Rast prodaje jeftinih smartphonea

poruka: 37
|
čitano: 5.396
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rast prodaje jeftinih smartphonea".
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Tko kupuje jeftine smartphone uređaje? Djeca da bi preko njih mogla ići na Facebook. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
4 22 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Kupuju pametni ljudi,svjesni da je smartfon u osnovi samo telefon,koji se i dalje najčešće koristi za sms,razgovore i mail,u nužni pogledati vijesti na netu..to sve može jeftini smatfon,a ne znam što to bitnije više može skupi???{#}

 
19 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Znači tebi je jefitniji i skuplji smartphone jedno te isto. Jedan Galaxy Mini i Galaxy S3 su ti potpuno isti uređaji. I mogu jednako dobro odrađivati isti posao. MA BRAVO, SVAKA ČAST! Živio!

Tony Soprano
Moj PC  
4 18 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...

Znači tebi je jefitniji i skuplji smartphone jedno te isto. Jedan Galaxy Mini i Galaxy S3 su ti potpuno isti uređaji. I mogu jednako dobro odrađivati isti posao. MA BRAVO, SVAKA ČAST! Živio!

 Naravno da su isti, možeš zvat, slat poruke, ić na net i imat tonu bespotrebnih aplikacija koje nikad nećeš koristiti.....

 

 

Keep this frequency clear...
13 godina
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tiberius kaže...
Tony.Soprano kaže...

Znači tebi je jefitniji i skuplji smartphone jedno te isto. Jedan Galaxy Mini i Galaxy S3 su ti potpuno isti uređaji. I mogu jednako dobro odrađivati isti posao. MA BRAVO, SVAKA ČAST! Živio!

 Naravno da su isti, možeš zvat, slat poruke, ić na net i imat tonu bespotrebnih aplikacija koje nikad nećeš koristiti.....

 

 

Onda ti sebi kupi Galaxy Mini ili neki jeftini smartphone a nas "budale"{#} koje kupe bolje ostavi na miru

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Kako je uopće uspio pasti na ovako niske grane pa komentirati s nama budalama, to mi nije jasno. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
0 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea

jeftini androidi su katastrofa mobiteli

ako zelis smartphone, kupi postenoga

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
16 godina
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Imam Galaxy Mini 2 i više od toga prosječnom korisniku NE TREBA. Znači mobiteli od oko 1000 kn. Sve preko toga je čisti snobizam. Za sve ostalo imam PC ili laptop.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea

Svatko kome je glupo dati 5000 za telefon. 

15 godina
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...

Tko kupuje jeftine smartphone uređaje? Djeca da bi preko njih mogla ići na Facebook. {#}

Pa što ti radiš sa svojim skupim, projektiraš zgrade, kreiraš 3d animacije, mixaš glazbu? 

12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Šta radim sa svojim? Ništa, stavim ga umjesto cvijeća na stol. Služi mi kao ukras, a na Galaxy Mini 2 surfam, šaljem mailove, imam brz odaziv aplikacija i sve ostalo. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Meni moj HTC Explorer radi sve što mi je potrebno - pozivi, sms, mail, internet čak i download glazbe, mana mu je slaba baterija..........

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Koliko para toliko muzike ;)
Jeftini mobovi mogu skoro sve kao i skuplji samo uz veoma losije iskustvo...

A svatko kupuje onoliko koliko moze...
Ukoliko netko moze od svojih primanja odvjiti 5000+ za mobitel neka odvaja, njegov novac.
Glup je netko tko ce mjesec dana, a i vise jesti krs hranu i stediti u svakom segmentu da bi kupio mob od 5000 i onda na njemu igrati igrice, i slati poruke i zvati. Dosta ljudi koje poznajem imaju veoma dobre smartphone a nemaju flat net na njima (niti neki pristojan net paket)  sto je po meni  glupost veca.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Što vama nije jasno da nemaju svi ljudi novaca za S3, One X ili iPhone 5?

A i nekima opće ne treba?
Istina, ja imam S3, al što će mojoj mami neki takav. Ona ima Samsung S5570i. 3,14  inchni ekran (320*240) al ima ARMv6 832 MHz i moram reći da radi izneađujuće dobro. Ima live wallpapere. i s njima ne šteka. I njoj je to dovoljno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 17:02 (ScorpiusCRO).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

@Toni_Soprano..

 

Pazi,o tebe se niti nisam nadao nekim argumentima.Dakle,pitanje,što to točno ti radiš na svom "skupocijenom" smartfonu,što ne možeš raditi na nekom jeftinijem modelu?Pitanje je jako jednostavno postavljeno.Ne mislim ovdje trolati,samo želim upozoriti na one likove koji drže opravdanim cijenu smartova od cca. 4000-5000kn i kupovinu istih.Skrećem pozornost da upravo radi ovako "naprednih" likova,korporacije i mogu držati ovako visoku cijenu.Da su ljudi pametniji,navalili bi na kupovinu jeftinih smartova i porušili cijene koje svakako nisu normalne.Nije mi bed odvojiti za smart 4000k pa i više,ali ne nalazim logično opravdanje za to,jer za iste novce kupim još jedan lap i zaposlim ga da radi nešto korisno.{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 13:31 (redneck).
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
100 ljudi 100 ćudi! Uostalom kupiti ću onaj koji mislim da mi je potreban i koliko mi novčanik dopušta. Toliko od mene. Peace!
Tony Soprano
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...

Šta radim sa svojim? Ništa, stavim ga umjesto cvijeća na stol. Služi mi kao ukras, a na Galaxy Mini 2 surfam, šaljem mailove, imam brz odaziv aplikacija i sve ostalo. {#}

No, no, zašto si takav, zašto s nama ne želiš podjeliti tajnu s kojim programom i što ti radiš na svojem skupom mobitelu, a što se ne može na jeftinijem, prvo mi padaju igre na pamet, ali ne mogu vjerojvati da se zapravo radi o igrama ali ti je neugodno priznati. 

16 godina
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Neki kupuju top smartfon da im sluzi kao statusni simbol, a opet znam ljude kaj imaju pa ga ni pred nikim nisu ni izvadili. Tako jedan top mobitel ima bolju kameru, ekran... to je uglavnom to :) Kazu "ljepse je surfati, gledati filmove (kada npr. putujes cesto kao neki ucenici/studenti), slusati glazbu, citati itd.

Anyway, na jeftinom smartfonu mozes sve to samo malo losije, ali nije prevelika razlika (valjda).

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
Otkrio si me! Tako me je sram sada. :(
Tony Soprano
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...
Otkrio si me! Tako me je sram sada. :(

 

Pa ti si covece pravi frajer. Da bar ja mogu biti ko ti i imat tako skupi mobitel.

 

 

 

ukay1000 kaže...

 

Anyway, na jeftinom smartfonu mozes sve to samo malo losije, ali nije prevelika razlika.

 

Upravo to. Jedina razlika je da igrice rade bolje. Imao sam na xperiji x8 Diablo 1 i stekalo mi je. Je*** takvi mobitel na kojem mi D1 steka. Dok Tony.Frajer igra igrice ja ga mogu samo gledat i plakat se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 14:04 (Nadimakk).
13 godina
protjeran
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
Jeftini smartphone-ovi mogu obavljati dobru većinu funkcija ko premium smartphone-ovi ali dok kupiš premium klasu onda s njom dolazi bolji dizajn i hardware uređaja, eh sad da li to vrijedi 5000kn ili robovlasnički ugovor s mobilnom mrežom ovisi o samom kupcu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
Koliko para toliko muzike. Zašto bih netko uzeo Opel, a može Mercedes? Sve zavisi od tvojih financija. Da su dovoljni samo jeftini smartphonei ne bi skupe ni proizvodili. Uvijek ima ljudi koji će ih kupiti. Zašto bi pravili Porsche, ako postoji Opel za 5 puta manju cijenu? Zato što ljudi hoće bolji izdržljiviji brži ljepši auto.
Tony Soprano
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Rast prodaje jeftinih smartphonea

Nekad se čovjek stvarno mora zapitati da li postoji ijedna tema na BUG-u u kojoj se neće odmah stvoriti dva tabora, i oderi jedni po drugima...

 

Što se tiče samog članka, iz njega je jasno da je sve više korisnika 'običnih' dummyphone-a kojima više nisu dovoljni samo pozivi i poruke, nego im treba i poneka mogućnost smartphone-a.

 

A što se tiče toga tko kupuje skuplje, a tko jeftinije smartphone i što jedni mogu, a drugi ne, tu su stvari prilično jasne, jeftniji smartphone-i imaju slabije hardverske mogućnosti (sporiji procesor, manje RAM-a, manji SD ili nemogućnost proširenja, slabiju rezoluciju i GPU i sl.) i samim tim 'siromašnije' korisničko iskustvo, isto tako nemaju neke, rijetko korištene, mogućnosti skupljih modela, kao što je npr. NFC i sl.

 

Jeftine smartphone kupuju oni koji nisu sigurni da li im trebaju, ali bi ih htjeli isprobati, a ne žele dati velike novce.

 

Srednju klasu kupuju oni kojima treba smartphone (ili bar oni tako misle :-) ), a ne žele plaćati cijelo bogatstvo za top-modele.

 

Vrhunske smartphone kupuju oni koji imaju novaca i žele imati najbolje od najboljega, oni koji često koriste smartphone (kao zamjenu za PC) pa im treba što veći ekran i što više memorije, a isto tako i snobovi koji žele samo ono najskuplje.

 

Sto ljudi sto ćudi. Ali ne vidim baš neku 'hot' temu za svađanje.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...
Koliko para toliko muzike. Zašto bih netko uzeo Opel, a može Mercedes? Sve zavisi od tvojih financija. Da su dovoljni samo jeftini smartphonei ne bi skupe ni proizvodili. Uvijek ima ljudi koji će ih kupiti. Zašto bi pravili Porsche, ako postoji Opel za 5 puta manju cijenu? Zato što ljudi hoće bolji izdržljiviji brži ljepši auto.

Ako vec razmisljas na ovakav nacin koji je po meni normalan, slazem se ja sa svim time samo bih molio da onda objasnis svoj prvi komentar na ovu vijest jer nekako mi djeluje kontardiktorno sa ovim zadnjim ???

12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
Uletio sam u temu ko' muha bez glave. Nisam se na početku dobro izrazio, ovaj zadnji post je trebao biti prvi. Priznajem da sam pogriješio. Priznajem svoju pogrešku i sve ok. Jel se mene sada treba objesiti što sam pogriješio? Očito da da. Neću više ništa komentirati, sve sam rekao i priznao svoju grešku. Kome se sviđa dobro kome se ne sviđa opet dobro. Peace bro!
Tony Soprano
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...
Uletio sam u temu ko' muha bez glave. Nisam se na početku dobro izrazio, ovaj zadnji post je trebao biti prvi. Priznajem da sam pogriješio. Priznajem svoju pogrešku i sve ok. Jel se mene sada treba objesiti što sam pogriješio? Očito da da. Neću više ništa komentirati, sve sam rekao i priznao svoju grešku. Kome se sviđa dobro kome se ne sviđa opet dobro. Peace bro!

Molim vas obratite pažnju na ono šta piše kada kliknete Moj PC na Tony.Soprana

Eh, i onda se zapitajte, kako bi taj čovek živeo, i kako bi čovek onda protumačio celu ovu stvar kada bi pao na nisku granu, imao godišnju platu od 30000-40000kn poput prosečnog građanina, ili bez nade za posla.

Pa ne bi mu ni palo na pamet da napiše onako glup komentar, a ne još tu da se pravi da se izvinjava, nego nas je samo hteo uvrediti što ne kupujemo 5000kn vredne smartphonove, i smatra nas idiotima.

Taj ni ne zna da u hrvatskoj ima krize i inflacije, ali prilično sam siguran da zna da ima korupcije, čim toliki idiot bezosećajni ima toliko para.

Mi se tu borimo ko kreteni da skupimo za osnovne stvari, ja se borim sa školom, posle koje ni ne mogu da znam dal ću imati posla, a on se rasipa i vređa koje nemaju.

Pa vi gledajte kakav narod ima para, a kakav propada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 16:01 (Krtislav1).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Krtislav1 kaže...
Tony.Soprano kaže...
Uletio sam u temu ko' muha bez glave. Nisam se na početku dobro izrazio, ovaj zadnji post je trebao biti prvi. Priznajem da sam pogriješio. Priznajem svoju pogrešku i sve ok. Jel se mene sada treba objesiti što sam pogriješio? Očito da da. Neću više ništa komentirati, sve sam rekao i priznao svoju grešku. Kome se sviđa dobro kome se ne sviđa opet dobro. Peace bro!

Molim vas obratite pažnju na ono šta piše kada kliknete Moj PC na Tony.Soprana

Eh, i onda se zapitajte, kako bi taj čovek živeo, i kako bi čovek onda protumačio celu ovu stvar kada bi pao na nisku granu, imao godišnju platu od 30000-40000kn poput prosečnog građanina, ili bez nade za posla.

Pa ne bi mu ni palo na pamet da napiše onako glup komentar, a ne još tu da se pravi da se izvinjava, nego nas je samo hteo uvrediti što ne kupujemo 5000kn vredne smartphonove, i smatra nas idiotima.

Taj ni ne zna da u hrvatskoj ima krize i inflacije, ali prilično sam siguran da zna da ima korupcije, čim toliki idiot bezosećajni ima toliko para.

Mi se tu borimo ko kreteni da skupimo za osnovne stvari, ja se borim sa školom, posle koje ni ne mogu da znam dal ću imati posla, a on se rasipa i vređa koje nemaju.

Pa vi gledajte kakav narod ima para, a kakav propada.

 

Pa lik je ocito troll. Moj PC i onda stavlja mobitele. Moj 24 inch monitor je veliki ko svi njegovi mobiteli skupa i jos to puta 2. Na kraju krajeva meni je lakse i bolje pisat po bug.hr na jednom 24 inch monitoru i steelseries 6gv2 nego njemu na 15 inch laptopu i mobitelcicima hahahah.

12 godina
neaktivan
offline
Rast prodaje jeftinih smartphonea
Na ovom forumu tko ostane normalan svaka mu čast. Neću uopće više niti jednu temu komentirati jer nema smisla.. stvarno ima svakakvih ljudi..
Tony Soprano
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
Tony.Soprano kaže...
Na ovom forumu tko ostane normalan svaka mu čast. Neću uopće više niti jednu temu komentirati jer nema smisla.. stvarno ima svakakvih ljudi..

Prva pametna od tebe danas

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast prodaje jeftinih smartphonea
SLAŽEM SE S TIM DA JE GALAXY MINI 2 DOVOLJNO DOBAR ZA SVE. Radije bi uvijek imao 2 jeftinija nego jedan skuplji. Imam 3GS i Legend, pa uživam u oba OS-a i nikada ne bi pristao da ih se odreknem u zamjenu za jedan TOP MODEL Android ili iPhone.
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice