Razer Ouroboros u prodaji

poruka: 26
|
čitano: 4.108
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Ouroboros u prodaji".
16 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Ovo čak izgleda odlično (inače mi se ne sviđa izgled većine njihovih miševa).

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Ma daj, pa što je ovo?? Izgleda ko besramna kopija Cyborg R.A.T.-ova. Ruku na srce, oni su savršenstvo bez mane (imam peticu) ali ipak se ne može baš tako krasti tuđi dizajn. {#}

Why so serious???
 
21 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Zanimljivo kako to da nitko za ovaj Razer ne pise da lici na transformerse?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 21:40 (Bugzapper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
Cika Jova Zmaj kaže...

Ma daj, pa što je ovo?? Izgleda ko besramna kopija Cyborg R.A.T.-ova. Ruku na srce, oni su savršenstvo bez mane (imam peticu) ali ipak se ne može baš tako krasti tuđi dizajn. {#}

 

Očigledno može, i još k tome uz višu cijenu.

http://vimeo.com/user2259197/videos
12 godina
protjeran
offline
Razer Ouroboros u prodaji

aka re5 uroborus

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Malo manje Rat i m60 kopiranja i malo manje Synapse drivera i miš zaključavanja kao i kvalitetnijih materijala i Razer je na konju.Ovako samo ih mazohist može kupovati koji voli provoditi vikend u otključavanju proizvoda koji je već platio.Nije to samo moje mišljenje to je i mišljenje i distributera i prodavača(Links npr.) al kaj ćeš kad ljudi to hoće moraš im udovoljit.Isto tak nisu ni informatičari htjeli prodavati i varat ljude za Y2k al kaj ćeš kad su ljudi ovce i vole pare za prazne vreće kumpira davat.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

Moj PC  
4 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razer Ouroboros u prodaji

kopija i to jos ruzna

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
 
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
Cika Jova Zmaj kaže...

Ma daj, pa što je ovo?? Izgleda ko besramna kopija Cyborg R.A.T.-ova. Ruku na srce, oni su savršenstvo bez mane (imam peticu) ali ipak se ne može baš tako krasti tuđi dizajn. {#}

 

Imam 7 i prezadovoljan, a ovo kad sam vidio prvo sam išao guglat da vidim da Razor nije kupio Cyborg firmu pa da smije tako očigledno kopirati!!!

powered by sashab
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
PLASMAorLCD kaže...
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

Očito, ja svog fireglidera držim na 3600dpi(dignuo bi i na 5000 da mogu), a sestra ga drži na 600dpi što je po meni neupotrebljivo

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
power_user kaže...
PLASMAorLCD kaže...
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

Očito, ja svog fireglidera držim na 3600dpi(dignuo bi i na 5000 da mogu), a sestra ga drži na 600dpi što je po meni neupotrebljivo

Ja držim miš na 3060 dpi, a ide do 5040. Ovaj razer je samo ljep napisali su samo koliko dpi i brzina odaziva. A koj senzor i sl nisu napisali. I bilo koj drugi miš je po preformansama bolji i R.A.T kojeg kopiraju i ostali popularni miševi.

12 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

nije u dpi-u sve, vazan faktor je i podloga, te osjetljivost (u igrama i na windowsu).

Najbolje bi bilo na misu postaviti maksimalni dpi, a u igri (ili windowsima) narediti odgovarajucu brzinu.

Potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
Luka Ivanković kaže...

nije u dpi-u sve, vazan faktor je i podloga, te osjetljivost (u igrama i na windowsu).

Najbolje bi bilo na misu postaviti maksimalni dpi, a u igri (ili windowsima) narediti odgovarajucu brzinu.

Naj bolje je na windowsima ništa ne dirati ostaviš normalno i na mišu imaš tipku za povečavati i smanjivati dpi. Jedino u igricama senzitivity smanjiš ili povećaš. Jer ako staviš max dpi i onda na windovsu smanjiš brzinu može ti biti da ti je u igri pre sporo i kada staviš na max brzinu pa onda moraš odmah na windovsu povećati.

15 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Prvo sam mislio da sam krivo pročitao naslov, a onda da je Razer kupio... R.A.T. - mice producers. Strašno kopiranje!

www.lan-wars.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Ja imam rat 7. Vrhunski mis. Drzim ga na 3400 dps sto mi je taman pogodjeno. Kad san vidija ovo odma mi je pa mrak na oci. Kad je cyborg napravija taj mis manji dio je ocjenija mis kao dobar, a vecina da je ruzan, ne lezi u ruci itd. A sad kad razr napravi isto po vecoj cijeni onda je pravi seksan XD koji je uz to cudo tehnologije. Btw prije toga san ima roccat pyra wireless. SMECE EPSKIH RAZMJERA. baterija je drzala 2 sata kasnije jedva jedan. Nakon 10ak mj od kupnje doslo ljeto i usred igre ruka mi se pocne ljepit (ne nije ono sto mislite). Ispod gumiranog dijela pocme curit ljepilo. Ok Skinem gumirane dijelove ocistim sredim i stavim trenutno lijepilo. I sve ok dok nakon nekih par mjeseci crkne ljevi klik. Nekad klikne jednom nekad dva puta. I sut u smece i po novi. Elecom nendo koji je od ispod jeftine izrade, senzor ne prati podlogu, i nakon 10 min vas uvati grc u ruci koliko je dobro anatomski napravljen. I napokon uzmem RAT 7 i same pohvale :)

 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Ovo je odlična potvrda Cyborgu da su uspjeli na tržištu sa svojim R.A.T. miševima!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Koje sranje je ovo,pa rat 7 mozes vise slagat po volji nego ovo. Ne kuzm zakaj nisu jos stavili da si mozes bocne tipke pomicati gore ,dolje po volji. Epic fail od razera.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
Jedina stvar koja je valjala od razera je bio stari deathadder. Svi ostali proizvodi su im precijenjeni a o kvaliteti izrade da ne govorim... cak im i mehanicka tipkovnica (koja bi po pravilu trebala dugo trajat) ima najvise prituzbi. Placa se logo i nista vise.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
Razer je Apple periferije
It's hardware that makes a machine fast. It's software that makes a fast machine slow.
14 godina
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Kada bi se spojili Razerov dizajn i Logitechova kvaliteta, gdje bi im bio kraj u igračkom segmentu periferije...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Slažem se s ljudima koji se žale na Razerovu kvalitetu. Prije RAT-a sam imao Copperheada, i nevjerovatno je da ti miš tog cijenovnog ranga "pusti dušu" u godinu-dvije. Kako nikad nisam ni bio oduševljen njime, uopće nisam tražio zadovoljštinu kod preprodavača/Razera, nego sam tipično naški ODUSTAO.
P.S.
Dobio sam i Abyssusa na poklon s laptopom, koje smeće procijenjeno na 270-300 kn.. OMG!

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 17:43 (Cika Jova Zmaj).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
DamageHigh kaže...

Kada bi se spojili Razerov dizajn i Logitechova kvaliteta, gdje bi im bio kraj u igračkom segmentu periferije...

 

Zašto bi želio nešto što je dizajnirano za djecu koja se na to pale na stolu? 

Potpuno subjektivno.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Ouroboros u prodaji
PLASMAorLCD kaže...
DamageHigh kaže...

Kada bi se spojili Razerov dizajn i Logitechova kvaliteta, gdje bi im bio kraj u igračkom segmentu periferije...

 

Zašto bi želio nešto što je dizajnirano za djecu koja se na to pale na stolu? 

 

Tako je.

Prije bih rekao steelseriesov dizajn + logitechova kvaliteta = dobitna kombinacija

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
neaktivan
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Ili neka jednostavno svako radi za sebe (odnosno nas) i dizajn i kvalitetu, pa kud puklo! {#}{#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razer Ouroboros u prodaji

Evo ga i kod nas , po cijeni od 999 KN !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice