"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

poruka: 29
|
čitano: 4.789
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Rat" Netflixa i holivudskih filmaša".
8 godina
odjavljen
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

I ja cu opet otici u kino jer jednostavno kuci ne mozes imati  (za neki normalan novac) kino dozivljaj.... Imam 5.1 zvucnike big tv ali kino je kino.....

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Torent kaže...

I ja cu opet otici u kino jer jednostavno kuci ne mozes imati  (za neki normalan novac) kino dozivljaj.... Imam 5.1 zvucnike big tv ali kino je kino.....

 

A što je toliko super u kino doživljaju? Osim dok si klinac pa se možeš žnjarati u mraku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
8 godina
odjavljen
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Bitanga kaže...
Torent kaže...

I ja cu opet otici u kino jer jednostavno kuci ne mozes imati  (za neki normalan novac) kino dozivljaj.... Imam 5.1 zvucnike big tv ali kino je kino.....

 

A što je toliko super u kino doživljaju? Osim dok si klinac pa se možeš žnjarati u mraku.

 Pa doživljaj ;) Ako ne voliš teško je to opisati ;) Kao biciklizam ili pecanje ;)

Poenta je da onaj koji sad ide u bioskop ice i dalje a ko ne ide nece ici i dalje....

 

A sto se tice znjaranja  ipak sam malkice (malo vise) prestar za to ;) Idem sa klincima najvise ;) Mojim klincima ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
U potpunosti se slažem. I ja doma imam najnoviji 55-inčni LG-jev OLED tv na kojem gledam filmove i serije, ali kino mi ništa neće zamijeniti.

Ma mogu distributeri film i na dan premijere pustiti na stream, ali ja u kino idem. To je jednostavno nezamijenjiv doživljaj.
16 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

haha znjarat ovaj izraz nisam cuo od osnovnjka ...starimo

8 godina
odjavljen
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
4mal kaže...

haha znjarat ovaj izraz nisam cuo od osnovnjka ...starimo

 Ja nemam pojma sta je to al pretpostavljam ;)

8 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Santana kaže...

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

 To nije do kina već do primitivaca ;)

8 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Torent kaže...
Santana kaže...

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

 To nije do kina već do primitivaca ;)

 Pa normalno , kino samo po sebi nemre se smijat. 

Stvar je u tome da ce takvi doc u kino i ti na to nemres utjecat, dok kod kuce mozes.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 14:35 (Santana).
8 godina
odjavljen
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Santana kaže...
Torent kaže...
Santana kaže...

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

 To nije do kina već do primitivaca ;)

 Pa normalno , kino samo po sebi nemre se smijat. 

Stvar je u tome da ce takvi doc u kino i ti na to nemres utjecat, dok kod kuce mozes.

 Ako nemas zenu i malu djecu ;)

 

13 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

holivudski filmaši sada planiraju filmove pustiti u kućnu distribuciju za manje od 45 dana nakon kino premijere. 

Ovo mi se sviđa, znaci brze cemo doc do HD snimaka u nasoj nam obliznjoj "videoteci" 

 

a sto se tice kina, ni meni vise nije gust, zadnje sto sam gledao je bio Conjuring 2 (Cinestar Branimir centar), i doslo cca 4-5 klinaca iz osnovnjaka, brijem 5 razred mozda i svaka yebena scena smjeh, urlanje, pazi sad ce bit ovo, pazi sad ovo, eeee reko prvi i zadnji put...

doma fino pred 50" plazmu, kokice, cips, pivo, 5.1 ozvucenje i uzivancija 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Kino je danas praktički za klince.

 

Preglasno je.

Bombardiraju reklamama, iako si platio.

Amerikanizirano je - postalo je normalno da se neki samo zezaju, šetaju, srču i rasipaju kokice.

 

Kući zamračen prostor, veliki ekran na maloj udaljenosti, možda i zvuk sa pojačala i to je to.

Moderni veliki zasloni sa svojim 16:9 omjerom u stvari najviše podižu baš  kvalitetu gledanja filmova (i nogometnih utakmica).

 

Odem u kino i ja ponekad, ali više reda radi...

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Spike1983 kaže...

a sto se tice kina, ni meni vise nije gust, zadnje sto sam gledao je bio Conjuring 2 (Cinestar Branimir centar), i doslo cca 4-5 klinaca iz osnovnjaka...

Zato je meni gušt otići u Šibenik u kino. Tamo obično nema pasa. Eventualno razvikaniji film - tu bude ljudi prva dva dana.

 

Recimo, Metallica Through the Never - bilo nas je petero u čitavoj dvorani 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
10 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Bitanga kaže...

 

A što je toliko super u kino doživljaju? Osim dok si klinac pa se možeš žnjarati u mraku.

 Da se bar samo žnjaraju, vidjela ja kako je klinka priuštila oralac nekom klincu dok su gledali Brucea Willisa. jeble ih ljubavne sjedalice 

 

 Daš 30kn za film za koji nisi siguran da će ti se svidjeti, da bi se okružio nepoznatim ljudima koji srču, mljackaju, hihoću, rondaju po mobitelima i "uživao" u probijanju bubnjića preglasnim specijalnim efektima(znam neki to vole meni smeta) i još ne možeš ni pauzu stisnut kad ti se pripiša. A još su gore scene kad su hororci u pitanju pa babe histerično vrište ko da ih neko kolje.

Prestara sam za takve bedastoće. Radije odabrati daljinski, dekicu, zdjelu klope i kauč na kojem mi neće bit žao zaknjavati u pola dosadnog filma. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
protjeran
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Kino je odavno mrtvo. Amen.

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Ja odem ponekad u lokalno kino s klincima na crtić. Crtići imaju cool priče, s poukom i budu zabavni i izgledaju super.

 

Al inače radi sebe nema šanse da bih išao u kino, ne vidim nijedan slučaj da bih morao pogledati neki film čim izađe.

Bio sam zadnje u IMAXu gledati Warcraft kad je izašao i razočarao se. Preglasno do bola, a slika trzava da mi je bilo muka kad su bile brze scene.

Poslije sam ga gledao doma na telki, sa upaljenim motion smoothingom, film je dobio skroz novu dimenziju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Santana kaže...

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

 istina, zna se nekad neka manga pojaviti, pa kad se krene smijati, nestane zraka pa samo grohkće, ono nikad da stane.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

To će vjerojatno ovisiti o filmu. Sumnjam da će recimo Disney svoje blockbustere poput ljepotice i zvijeri, lucasfilmsovog rata zvijezda: The Last Jedi, marvelovog Guardians of the galaxy2, pixarovog crtića Cars 3 ili Pirata s kariba pustiti nakon premijere za par dana na streamig. To će vjerojatno raditi studiji sa nekakvim dramicama ili jeftinim komedijicama koje i tako po kinima skupe nekoliko milijuna "sitniša" pa životare i zauzimaju mjesto. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

U kakva vi to kina idete, kad ste imali takva iskustva? Ja se ne sjećam da sam to ikada doživio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

SkorvY
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
skorvy kaže...

???

15 godina
neaktivan
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Zar im nije lakše izlobirati da se Netflix proglasi ilegalnim i tako riješiti problem?

 
1 4 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Tom69 kaže...

Zar im nije lakše izlobirati da se Netflix proglasi ilegalnim i tako riješiti problem?

 Kako netflix proglasiti ilegalnim kad netflix najviše ulaže u svoje serije i sam svoje serije distribuira kako on želi ?

9 godina
protjeran
offline
"Rat" Netflixa i holivudskih filmaša

Ej ljudi pa stvarno u kakva vi to kina idete, od 200-300 puta koliko sam bio u kinu mozda sam 2 puta morao prijetiti nekim balavcima.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Ivo Robić kaže...

Ej ljudi pa stvarno u kakva vi to kina idete, od 200-300 puta koliko sam bio u kinu mozda sam 2 puta morao prijetiti nekim balavcima.

 Haha. Fora je tom što se taj klinjo smije zajedno sa starim, mamom, sestrom i bakom. Pa ti njima nešto reci.

 

A najgluplji su oni što sve komentiraju. Zadnji put sam kresnuo Boga nekoj dječurliji i izašao van. Likovi se prave pametni i svađaju se tko je bolji tim Iron Man ili tim Kapetan Amerika. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Ivo Robić kaže...

Ej ljudi pa stvarno u kakva vi to kina idete, od 200-300 puta koliko sam bio u kinu mozda sam 2 puta morao prijetiti nekim balavcima.

 Ne znam u kakva ti ideš, ali ja sam zadnji(!) put bio prisiljen 20 minuta gledati preglasne reklame, i to veselje sam platio 50 kn (odnosno 100 za dvije karte).

 

O mobitelima koji svijetle u mraku da ne pričam. I debilima koji se moraju javiti dok su u kinu. A taj put sam ja bio dežurni debil , jer se na poslu nešto skršilo i šef je zvao, a nije stvar koja može čekati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
MadDogMattis kaže...

 Kako netflix proglasiti ilegalnim

 Neka pitaju RIAA-u.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
moderator
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Santana kaže...

Zna bit dobro u kinu, a zna bit katastrofa. 

Zadnji put neka glupaca se jedina na glas smijala svakoj gluposti u film i umjesto da ljudi gledaju film, gledaju koji idiot se to smije bezveze.

Odi onda na horore.  Sjećam se Grudgea, što je bilo tamo pred više od 10 godina - kasno navečer, dvorana puna klinaca, smiju se, galame, ovo ono. Počeo film, brzo su se utišali, a već nakon 10-15 minuta filma strah se mogao namiristi!  Usrali su se! Nitko se više nije smijao. OK, nema više baš puno takvih filmova koji ljudima utjeraju strah u kosti (mislim da je presudan bio genijalni zvuk - možeš ti držati oči zatvorene, ali zvuk iz tog filma te u kinu tako psihološki drmne da se od toga ne možeš obraniti), ali možda se još tu i tamo nađe koji. Brijem da bi slični efekt bio i kod dvije godine starog It Follows.

11 godina
offline
Re: "Rat" Netflixa i holivudskih filmaša
Spike1983 kaže...

holivudski filmaši sada planiraju filmove pustiti u kućnu distribuciju za manje od 45 dana nakon kino premijere. 

Ovo mi se sviđa, znaci brze cemo doc do HD snimaka u nasoj nam obliznjoj "videoteci" 

 

doma fino pred 50" plazmu, kokice, cips, pivo, 5.1 ozvucenje i uzivancija 

I meni se svidjalo dok nisam negdje vidio da barataju svotom od US$30 po iznajmljivanju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice