pokidali, ali da nisu pokidali 58xx. Iako nije ni od toga daleko (Vise zbog cijene nego performansi, naravno ako 6770 bude jeftinija od 2000kn). Bar po ovome sto ja vidim iz tablica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 0:06 (ShadoW).
14 godina
neaktivan
offline
Prve specifikacije Radeona 67xx

kakva ce tek biti 68xx serija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
xnight_hunterx kaže...

kakva ce tek biti 68xx serija

Šećer na kraju, o tom se nepriča!

 

ŠutimŠutimŠutim

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prve specifikacije Radeona 67xx
dado8 kaže...
- AMD wants HD6970 on the market before Xmas

Odlično taman kad planiram složit novu konfiguraciju.

A što se cijena tiče poznavajuči naše trgovce HD6770 ispod 1900kn nema šanse, a posebice ako bude u rangu HD5870.

Ono što bi se moglo desit je nagli pad cijena HD5xxx serije.

I'll be back
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice