Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

poruka: 60
|
čitano: 9.002
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ".
16 godina
odjavljen
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Svejedno će se prodavati ko lud a korisnici će reći da je taj glupi priključak za slušalice ionako bespotreban. Mislim, pa tko još sluša glazbu na mobitelu...

Freak Show Inc.
 
31 1 hvala 0
9 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Najjaca peticija ce bit kad kupac nece kupit novi iPhone, sve ostalo je useless.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
19 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Napravit će original Lightning <-> 3,5mm adapter i prodavati ga za $50 i svi sretni i zadovoljni.

 
26 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
Zemljanin kaže...

Najjaca peticija ce bit kad kupac nece kupit novi iPhone, sve ostalo je useless.

 Upravo to, ima doslovno MORE smartphonea. Čak i više fancy od iPhonea (npr. Z5 Premium) kome je samo to bitno. O mogućnostima koje nude ostali da i ne govorim. Al ne, jabuka je jabuka :D

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
12 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik

Ja sam mislio da je trend što tanjih mobitela završio. U zadnje vrijeme se debljina mobitela ne smanjuje drastično. Iako bi svi radije 2-3mm deblji mobitel s boljom baterijom nego 2-3mm tanji s lošijom.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Pi*zda vam ćorava preko 200k sudionika peticije za nešto banalno poput ovog.

Međutim ako neko dijete treba transplantaciju koju odbor ne želi odobriti sretni smo ako nakucamo bar 10 tisuća.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
24 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
Ikarus01 kaže...

Pi*zda vam ćorava preko 200k sudionika peticije za nešto banalno poput ovog.

Međutim ako neko dijete treba transplantaciju koju odbor ne želi odobriti sretni smo ako nakucamo bar 10 tisuća.

 

 O čemu ti? Ovo nije nikakva "domaća" peticija kolko vidim...

15 godina
odjavljen
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Čujem meketanje ovčica... "Pa ne treba nam priključak, ionako ne možemo na civiliziran način prebaciti MP3ce nit ima SD karticu za normalnu količinu glazbe"...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
17 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
MBuda kaže...
Ikarus01 kaže...

Pi*zda vam ćorava preko 200k sudionika peticije za nešto banalno poput ovog.

Međutim ako neko dijete treba transplantaciju koju odbor ne želi odobriti sretni smo ako nakucamo bar 10 tisuća.

 

 O čemu ti? Ovo nije nikakva "domaća" peticija kolko vidim...

 Tko priča uopće o lokalnosti peticije ovdje.

Ja nigdje nisam aludirao na domaću peticiju.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2016 12:36 (Ikarus01).
14 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

"Također, napominje se da će odluka stvoriti i problem s elektroničkim otpadom s obzirom da će većina korisnika svoje stare, sada beskorisne slušalice vjerojatno baciti u smeće."

 

Najgluplji zaključak ili pretpostavka koju sam ikada čuo, posebno ako se uzme u obzir da korisnici imaju kvalitetne skupo plaćene slušalice.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
uss kaže...

"Također, napominje se da će odluka stvoriti i problem s elektroničkim otpadom s obzirom da će većina korisnika svoje stare, sada beskorisne slušalice vjerojatno baciti u smeće."

 

Najgluplji zaključak ili pretpostavka koju sam ikada čuo, posebno ako se uzme u obzir da korisnici imaju kvalitetne skupo plaćene slušalice.

 Večina ima slušalice koje dobije uz mobitel. Tako da bi dobili nove slušalice kada kupe novi mob.

Zašto se radi takva panika. Ako ti se ne sviđa mob kupi drugu marku ima ih jako puno.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
uss kaže...

"Također, napominje se da će odluka stvoriti i problem s elektroničkim otpadom s obzirom da će većina korisnika svoje stare, sada beskorisne slušalice vjerojatno baciti u smeće."

 

Najgluplji zaključak ili pretpostavka koju sam ikada čuo, posebno ako se uzme u obzir da korisnici imaju kvalitetne skupo plaćene slušalice.

 To ti je ovakav mentalitet.

 

Da se razumijemo nigdje ne tvrdim da su apple-ovci glupi, samo da ih je dobra propaganda izdoktrinirala.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2016 12:46 (Ikarus01).
14 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Znači nigdje niti sa jedan posto vjerojatnosti nije potvrđeno da će Apple odbaciti 3,5mm priključak za slušalice, niti kako će to točno učiniti kroz lightning konektor ako to i učini. I sad se našlo preko 200k ljudi (nazovimo ih tako radi lakšeg snalaženja) potpisati peticiju zbog neke glasine, a vi ste se našli komentirati peticiju organiziranu zbog glasine?!

 
2 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik

A ti si se našao komentirati nas.

 

Radosti interneta. Netko uvijek mora biti u pravu

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
10 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Ma ljudi moji sve je to besplatna reklama i ništa drugo

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Zar nije jednostavnije ne kupiti novi iPhone? Vjerujem da su u peticiju ušli većinom Amerikanci koji kupuju novi iPhone jer je - novi iPhone.

Al opet Apple ima svoje stado ovčica i ne trebaju se brinuti, izdvojit će kojih stotinjak USD-a za Apple-sluške s tih tanjim" konektorom.

 
8 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

A stvarno nije lijepo kad je iphone jedini mobitel na trzistu pa nemas drugog izbora nego da pises peticije.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
Odvratna odluka Applea, ako to naprave nakon 7 godina cu prestat kupovat iphone
13 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

ne brinite,prodavat će se on ko alva bez konektora i sa konektorom,što vi mislite da neka tamo debela,neobrazovana crna amerikanka neće kupiti taj "novi ajfon" jer to njoj treba,jer trenutni je star,nije više moderan,nije in

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

sramota za prvu državu izvoza demokracije u lokalnoj skupini zvijezda stajačica/penjačica da se oko ovako bitne stvari ne organizira sveopćenarodnorasni referendum (bez "prve nacije", jasno - oni su u rezervatima i ne plaćaju porez). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 1
9 godina
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
matkoGSi kaže...

ne brinite,prodavat će se on ko alva bez konektora i sa konektorom,što vi mislite da neka tamo debela,neobrazovana crna amerikanka neće kupiti taj "novi ajfon" jer to njoj treba,jer trenutni je star,nije više moderan,nije in

 

 

 Ovo zvuči malo rasistički...

13 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

frend iz amerike mi je rekao da baš 90% takvih ima najnoviji iphone,i da im je on jedini adut za pokazat se

inače,chicago

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

Siguran sam da bi ga čekali u redovima za kupnju čak i u slučaju da nema mogućnosti poziva. he he

To više govori o Apple-ovim ciljanim kupcima nego o Applu.

 

Ja sam taj precjenjeni đank jednom kupio i nikad više. Slično sam prošao kad sam u Konzumu kupio noname "smarphone" za 500 kn. Doživljaj je isti. Bačeni novac u Dravu.

 

Samo što ajde, sa ajfonom se barem možeš pravit važan, ako ništa drugo.

 

 

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
Friday kaže...

Svejedno će se prodavati ko lud a korisnici će reći da je taj glupi priključak za slušalice ionako bespotreban. Mislim, pa tko još sluša glazbu na mobitelu...

 Ljudi koji idu svaki dan podzemnom zeljeznicom ili nekim drugim prijevozom na posao slusaju muziku sa telefona preko slusalica.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
matkoGSi kaže...

frend iz amerike mi je rekao da baš 90% takvih ima najnoviji iphone,i da im je on jedini adut za pokazat se

inače,chicago

 

Vidio sam video na netu gdje su u LAu predstavili da je iPhone 3GS(?) novi iPhone i ispalili specifikacije(naravno, malkoc bolje od prošlog iPhonea). I svi su povjerovali da je to novi iPhone i svi su rekli da će zamjeniti svoj stvari iPhone s tim, a većina ih je imala iPhone 5 ili 6

 

9 godina
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
excellent kaže...
Friday kaže...

Svejedno će se prodavati ko lud a korisnici će reći da je taj glupi priključak za slušalice ionako bespotreban. Mislim, pa tko još sluša glazbu na mobitelu...

 Ljudi koji idu svaki dan podzemnom zeljeznicom ili nekim drugim prijevozom na posao slusaju muziku sa telefona preko slusalica.

 Mislim da je petak bio sarkastican :-) ...

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik

:)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
Dex.pwn kaže...
matkoGSi kaže...

frend iz amerike mi je rekao da baš 90% takvih ima najnoviji iphone,i da im je on jedini adut za pokazat se

inače,chicago

 

Vidio sam video na netu gdje su u LAu predstavili da je iPhone 3GS(?) novi iPhone i ispalili specifikacije(naravno, malkoc bolje od prošlog iPhonea). I svi su povjerovali da je to novi iPhone i svi su rekli da će zamjeniti svoj stvari iPhone s tim, a većina ih je imala iPhone 5 ili 6

 

 



Prvi iphone kao nasljednik iphone 6. Rekli ljudima d aje to iphone 6s i svi pali na dupe koliko je brz i koliko je ostar ekran ;)

12 godina
odjavljen
offline
Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju priključ

To je tja video. Smijao sam se ko da sam se napušio. Samo nažalost imam i ja jednog takvog kod kuće, i još se meni smije za WP

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Raste broj potpisa u peticiji za ugradnju prik
excellent kaže...
Friday kaže...

Svejedno će se prodavati ko lud a korisnici će reći da je taj glupi priključak za slušalice ionako bespotreban. Mislim, pa tko još sluša glazbu na mobitelu...

 Ljudi koji idu svaki dan podzemnom zeljeznicom ili nekim drugim prijevozom na posao slusaju muziku sa telefona preko slusalica.

 

 

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice